Rychlý trik, jak mít okamžitě více energie – StreetGame.cz
Surf jistě nakopne

Rychlý trik, jak mít okamžitě více energie

Před pár lety mě posedl biohacking. Upravovat si svou genetickou informaci, spustit růst svalů, zrychlit myšlení…? To beru! Mělo to ale jeden vedlejší účinek…

Začal jsem totiž přemýšlet stylem: „Mám málo energie? Dám si rhodiolu! Pořád málo? Dám si ledovou sprchu! Nestačí? Dám si magnézium malát…“ Někdy takhle ve špatný den, dal jsem si postupně 10 různých zdravých suplementů. A nic mi to vlastně nevzalo (až na pár set tisíc, které jsem postupně na testování všech biohacků na sobě a okolí utratil).

Ale pak jednou v takový špatný moment, kdy jsem si zase chtěl dát Alphu GPC a tyrosin a uzemňovat se bosý na trávě… Jsem zrovna oslovil pár holek. A najednou jsem se rozpomněl. To streetgame je můj nejsilnější biohack!

Oslovování holek mě kdysi dostalo z úzkostí a depresí. A pořád, když potřebuju vzpruhu v práci, lepší trénink v posilovně… Prostě oslovím pár holek!

Život sám je totiž nejsilnější biohack!

Můžete se špatně vyspat, špatně najíst, a stejně mít boží den, pokud se něco božího stane. A naopak: můžete mít perfektní režim a perfektní suplementaci a umírat při tom nudou.

Všechny postupy, které jsem vypsal, fungují. Pořád začínám den studenou sprchou a pozorováním východu slunce bosý v trávě, pořád si vařím rhodiolu a suplementuju alphu GPC…. Ale nejúčinnější věc, když potřebuju více energie, je prostě udělat něco vzrušujícího!

V sobotu jsem učil 7.5 hodinový seminář, kde celkem přišlo přes 50+ lidí. Odpálil jsem se tak, že v neděli jsem byl nepoužitelný a v pondělí taky… Než jsem natáčel Zepha při streetu. Ten den jsme zjistili, že sbalíme spoustu holek, i když vědí, že to natáčíme. Po hodině už se tam zhlukovaly holky z celého okolí a jen čekaly, až je oslovíme. Ten den jsme natočili tohle video:

Věřte mi: byl jsem tak nadšený, jako bych se právě narodil. Tři kila magnésia by tohle neudělaly.

A jedu tvrdě, mám desítky dlouhodobých žáků, pomáhám firmám s marketingem, zvedám ty tuny v posilovně… Ve středu už jsem zase vypadal dost chcíple. Ale když mi Zeph poslal sestřih z pondělí + jsem zjistil, že už někdo další koupil jeho Bootcamp, nastřelilo mě to, jak bych byl ježek Sonic…

Pak jsme ještě měli natáčení, kde jsme blbli na kameru, třeba jsem co nejvíc křičel jako zvíře, nebo jsme oba naráz řečnili a snažili se tomu druhému dostat do hlavy… V takové dny jsem schopný pracovat na StreetGame.cz 15 hodin, pak v 21:00 usnout jak nemluvně a probudit se zase v 5 ráno plný energie.

Ledová sprcha je super, ale naplňující život je prostě naplňující život, a na to se nesmí zapomínat. PROTO ostatně do vlákna Jak zbohatnout tolik píšu o smysluplné práci.

Ve čtvrtek jsem Zepha 40 minut natáčel, jak balí holky na ulici, živě na náš Instagram. V ten moment, kdy si oslovenou holku z ulice vedl k sobě domů a celý Instagram nechápal, to byl takový adrenalin, že bych mohl 20 gramů tyrosinu VYŠŇUPAT a stejně by to nezabralo tolik.

Život je nejsilnější biohack.

A v pátek jsem vzal mikrofóny na kurz, se svolením studenta nahrál všechny své rady, odpovědi na časté otázky, své vlastní oslovení, meditační cvičení… Bude to super produkt pro všechny, kteří z kurzů ještě pořád mají strach. A zase: jak je něco nové, vzrušující, funguju na 100% nehledě na to, kolik je suplementů a ledových sprch…

PROTO taky nikdy neopakuju přednášky. To není snaha být exkluzivní. Já prostě podám největší výkon, když je to nové.

Aby to bylo dvojitě nové, 15. 8. prezentuju úplně nový materiál (13 způsobů, jak přes chat vyvolat zájem, emoce a sexualitu) + novou formou, tentokrát jako online přednášku přes Zoom. A mohl bych si ji nahrát dopředu a pak to prostě živě pustit… Ale už vím, že když to namluvím až na místě, nabije to vzrušení mou energii do nových výšin.

A tak žijte zdravě, vychytejte spánek a sport a stravu a suplementy… Ale nezapomínejte, hlavní je žít! Když potřebujete energii, udělejte něco vzrušujícího! Oslovte pár šíleně krásných holek, v nějakých šílených situacích, nějakou šílenou hláškou…! Nabije vás to víc než motorkářská káva.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: