Proč ženy nechtějí být za děvky – StreetGame.cz
Stud

Proč ženy nechtějí být za děvky

Každý muž má vrozený strach z toho, že by nevědomky vychoval cizího potomka. Předkové, kteří si to nehlídali, se totiž nerozmnožili. My všichni jsme potomci mužů, kteří své úsilí investovali do vlastních dětí, a ne do cizích. Protože jsme tímto sítem evoluce procházeli miliony let, získali jsme vrozenou starost, zda je dítě naše nebo ne.

Stejně tak reflex vidět na dítěti, že „je po tatínkovi“ nebo rovnou „celý tatínek“ je vrozený. Utvrdit muže v tom, že on je otec, totiž bylo odjakživa velice žádoucí pro další fungování rodiny.

A co tohle všechno znamenalo pro ženy? Pokud se o nějaké vědělo, že „spí s každým v tlupě“ :), představovalo to pro muže zároveň riziko, že když si ji vezmou, dotyčná je podvede a oni se budou starat o dítě někoho jiného. Taková pověst by zničila šance ženy najít si geneticky kvalitního a dobře postaveného zaopatřovatele. Proto i když byla při chuti, snažila se o jistou diskrétnost.

I to dnešním ženám zůstalo – bývají pořádně nadržené, chrání si ale svou pověst. A to má velký vliv na to, jak je svádět!

V první řadě, při balení se hodí projevit jistou diskrétnost. Chcete vypadat jako muž obklopený ženami, ale nikoli jako frajírek, který málem ukazuje fotky každé holky, kterou měl. To by v dívce vyvolalo podezření, že takto se budete chlubit i s ní. Staňte se diskrétním člověkem, a ne drbnou, která se s každým zážitkem musí někomu svěřit. Ucítí to z vás a bude schopná více se s vámi odvázat.

Žena nechce mít pocit viny. Proto než jí například políbíte, vytvořte pohodlnou situacipřesuňte se do soukromí, nechte ji vás poznat… To ji poskytne způsob, jak si situaci ospravedlnit. Takže:

Opravdový emocionální důvod: Přitahujete ji
Logické zdůvodnění, které jí zbaví viny: Strávili jste spolu nějaký čas, máte něco společného, rozumíte si….

Hlubší poznání jí poskytne záminku. Obava o pověst je také důvod, proč je obvykle třeba být ten iniciativní, udělat první krok – žena nechce za celou situaci nést odpovědnost. Když jí svlékáte a ona se lehce brání, jen chce, aby „tohle bylo na vaše triko“. Dopřejte jí tenhle luxus, vezměte všechno na sebe a pokračujte dál :)

Shrnuto: dlouhodobě se projevujte diskrétně. Brzy po oslovení vytvořte pro další komunikaci pohodlné prostředí, kde se holka bude cítit dobře. I když třeba budete postupovat rychle, zajistěte, aby neměla pocit viny tím, že ji povedete a za situaci převezmete zodpovědnost. Na rozdíl od mužů, kteří nečtou streetgame.cz, tak vrozený ženský strach o svou pověst snadno obejdete :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Jarda napsal 21.8.2017

To musím zkusit, jestli to funguje. :D

Odpovědět
    Princ napsal 21.8.2017

    Stoprocentně! Zkoušej postupně všechny články :)

    Odpovědět
Odešlete odpověď