Prosím o radu ohledně jedné holky… – StreetGame.cz
Svatba

Prosím o radu ohledně jedné holky…

Denně mi chodí dotazy jako přes kopírák: „Ahoj, vůbec nedělám streetgame. Ale balím tuhle holku, proběhlo to a to, a ona teď nemá zájem. Co mám dělat?“

Je to podobné, jako byste mi psali: „Ahoj, nikdy jsem nebyl v posilovně. Zrovna ale zvedám tuhle těžkou věc. Jak na to?“

Chyba je skoro vždycky v tom samém. Protože nemáte hojnost žen, na této konkrétní vám záleží až příliš. Investujete do vztahu více než ona, taháte za kratší provaz a vztah je předurčen k záhubě ještě dříve, než si to uvědomíte.

Nezničíte ho v průběhu rande. Zničíte ho už v tu chvíli, kdy na rande jdete, jste nervózní a přemýšlíte o ní jako o své jediné šanci. Už jakmile vás napadají toxické myšlenky typu „To je poslední, co si přeju, s ní bude můj život úplně jiný,“ hra pro vás skončila.

Za tím vším se skrývá určité maloměšťáctví. Franta z vesnice si myslí, že ve škole poznal nejlepší holku na světě. Nezná svět tam venku. Žije ve svém malém rybníčku – zná to za humny, párkrát byl v Praze, párkrát v Chorvatsku, má pár kamarádů ze školy a pořádně mluvil se sto holkama za život. Ve své situaci nemá vůbec šanci rozpoznat, která žena je výjimečná, už vůbec ne „ta pravá“. Chybí mu širší rozhled.

Na světě existuje tolik skvělých žen, že není žádný důvod trápit se kvůli jediné. Hodnota té vaší je jen v tom, že jste do ní investovali úsilí a emoce a teď o ni nechcete přijít. To je ale iluze – většinou je snazší sbalit novou, než snažit se změnit názor té staré.

A tak pro všechny podobné mám univerzální řešení:

Přerušte s dotyčnou kontakt. Změňte svůj cíl na získávání širšího rozhledu. Cestujte a dělejte streetgame. Jakmile plně pochopíte a prožijete, že váš cíl je úplně normální holka, a svět se kvůli ní nezboří, teprve pak jí dejte druhou šanci. Až si ji přestanete idealizovat, budete pro ni mnohem atraktivnější.

Je ještě spousta dalších věcí, na které si musíte dát pozor. Pokud je vašim cílem vážný vztah, nedělejte zbytečné chyby a raději si včas stáhnete náš ebook This Is Game.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: