Rande není rande – StreetGame.cz
Večerní přítmí

Rande není rande

Změňte své vidění schůzek s ženami a znásobte tak své výsledky.

Přišel nám do poradny dotaz: „Ahoj, mohl by si udělat článek o tom, jak pozvat holku na rande, na co myslet, kam chodit a kam nechodit, co dělat a co nedělat + třeba nějaké vzorové rande… atp. Díka“ a také: „Jo, tyhle články jsou super, ale zajímalo by mě i něco víc, co je třeba dobré randi dělat (aby to nebylo třeba jen takové nudné procházeni), jak dlouhé by mělo být, čím ho začít/skončit…“

Tenhle způsob přemýšlení není úplně ideální. Pokud máte s ženou rande, to ona by měla být nervózní. Ona by měla přemýšlet, jak to co nejlépe udělat, aby vás sbalila. Jinak nemáte čistou hlavu, vycházíte z nedostatku místo hojnosti, chováte se nervózně a taháte za kratší provaz.

Stravte s ní jeden svůj den

Nerad bych, abyste celý život seděli u počítače a jedli instantní polévky. Pak náhle, když by přišlo na rande, vzali byste ženu skákat padákem, do luxusní restaurace, do planetária a nakonec ho pětihvězdičkového hotelu. To je přetvářka a snaha někoho si koupit.

Pokud ale takhle žijete, pokud pravidelně děláte úžasné věci, vezměte ji jednou s sebou.

Když chci po těžkém tréninku jít do vířivky a pak se najíst, vezmu jí sebou. Blowjob mi wellness jen zpříjemní. Ale pokud jsem sám ve vířivce nikdy nebyl, nebudu to dělat.

Pokud chci v létě před vilou grilovat marinované steaky a u toho jen v kraťasech trénovat gymnastiku na kruzích, pozvu ji. Pak vymyslím, jak kruhy použít při sexu. Nebudu ale najímat vilu, chodit na kurzy grilování a učit se gymnastiku den před tím.

Chápete rozdíl… Pokud chci vidět operu, vezmu jí na operu… Dělejte s ní něco, co byste dělali i sami.

Jak začít a jak skončit

Začněte objetím vždy – doteky musí přijít už ze startu, později by působili nepřirozeně. Polibkem, pokud jste se už líbali.

Jak skončíte záleží na vašem přání.

Vynecháte-li sex, bude se žena vždy cítit okradená.

Nebude se po sexu na prvním rande cítit jako děvka?

Pokud jste vybudovali dostatek spojení, nebude. Horším hráčům může stejný level spřízněnosti zabrat více schůzek.

Rande je jako streetgame

Budujte přitažlivost, budujte spojení, stupňujte doteky až k sexu.

Ostatně v ideálním případě se s ženou vydáte na instantní rande přímo po oslovení na ulici. Teprve když toto nejde, vezmete si telefonní číslo a navážete jindy, s lepší logistikou.

Opakování nejdůležitějšího: rande není rande. Je jen navázání na streetgame s lepší logistikou.

Proto zde o schůzkách nevychází tolik článků – platí stejná pravidla, jako vždycky. Děláte to samé, jen ve výhodnějších podmínkách. Už nebojujete s časovou tísní ženy, už jí neodvádí kamarádky, už jí nebalí jiní kluci v klubu, už není daleko od místa sexu…

Vytvořte plán, měňte lokace

Čím více se mění kulisy, tím delší se čas strávený spolu zdá. Tak můžete za dvě hodiny pohybu vytvořit hlubší spojení, než za čtyři hodiny v jedné místnosti.

Vytvořte plán svého dne, který jako všechny vaše plány skončí u vás doma. Např.

19:00 start
19:30 drobné jídlo (nikdy nechcete ženu super-najezenou, navíc by to byla nepřiměřená investice)
20:00 koncert místní kapely
21:30 jídlo u vás doma

Nezískejte pocit, že si holku musíte koupit velkolepou akcí. Milion mých schůzek vypadalo tak, že jsem po posilovně vyzvedl holku z nádraží a dovedl domů. Sex není velká věc.

Čekejte další taktický materiál na téma jak jí dostat k sobě domů, aby se tam cítila co nejpohodlněji.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
jozef napsal 10.5.2015

Máte fakt perfektné články-najlepšie v česku.škoda len,že to neviem aplikovat do praxe a to sa o pick up zaujímam pasívne už dva roky.Držím Vám palce.S pozdravom Jozef

Odpovědět
    Princ napsal 3.6.2015

    V čem přesně máš problém Josefe?

    Odpovědět
Odešlete odpověď