Řeč těla – sebevědomý postoj – StreetGame.cz
Má vlastní svět

Řeč těla – sebevědomý postoj

Už jsme si řekli, že řeč těla, kam patří třeba gesta, posunky, mimika, držení těla nebo to, jak se člověk podepisuje, o něm hodně napoví. Číst nonverbální komunikaci přitom umí každý – jen někteří vědomě, a ostatní nevědomky. Zvlášť atraktivní ženy, které denně svádí spousta mužů, takto již získaly jistý podvědomý „šestý smysl“ na řeč těla, takže například snáz prokouknou lež nebo poznají, jestli s nimi muž flirtuje nebo zda je do nich zamilovaný. Na streetgame.cz vás naučíme, jak řeč těla použít ve svůj prospěch.

Už jsme psali o získávání zdravého držení těla i o tom, jak pomocí znalosti řeči těla správně zastavit neznámou holku na ulici. Dnešní článek bude o tom, jak vypadat sebevědomě, doslova vysílat signály sebevědomí všude kolem.

Důležité je zabírat hodně prostoru. Nestačí se například napřímit (zabrat postoj směrem do výšky), navíc rozkročte nohy. Záleží na vaší výšce, ale vhodná je obvykle šíře mírně pod půl metru. Zkuste si, jak to vypadá před zrcadlem, a pak si navykněte takto stát běžně. Není nic horšího než muž stojící s nohama těsně u sebe.

Prostor můžete zabrat i svými věcmi, dokonce i svým podpisem! Odborníci říkají, že nejvíce sebejistí lidé se podepisují velkým (zabírání prostoru) a těžce čitelným (jako by očekávali, že jejich jméno každý zná) písmem.

Velice účinné je dát si ruce v bok. Vypadáte tak jistí a odhodlaní postavit se dalším výzvám. Jako dominantní a sexuálně činný muž budete působit také když si dáte ruce do kapes, a vaše vytažené palce budou směřovat na to, co z vás dělá chlapa. Stejně dobře zafunguje, když palce dáte do kapes a kolem rozkroku budou ostatní vaše prsty.

Pokud si ruce založíte na prsou, bude to uzavřený, nesouhlasný signál. Když ho skloubíte se sebevědomě vzpřímeným držením těla a rozkročenýma nohama, získáte poměrně agresivní odmítavé vzezření, použitelné například proti konkurenčním mužům, které takto přímo vyzýváte k obhajobě nebo k útěku.

A nakonec, když budete sedět, můžete si založit ruce za hlavou. Je to další dominantní signál, takže se mu vyhněte, pokud například budete sedět v místnosti naproti svému šéfovi. Když pak budete například odpočívat na lavičce v parku, můžete roztáhnout ruce přes celé opěradlo. Dáte tím najevo, že celá lavička je vaše, tedy znova zaberete spoustu prostoru.

A jen co si na to všechno zvyknete a zařadíte tyhle věci do svého života, přineseme vám další, detailnější tipy :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Robert napsal 20.5.2015

Rec tela se neda ovladnout, vychazi z toho co si myslime. Jasne ze je dobre vedet jak stat a co to znamena, ale pokud si myslime neco jineho, tak nam to nepomuze. A naopak, pokud jsme uvnitr ok, tohle prijde samo. Ale diky za clanek :-)

Odpovědět
    Princ napsal 20.5.2015

    Je to trochu složitější. Pocity mění řeč těla, a zaujetí jiné řeči těla zase mění pocity. V jiných článcích to podrobně popisujeme. Ideální je zaútočit na obojí – pracovat na sebevědomí a zároveň dbát na řeč těla.

    Odpovědět
Odešlete odpověď