Rotujte čísla, měňte je na rande – StreetGame.cz
Recyklace telefonních čísel

Rotujte čísla, měňte je na rande

Řekněme, že vám během pár dní oslovování dá své telefonní číslo 15 holek. Jak s kontakty postupovat dál, směrem k rande?

Seřaďte si telefony do seznamu od nejstaršího po nejnovější. Vymyslete přesný plán rande s perfektní logistikou, pak podle našeho článku Svádění po telefonu začněte obvolávat čísla odshora.

V ideálním případě zvládnete dvě nebo tři rande za den. Tak vytvoříte momentum a na každé další přijdete sebevědomější, uvolněnější, „rozehranější“. Holky, které máte jistější, nebo už jste je párkrát viděli, stavějte dřív. Někdy chce trochu disciplíny přerušit jednu úspěšnou schůzku kvůli druhé, na druhou stranu díky tomu rande přestanou být big deal, vy se nebudete zamilovávat, dělat uspěchané chyby a romantické hlouposti.

Pokud nemáte tuto možnost, snažte se alespoň, aby rande nepředstavovalo jedinou super věc za celý váš den. Umistěte ho po tréningu, koncertu své kapely nebo jiné důležitější věci. Chceme vás zaneprázdněné, „in the mode“ celý den, bez tříhodinových asociálních pauz u počítače.

Začněte nejstarším telefonním číslem. Možná potvrdí. Když navrhne jiné datum, zvažte jej v kontextu svých plánů. Když nemá zájem, smažte ji. Když neodpoví, nevolejte jí znova! Zkrátka pokračujte číslem 2, a na to aplikujte stejný algoritmus (potvrdí/jindy/smazat/pokračovat). Postupujte, dokud nebudete mít své dvě, tři rande. Do seznamu průběžně přidávejte nová čísla a když dojdete nakonec, vezměte ho od začátku.

Doufejme, že to nebude v ten samý den. Pokud z 15 telefonů nedostanete žádné rande (špatný „konverzní poměr“), berete si kontakty od holek, které nepřitahujete, nebo nemáte dostatečné spojení. Nebo zkrátka jen dostáváte málo čísel, proto často dojdete na konec. Tak či tak, řešením je vždy oslovovat víc, a tím víc vypilovat svou hru.

Znova, nezahrnujte holky nepřijatými telefonáty, jen byste se ukázali jako zoufalec a ztížili si to do budoucna. Kdybyste si někdy založili fake profil sexy holky, viděli byste, jak vám vytrvale píšou desítky bet a i když neodpovídáte, pokračují dál. Samotné by vás to znechutila.

Kdyby chtěla, ozve se. Možná zrovna nemá čas. Začala si s někým jiným. Nebo je ve špatné fázi cyklu. Obvolejte systematicky zbytek seznamu a k ní se vraťte později – super bude týden.

Nevstupujte do vztahu z nedostatku, nevsázejte na jedinou kartu. Rotujte seznamem, vytvořte hojnost, a až z té plánujte partnerství.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: