Samé oslovování a pořád žádná přítelkyně? – StreetGame.cz
Pár u západu slunce

Samé oslovování a pořád žádná přítelkyně?

Svůdníci se dají rozdělit na 3 kategorie. 1) Ti úspěšní. 2) Teoretici, kteří neoslovují. 3) Věční oslovovači, kteří po stovkách oslovení pořád nemají žádnou holku na vztah ani na sex. Do třetí skupiny jsem první dva až tři roky patřil i já…

Jak popírat problém

Streetgame je obrovská zábava, který do života přináší tolik benefitů, že i kdybyste ve finále žádnou holku do konce života nesbalili, i tak má smysl streetovat dál. Pořád docílíte lepšího zdraví, zvýšení hladiny testosteronu, většího duchovního poznání, nárostu inteligence, hlubšího spánku, přírůstků svalové hmoty, zvýšení platu, zbavení závislostí, zvýšení kreativity, zlepšení nálady, rozvoje odvahy a vůle a dalších obvyklých benefitů streetgame.

Pravda. Nicméně pokud streetgame děláte správně, měla by vám přinést hlavně hromadu holek. Není důvod tvrdohlavě pokračovat v nefunkčních vzorcích, když to můžete dělat i správně.

Panictví 80% nováčků

Přirozeně nadaným svůdníkům se tahle fáze obvykle vyhýbá. Celý život je nějaké holky chtějí. Pak se naučí i oslovovat na ulici a můžou mít, na kterou si ukážou.

Za to lidé, kterým to s ženami nikdy nešlo (jako jsem byl já), často zakotví v podivné mezi-fázi. Oslovují tolik, že je za to uznává celá komunita. Napsali hromadu reportů a nasbírali s nimi hromadu hlasů. Každý teoretik jim závidí jejich odvahu. Očividně umí vybudovat přitažlivost a před očima parťáků každou chvíli dostávají čísla.

ALE. POŘÁD. ŽÁDNÉ. RANDE.

Žádné přítelkyně. Žádný sex.

Jsou z nich chlápci, kteří streetují, jako by to byla jejich práce. Ne ti, kteří vodí holky za ruku do restaurací, do kina, na koncerty… Ne ti, kteří usínají v objetí své přítelkyně… Jen ti, kteří osloví holku v metru, vybudují velkou přitažlivost, a pak si sami doma vyhoní.

Kolik čísel musíte posbírat, abyste se dostali na jedno rande?

Pokud se vám zdá, že pořád jen balíte nové holky, které pak už nikdy neuvidíte… Že trávíte streetováním více času, než na schůzkách a s přítelkyněmi… Je čas opravdu se zaměřit na konverzi. Ne na to, kolik holek oslovíte, ale na to, kolik čísel proměníte v opravdové rande. Protože pokud nic nezměníte, můžete streetovat věčně, a žádnou přítelkyni ani sex si nenajít nikdy.

Ano, všechno je o akci. Ale ne o slepé akci, kdy dokola tvrdohlavě opakujete nefunkční vzorce.

Aby každý mohl překonat podivnou mezifázi „věčného oslovovače – panice“ a začal mít opravdu rande, sex a přítelkyně, nebo prostě zlepšil svůj konverzní poměr (kontakty : schůzky), pořádáme Výcvik Digigame. Jak vytvořit most mezi oslovením a rande, co holce napsat, jak ji dostat ven. Ne jen budovat zájem, ale proměnit pouhý zájem ve výsledky a skórovat..

Celá akce je tedy tentokrát přizpůsobená KONVERZI. Pokud jste už otrávení dostávat hluchá čísla a začínat od znova, tady se můžeš přihlásit:

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: