Sbalit můžete každou, stačí mít správný nástroj – StreetGame.cz
Magnet

Sbalit můžete každou, stačí mít správný nástroj

Někteří lidé jsou mistry výmluv. Když se jim nepovede nějakou sbalit, mají vždycky po ruce aspoň deset vysvětlení. „Byla zadaná“, „To je mým vrozeným vzhledem“, „Přerušila nám to kamarádka“… Nikdy za to nemůže jejich skill…

My říkáme: svést můžete prostě každou. Stačí na to mít patřičnou schopnost, vytvořit tu správnou situaci. Okolnosti vám to můžou ztížit, ale mistra svádění nezastaví. Nehledejte výmluvy, radši přemýšlejte, co příště udělat líp. Tak se hráč zlepšuje: novými hrami a jejich (částečně automatickou a částečně vědomou) analýzou.

Pokud nevěříte, že sbalit lze každou, nejprve se zbavte svých limitujících přesvědčení. Rozeberme si pár takových výmluv:

Přerušila nám to kamarádka

Kdybyste byli dost dobří, získat si kamarádku rychle na svou stranu, znamenalo by to pro vás naopak výhodu.

Nejlepším řešením tohoto problému je prostě chodit sám oslovovat větší skupinky holek, a učit se s nimi pracovat. „Přerušení“ pak budete vítat!

To je mým vrozeným (čímkoli)

Lidé, kteří věří, že jejich atraktivita je vrozená, jsou tou nejhorší sortou vůbec. Představují si asi charismatického novorozence oproti novorozenci, který se narodil bez něj…

Samozřejmě, charisma je získané. Také se sociální inteligencí se podle odborníků dá pracovat, rozvíjet ji. Společenský status je rovněž získaný. Sebevědomí kolísá podle hladiny určitých hormonů ve vašem těle. Vzhled je jen jedním z mnoha faktorů, a dá se s ním také snadno pracovat.

Výmluvy na genetiku jsou jen další záminkou pro lidi, kteří jsou líní nebo se bojí pravidelně chodit ven a pracovat na svých sváděcích dovednostech.

Byla zadaná

I zadanou můžete dostat, stačí být o hodně lepší než její současný :). Toto téma si rozebereme už brzy velice detailně :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: