Rozloučení s Handbookem – StreetGame.cz
Žena smutná z loučení

Rozloučení s Handbookem

Během dnešní neděle skončí možnost stáhnout si náš Street Game Handbook. Pojďme si zrekapitulovat jeho příběh.

Napsali jsme s Adamem ebook, který popisuje svádění holky od začátku do konce. Zatímco články vždy náhodně kolují kolem nějakého vybraného tématu, Handbook popisuje lineární postup – jak získat sebevědomí, jak začít konverzaci, o čem s holkou mluvit, jak vybudovat přitažlivost, jak vybudovat vzájemné spojení…

Handbook vs. Články

Mezi kapitoly s přesným postupem svádění jsem pak vložil krátké ilustrační příběhy z akce. Vždy říkám, že reporty jsou možnost, jak hráči vidět přímo do hlavy. Číst je vám pak dává skoro stejnou zkušenost, jako byste situace sami prožili.

Před kapitolu o oslovování netradičních cílů jsem například vložil:

Oslovit holku, která jde naproti vám? Nejsnazší věc na světě! Minimálně když ji srovnáte se všemi ostatními možnostmi, které v životě přijdou.

Středa večer, s mým parťákem Tomášem jsme vycházeli z posilovny s pořádnou chutí ještě oslovit pár holek. Jenže, široko daleko žádná kráska, jen stará paní, která před domem venčila psa.

Naštěstí Tom je tak trochu blázen. Došel ke zvonku, zmáčkl první tlačítko a řekl: „Dobrý den, je vaše dcera doma? Pošlete ji prosím na chvíli dolů“. Přešel pár odpovědí ve stylu „Nemáme žádnou dceru“ nebo „Darinka už je vykoupaná“, až mu nakonec opravdu přišla otevřít nádherná mladá dívka. Překvapeně na něj pohlédla: „Čau, známe se?“

Rád na to vzpomínám, protože lidi jsou schopni vymlouvat se na kde co. Za to když chce sex Tom, jde přese všechno. Klidně na lidi zvoní, až nakonec dostane své.

Celkově jsme si dali za cíl vložit do knihy co nejvíce příkladů konverzací, aby se už nikdo nemusel psát, o čem se s holkou bavit.

Když byl hotov, Handbook jste stahovali prudkou rychlostí, a také nám posílali názory. Sterek například napsal:

Handbook chválím.. bez přemýšlení jsem ho koupil a ještě ten den přečetl.

Dnes celou věc končíme. Pokud čtete tento článek, možná je ještě šance dostat se k němu na stránce streetgamehandbook.cz, možná už ne. A pro lidi, kteří už jej mají: díky, je mnohem snazší vás pak na živo koučovat :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

5 komentářů
Chci Jaro napsal 9.8.2015

Zdravím, chtěl bych se zeptat, proč vlastně končíte s prodejem?

Odpovědět
  Princ napsal 9.8.2015

  Ahoj, od začátku jsme plánovali vydat knihu na omezenou dobu. Na stránce Handbooku je to vysvětleno.

  Odpovědět
Jindra napsal 9.8.2015

Ja si ho chtel koupit, ale nebyla tam.moznost posty

Odpovědět
  Princ napsal 9.8.2015

  Po vyplnění ti na e-mail přijde faktura, tu můžeš zaplatit klidně i na poště

  Odpovědět
Jindra napsal 10.8.2015

Aha, tak to jo, to bych si ho koupil.. ja myslel, ze to jde jen pres net:) ale koukam, ze uz to asi nejde:))

Odpovědět
Odešlete odpověď