Rady, které napáchají více škod, než užitku – StreetGame.cz
Lituje poslechu špatných rad

Rady, které napáchají více škod, než užitku

Jako panic a naprostý introvert, byl jsem odhodlaný vyzkoušet všechno, jen abych se naučil balit holky. To zahrnovalo testování mnoha bláznivých metod…

Přiznejme si to. Jako panic máte asi tak nulovou šanci byť vůbec odhadnout, co by na holky mohlo fungovat. Místo své intuice si rovnou můžete hodit kostkou.

Např. kdysi jsem četl, že můžete k holce přijít a rovnou říct: „Čau, pojď si zašukat.“ Testoval jsem to a ke svému překvapen zjistil, že to opravdu jednou za čas vyjde.

Jindy jsem slyšel, že bych měl ženě snížit sebevědomí tak, že řeknu: „Máš hezké oči. Můžu si sáhnout?“ a ukážu jí prstem do oka. Bezelstně jsem to testoval a zjistil, že je to ve všech desítkách případů katastrofa.

„Lidé nemají rádi, když jim strkám prsty do očí,“ poznamenal jsem si ve stylu Sheldona Coopera z Big Bang Theory. Zní to podivně, ale býval jsem opravdu společensky opožděný a mnohé sociální normy jsem se musel učit velice logickým způsobem.

Slyšel jsem, že bych měl oslovovat holky v autobuse. Zkusil jsem to a byla to big-time výhra. Za takovou odvahu dostanete hromadu bodů k dobru.

Jinde jsem četl, že alfa samec se pozná podle toho, že při chůzi neuhýbá lidem a jde vždy středem cesty. Testování zahrnovalo mnohé srážky, včetně tělocvikáře, málem zašlápnutého dítěte a jedné holky o berlích. Chození středem se ukázalo jako naprosto zbytečné.

Takhle bych mohl pokračovat… Co ale nakonec bylo důležité, měl jsem otevřenou mysl a všechen materiál dlouhodobě testoval, ať mi zněl jakkoli bláznivě. A tak i vy musíte některé věci zkrátka zkusit…

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: