Prognóza: kterých 5 technologií z Instruktorského manuálu nejvíce změní hru – StreetGame.cz
Na kolejích podnikly lesbický experiment

Prognóza: kterých 5 technologií z Instruktorského manuálu nejvíce změní hru

Komunita svádění definitivně stojí na prahu nové éry. Nejnovější, utajované instruktorské metody se 1. března dostanou do světa v novém ebooku Instruktorský manuál. Které z nových technologií mohou změnit hru nejvíce?

Varování: tento článek je pro pokročilé. Nesrovnává metody svádění s metodami nezkušených beta samců. Srovnává staré techniky hráčů s těmi nejnovějšími, účinnějšími.

5) Relaxace do přitažlivosti

Je vtipné, kolika triky se muži snaží zaujmout, když to srovnáte s tím, jak moc jsou ženy v době sociálních sítí osamělé, jak moc potřebují sex a jak málo pro ženy znamená s někým se vyspat. Příležitosti jsou všude kolem. Stačí si přestat házet klacky pod nohy. Uvolnit se a spadnout do sítě plné prs a zadků.

Díky tomuto pochopení bude konečně možné mít ženy okamžitě, místo, abyste se snažili nějak postupně propracovávat po společenském žebříčku…

4) Hra před oslovením

Pokud nemáte systém, který by předem provokoval ženské pozvánky, často holku oslovením na ulici jenom vylekáte. Šiřme raději dobro! Po 1. březnu už nebudeme komunitou creeperů….

3) Streetařská etika

Bez pravidelné streetgame se zlepšovat nelze. Často se ale stane, že hráč osloví prvních pár set žen, a už tím si kompletně zničí pověst v celém městě. Přitom existují techniky, jak se provaření vyhnout…

2) Management ženské snahy

Ženu můžete vytrénovat, aby maximálně spolupracovala, aby se ona snažila o vás, aby plnila úkoly, platila útratu a dávala vám dárečky… Od malých krůčku po velké. Stačí znát skript a opakovat ho pořád dokola. Instruktorský manuál obsahuje celé desítky příkladů, jak na to.

1) Princova metoda

Nový model svádění, který nečeká na dokonalé situace (když holka někde sedí sama a nudí se), ale naopak těží z extrémů. Díky tomu, že je blízkost smrti silným spouštěčem přitažlivosti, s Princovou metodou často zjistíte, že oslovit holku v tramvaji vám připadá jednodušší, než když vás představí společní známí. Konečně uhrajete všechno a nebudete se muset vymlouvat, že tamta je zadaná a tamta spěchá…

 

Podívejte se na obsah Instruktorského manuálu a napište nám, která technika svádění nejvíce ovlivní evoluci člověka podle vás. Pak už stačí jen odebírat náš mailový newsletter a čekat na 1. března…

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: