Romantické filmy – továrna na beta samce – StreetGame.cz
Zamilovaný pár v Paříži

Romantické filmy – továrna na beta samce

Vícekrát jsem se dal slyšet, že umění může zprostředkovat zážitek podobný tomu, jako byste věc sami prožili. Proto vás čtení kvalitních reportů umí ve streetgame posunout více než studium teorie. Má to ale i odvrácenou stranu!

Při konzumaci zcela nerealistických příběhů může docházet k vytváření jakési falešné paměti. Pokud nemáte žádnou reálnou zkušenost a díváte se na nesmyslné filmy, kde věci fungují úplně jinak, můžete získat mylné vstupní souřadnice.

Např. kdo nedělá streetgame a sleduje romantické filmy, mohl by si myslet, že holku vždy získá nejhodnější, nejtrapnější kluk. Romantické filmy jsou fantazy. Nevěříte na jednorožce a skřítky, tak nevěřte ani na kluky, co dostali pět odmítnutí a teď dívce v dešti zpívají pod oknem.

Romantické filmy skoro vždy dávají špatný příklad. Učí zoufalé a nefunkční beta praktiky:

Poslední bod stačí sám o sobě. Pokud divák viděl 20 filmů o lásce, ale nikde nebyla zmíněna pravidelná konzistentní streetgame, biologické spouštěče přitažlivosti, zahození filtrů a bytí v momentu, nutnost skálopevného sebevědomí… a místo toho tam režiséři cpali kytky, dárečky, dolézání, hraní na city… bylo na takovém divákovi spácháno něco zlého.

A zlé ve vás může někde přetrvat… Můžete půl roku dělat streetgame a vést si skvěle. Pak se najde schopná hráčka, vy se na ni fixujete a najednou vás napadne: „Tak je to přece jenom jako v těch filmech! Ta pravá existuje! Tahle holka je úplně jiná než ostatní!“ Zahodíte alfa zásady a začnete se chovat, jak vás na takové situace programovaly filmy. Bude to jistý game over.

Co když se na takový film bude dívat dítě? Co ho to naučí? „Vyber si nějakou průměrnou holku, a totálně si ji idealizuj. Věř, že je dokonalá, že bez ní sám šťastně žít nedokážeš, a hlavně že je více než ty. Podle toho se k ní chovej. Poniž se. Dej jí najevo, jak jsi zoufalý. Nezkoušej to na jiné – dlouze a dotěrně se zaměř na tu, která tě nechce. Když se dostaneš ke konverzaci (což je vzácnost, protože ženy jsou něco víc a třeba takový sex úplně nenávidí), svěřuj se, jaká nejistá rozbitá hračka jsi. Hrej na city, na ty… mateřské pudy co má. Všechno ji odpusť, stále ukazuj loajalitu, kupuj si jí a poslouchej příkazy. To je láska synku.

 

Sledování romantických filmů vás rozkalibruje, vnucuje mozku nereálné zkušenosti a nefunkční vzory chování. Pokud máte dostatek vlastních zkušeností, už to dávno víte. Pokud ne, dejte si pozor. I dlouho po tom, co je přestanete sledovat, se v krizové situaci může sociální programování vrátit a o ženu vás připravit.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
James napsal 22.10.2016

Co hůř, i když je hlavní hrdina borec, tak nakonec, když narazí na tu pravou, o kterou fakt stojí, tak se začne chovat jako hodný, milý kluk a právě proto ji získá? To má být poučné? :D

Odpovědět
    Princ napsal 22.10.2016

    To je právě to, ta skrytá zpráva romantických filmů: podívejte borci, platí to i pro vás, i vy se nakonec musíte podřídit.

    Odpovědět
Odešlete odpověď