Proč ženy ze začátku vztahu odpírají sex (beta samcům) – StreetGame.cz
Žena vláčí partnery

Proč ženy ze začátku vztahu odpírají sex (beta samcům)

Když se ponoříte do světa svádění, objevíte řadu pozitiv. „Tak já nemusím být hezký? Tak já nemusím tři roky jen balit svou spolužačku? Tak já můžu mít sex už na prvním rande?“ Jenže balení holek má i svou stinnou stránku: přijdete o iluze. Níže postuju příběh jednoho svého žáka, vyznačený kurzívou, spolu s mým komentářem (bez kurzívy):

Mít kamarádky je super v tom, že člověk se s nimi může bavit o tom, jak vnímají vztahy, jaký mají pohled na sex a tak. U mě to typicky probíhá tak, že se snažím sbalit nějakou holku, ona mi dá friendzone, a já si pak řeknu, že by vlastně bylo fajn se s ní bavit dál, že i tak se můžu něco naučit. A tak mám poslední dobou pár kamarádek a taky jsem si poslední dobou myslel, že holky znám…

Přesně tak! Díky tomu, že mám v životě dobré kamarádky, mi často samy vodí jiné holky na sex!

Až jsem dneska šel na jídlo s jednou z nich. Chtěla se mi svěřit s nějakým jejím nepovedeným vztahem a tak jsem si vzal ledový čaj, do pusy strčil brčko, usrkával a asi hodinu jí poslouchal. Vyprávění začalo typicky tím, že to byl hajzl, zmrd a bůhví co všechno. Dál mi vyprávěla o tom, jak ho podvedla s jedním jeho spolužákem, s jeho nejlepším kamarádem, jak šla jednou do klubu, když on byl nemocný, a vyspala se tam s nějakým klukem… Všechno tohle jsou sice hrozný věci, ale tak nějak jsem na to už zvyklý, takže jsem ji pořád jenom chápavě poslouchal.

Šance, že vám žena bude nevěrná, se blíží 100 procentům a roste s délkou vztahu. Mít cíl: „Vyspím se s jednou novou holkou týdně“ je mnohem reálnější, než „Mým cílem je, aby mě žena nikdy nepodvedla.“

Až z ní asi po hodině vypadla věta, po který to se mnou málem seklo: „No, takže jsem s ním teda byla asi osm měsíců a teď už jsme se teda definitivně rozešli. Fakt to byl čůrák, sice jsem ho hodně milovala, ale nakonec jsem ráda, že jsem se s ním nevyspala.“

„Počkej, to si děláš srandu ne?! Byli jste spolu osm měsíců, tvrdíš, že jsi do něj byla zamilovaná, on do tebe byl podle toho jak to vyprávíš úplně zblázněnej, že by pro tebe udělal cokoliv, a ty si s ním za těch osm měsíců ani jednou nespala a dokonce jsi mezi tím píchala s jinejma??“ „Nevím, nějak mi přišlo, že bych ho měla nechat čekat… Ani jsem mu nevykouřila,“ usmála se nevinně.

Tím, že byl ochoten „hrát si s holkou na vztah“, aniž by se s ním vyspala, ztratil respekt. Krásná holka bez sexu nebude – zvlášť dokud jí nepícháte vy, píchá jí někdo jiný.

U lidských samic zvyšuje orgasmus šanci otěhotnění. Tento mechanismus evolučně vznikl pro případ, kdy by žena spala s více muži naráz, aby otěhotněla s tím nejatraktivnějším (a porodila atraktivnější dítě, které by geny úspěšněji přeneslo zase dál), přičemž starat se o něj klidně mohl beta zaopatřovatel v domnění, že je jeho. I tak je dobrou tradicí nechat se betou pouze zaopatřovat a mít sex jinde, aby se riziko špatných genů eliminovalo zcela.

Seděl jsem tam s tím pitomým brčkem v puse, zíral na ní a nechápal. Ještě jednou jsem si to snažil srovnat v hlavě. Měla přítele osm měsíců, on jí miloval až za hrob, byl dokonce ochotný čekat celých osm měsíců, během kterých se s ní mohl maximálně líbat a držet za ruku. Pravděpodobně byl přesvědčený, že konečně narazil na slušnou holku, která nic nechce uspěchat. A ona mezitím píchala s jeho nejlepším kámošem, spolužákem, týpkama z klubů…

Já od začátku příběhu nečekal nic jiného. Měli by to učit předškoláky, bohužel si na to zatím každý musí přijít sám.

Není těžké holku vzrušit tak, aby se s vámi vyspala na prvním rande. Nezvládl to 8 měsíců? A jeho nejlepší kamarád upřednostnil sex před ním? Další ztráta respektu za nekvalitní kámoše.

Všichni v okolí museli vědět, jak to doopravdy je, jenom ten kluk žil ve lži. Pak se s ním ona rozešla, protože jí přišlo, že jí věnuje málo pozornosti. No do prdele, ještě aby ne, už musel ztrácet naději, že ten sex někdy přijde! A chudák doteď neví, že ho během toho vztahu podváděla. Je zdrcený z rozchodu, měsíc chlastá, a všichni si o něm nejspíš říkají, že to je looser a vědí, že kdyby mu řekli tu pravdu, tak by ho to položilo. Nechápu toho na tom dost, třeba proč s ním teda vlastně byla. Když jsem se jí ptal, tak prý proto, že ho milovala.

Mnoho žen baví lámat srdce. Jsou to taky hráčky, jen trochu dark sided oproti nám, kteří jsme ve všem upřímní a ctíme naše hodnoty.

Nechápu, proč měla ten pocit, že ho musí nechat počkat.

Ženy mají vždycky tento pocit, když narazí na beta zaopatřovatele. S alfa milenci spí rovnou, váží si už té příležitosti.

Asi ten kluk nebyl zrovna nejlepší balič holek, ale tohle mi přijde spíš jako týrání, které si nezasloužil. Od chvíle, kdy mi tohle převyprávěla, jsem tam jen seděl, koukal na ní a nebyl jsem schopný skoro nic říct. Ona nemá pocit viny, nepřijde jí, že by dělala něco špatného, už má teď jiného kluka… On se mezitím pokouší vypít co nejvíc alkoholu, aby na ní zapomněl.

Mnoho žen nezná soucit s beta samci, považuje je více za hmyz, než za lidi. Je to nešťastné, mrzí mě to, ale jaksi se je nedá k soucitu nutit.

Přesně dnešek byl ten den, kdy jsem po dlouhé době zažil nějaké trauma. Myslel jsem si, že holky znám, ale tohle mě rozsekalo. Podíval jsem se realitě přímo do očí, uviděl další kus pravdy.. a bolelo to, je těžké se s tím srovnat.

Lepší to poprvé zažít takhle po kouskách z doslechu nebo z článku, než zažít to naplno ve vlastním případě.

Budu to muset nějak zpracovat. Za poslední dobu se mi stalo pár věcí, které způsobily, že jsem začal být na holky naštvaný za to jaké jsou. Je potřeba se s tím nějak srovnat a začít je mít zase rád, jinak se tenhle koníček provozovat nedá.

Svět je super, ale holt není dokonalý. Atomové bomby nezmizí tím, že je začneme popírat, a ani sexy holky nezačnou respektovat beta samce jen proto, že si to vy a já přejeme.

Článek nepopisuje, jak bych chtěl, aby to bylo, pouze suše konstatuje pravý stav věcí. Nepříjemná pravda, ale posílí vás, a umožní do budoucna opravit svá očekávání. Ani opíchat 20 holek vás před nevěrou neuchrání, a pokud s ženou „chodíte bez sexu“, je nevěra o to jistější.

Nyní vlastníte reálnější mapu světa, než dříve, a zbývá vám popřát, ať vám to jde lépe, než klukovi z příběhu! V dnešním šíleném světě neexistuje důvod být bez sexu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

14 komentářů
Doctor Dolan napsal 9.12.2019

Dokud není sex, tak to není ani vztah ne? like sorry ale co se budu vázat na holku, abych pak zjistil po půl roce že v posteli je prkno a kouřit neumí.

Jsem sice neatraktivní omega samec, ale dokud mi holka nedala tak nebyl důvod ji brát vážně. Naposledy jak mi jedna řekla „nechci to uspěchat“ tak sem šel a ojel to první co bylo po ruce a nějak vypadalo.

Docela mne tento článek zahřál j srdíčka, až bude zase nějaká hokka brečet že kluci jsou svině, nechcou se vázat a jde jim jen o sex, že se bojí opuštění, tak jí to dám přečíst.
Pak se upínej na jedinou babu a buď věrnej…

Odpovědět
  Princ napsal 9.12.2019

  Fakt nějaká HOLKA brečela, že KLUKŮM jde jen o sex? :D

  Ve své praxi většinou potkávám opačné případy. Kluky romantiky, kteří pak po konfrontaci s reálným světem tam venku…

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 12.12.2019

  Popravdě daleko častěji vidím brečet holky že klukům jde jen o sex a nechtějí se vázat.
  Viděl jsem holku fňukat, že ji odkopl kluk (vyměnil za lepší model) přitom ona to samé udělala X klukům předtím.
  Furt slyším baby jak se hrozně bojí, že je chlap opustí kvůli jiné, ale přitom by ho samy při první příležitosti vyměnily, jak by se naskytla příležitost.

  Když sem ojížděl zadanou (v mém deníku tzv. „SlečnaM“) tak pořád fňukala, že mi na ní vůbec nezáleží a jde mi jen o sex. (ona celou dobu BYLA ZADANÁ a neplánovala se rozejít).
  I s jednou holkou předtím, o dva roky mladší medička, první den co jsme se viděli byl sex a ona hned začala tlačit na vztah, tak sem to jakože zkusil. Abych to zkrátil, poslal jsem ji do háje, protože měla nevyřešenou minulost s ex a degradoval jsem ji na sexuální hračku, ale i po tom si mne furt nárokovala a tlačila na to, aby to byl plnohodnotný vztah (potom co mi s ex několikrát zahla) tak jsem ji vyfakoval úplně, protože mi sice dala na počkání, ale psychicky se s ní absolutně nedalo vydržet.

  Moji kámoši a já takhle obecně s nezávazným pichem problém nemáme, vlastně neznám kluka extrémního romantika, takové kecy „sex až po svatbě“ „sex jedině ve vztahu“ slýchám od holek, hlavně spolužaček. Kdybys slyšel ty moralizující kecy za píchání zadané a „proč se vztahu tak bráníš“ tak „bety“ by ti přišly ještě zlaté.
  I když předpokládám že u spolužaček to jsou jen kecy a už dávno obskákaly půlku města. Jen by mne zajímalo ta „posedlost vztahy“, po tom co jsem zjistil co jsou ženské zač a spadly růžové brýle bych na vážný vztah nekývl ani s pistolí u hlavy.

  Odpovědět
  Princ napsal 12.12.2019

  Vyvolávat vinu je jedna z ženských strategií, ty pocity jsou jinak doopravdy prchavé a přejdou je, jen co najdou větší párek :D Jsou na to hezké statistiky, třeba vdovy vs vdovci. I tak jsou holky super.

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 13.12.2019

  Kdybych někdy začal cítit pocit vinny za píchání zadané, protože na mne udělala „tytyty“ holka co sama obskákala půlku města, máš právo mne zastřelit.

  Odpovědět
Vikomt napsal 9.12.2019

Myslím, že v přírodě, čili v reálném světě, není jeden prvek bez protikladu. To by se pak narušila jakási rovnováha. Je tedy možné že by to fungovalo i obráceně? Nějaké beta samice?
Alfa holky a beta holky :D
Pracuji s tou myšlenkou, že mi jedna kamarádka říkala že chce sex až po svatbě a to bude až dostuduje. Furt si myslím, že žertovala. Kdyby ne, chudák její kluk, ale pronesla to opravdu tak vážně!
Je možné, že by byla druhá část dívčí populace, která by se vymykala tomuto článku?

Odpovědět
  Princ napsal 9.12.2019

  Nevím, jestli úplně druhá část populace… Nějaká ta extra stydlivá holka se najde, ale statisticky jsou vůči beta samcům v totálním nepoměru.

  Jde o to, že lidé se nepárují. 1 alfa opíchá desítky holek, a na mnoho bet nezbude nic. Celkově funguje hypergamie. Muž 8/10 klidně bude píchat 6/10, žena 8/10 ale bude hledat 9/10 a ne se věnovat šestkám. „Beta samice“ tedy povětšinou dál spí s alfa samci, pokud to dokáží, nevolí beta samce.

  Holky jsou stydlivé, dokud nejsi brutálně sexy.

  Odpovědět
  Josef Hrma napsal 10.12.2019

  Test, nic víc.

  Odpovědět
richie napsal 10.12.2019

Borci :))

Princ nás má tolik, co naučit!

Ale furt se trochu bojí, ale přitom lásky je tady dost pro všechny:)

Přeji mně a všem, abychom se nikdy nebáli.
Být beta samci, podváděnými, být pro někoho hmyzem.
Je čas nabrat odvahu a dovolit si být chvíli beta samcem, hmyzem:)

A získanou energii vynaložit na něco pěkného, třeba streetgame, nebo cokoliv, co máte rádi.

Odpovědět
  Princ napsal 10.12.2019

  Jo bát se moc nepomůže :D

  Odpovědět
Milan napsal 27.1.2020

Dnes už jsem stár a holky nebalím. Spíš mne zajímá, jak si holkama povedou vnuci a jak se budou ke klukům chovat vnučky.
Když jsem byl mladý kluk, měl jsem s holkami problémy. Až mi kamarád poradil: chytni ji za kozu a vytáhni ven. A ono to fungovalo. Pak jsem se přestal tahat s holkami, které mi nedaly hned na poprvé. Buď chceš – nebo ne, a pak nevím, proč s tebou ztrácet čas. Velmi mně to osvobodilo. Jednu takovou, co mi dala okamžitě, jsem si vzal a jsem s ní už 33 roků.

Odpovědět
Maja napsal 7.3.2020

Čtu vaše články z pohledu ženy a přijde mi, že žiju asi v jiném světě. Mám kluka 3 roky, na začátku jsme nešli pár týdnů, možná měsíci rovnou na věc, ale ne nějak cíleně „abych nevypadala lacine“ ale tak nějak přirozeně to přišlo. Chtěla jsem ho pro jeho přirozenost, že si nehrál na nějakého alfa samce, nevymyslel si picoviny na který by mě balil. Člověk nikdy neví, ale myslím, že mě nepodvedl (a to je to fakt pekny kluk, ktery by se myslim ani nemusel snažit) ani já to rozhodně nemám v plánu, nechtěla bych ublížit někomu koho mám ráda.
Pro mě je sex bez lásky o ničem, ale někteří kluci to koukám vnímají jinak..

Odpovědět
  Princ napsal 7.3.2020

  Majo přirozenost učíme taky. Jsem rád, že jste ve vztahu spokojení. Osobně bych si měsíc bez sexu moc neužil a neznám moc lidí, kteří ano. Za měsíc se dají zažít nádherné věci…

  Sex s láskou je určitě lepší, ale snad naprostá většina lidí si ho umí užít i tak :D

  A k zamyšlení: musí sex s někým jiným vždy ublížit? Až ti bude padesát, měl by například tvůj přibližně padesátiletý partner mít sex jen s tebou? Kdo v takovém případě komu ubližuje?

  Odpovědět
  Maja napsal 7.3.2020

  Líbí se mi váš zajímavý pohled na věc, moc kluků to holkám takhle neřekne, ikdyz mi je jasný, že jich tak hodně přemýšlí.
  Ten měsíc bez sexu, který jsme měli a kdy jsme se poznavali, jestli si rozumíme jako lidé, jsme si pak myslím i vynahradili.
  Nevím, co bude až mi bude 50, ale vím, že by mu to hodně ublížilo ( a je jedno jestli je to otázka ega nebo jiného důvodu) sex s ním mě fakt baví, je mi jedno, že to je pořád ten stejný kluk. ( naopak už ví, cp se mi líbí, co chci.. )
  Zase na druhou stranu, nevlastníme se navzájem a to už je pak na dohodě mezi partnery.. pokud si řeknou, že jim to nevadí, že budou mít i jiné milence, tak ok. Ale dělat to za zády partnera mi nepřijde v pohodě, může to brát jako zradu.
  A k tomu sblížení… asi nemusi, ale u me to tak vzdycky bylo. Ale třeba jednou budu sama a budu míň naivní a budu na t9 koukat jinak :D

  Odpovědět
Odešlete odpověď