Proč se holce představit – StreetGame.cz
Muž ženě podal ruku

Proč se holce představit

Často jdu za neznámou holkou, rovnou jí podávám ruku a řeknu: „Ahoj, já jsem Princ.“ Proč?

1) Není to otázka

Spousta lidí má problém s tím, že aby se zbavili slova, zahrnou holku otázkami, jako by byla u výslechu. Dvě tři otázky za sebou, a skončili jste. Vložte nějaká prohlášení! Co potom může být lepšího a bezpečnějšího, než prohlášením rovnou začít?

„Vypadáš hezky“, „Nemám rád salát“, „Usměj se“, to všechno jsou prohlášení (nebo úkoly) a zafungují lépe, než otázky. Váš hlas mnohem spíše na konci klesne, tak jak to má být, místo aby stoupl, jak k tomu vybízí otázka.

2) Větší spojení

Lidé si občas myslí, že když holce neřeknou své jméno, zůstanou více tajemní. Při oslovení na ulici ale chceme přesný opak. Žena často spěchá a my máme jen chvíli na to, vybudovat dostatečné spojení. Aby s vámi někam šla, musí mít co nejsilnější pocit, že vás zná. Ne že zjistí, že ani neví, jak se jmenujete!

3) Okamžitý dotek

Aby doteky byly přirozené, musíte s nimi začít okamžitě. Podání ruky k tomu poskytne výbornou příležitost.

Jeden můj student namítal, že aby muž podával ruku ženě je proti etiketě. Nicméně toto pravidlo má výjimku, pokud je muž významně výše společensky postavený. Předpokládat, že budete autoritou a vůdčí osobou komunikace, je více přitažlivé.

Navíc vy musíte používat etiketu, ne ona vás. Udělejte z ní svůj nástroj, nenechte se jí ovládat. Nakonec celá etiketa je o tom, být příjemným společníkem, ne o pevných a neporušitelných pravidlech.

Být nervózní. Nepřirozený. Utéct z oslovení. To jsou nejčastější začátečnické přečiny proti etiketě. Kdo podává ruku nebo drží dveře, to jsou oproti tomu už jen detaily.

4) Můžete opakovat její jméno

Křestní jméno člověka bývá zároveň jeho oblíbeným slovem. Rádi jej slyší a sami opakují. Už se těší, až ho při představování řeknou. Často dokonce zapomenou na jméno protějšku. Vy takový nebuďte. Raději jméno dívky hned zopakujte:

„Ahoj, já jsem Princ.“
„Tereza.“
„Ahoj Terezo.“

Velice přitažlivé a autoritativní je používat plný tvar jejího jména. Tak, jak jí říkal otec, když zlobila. Nepouštějte se hned do zdrobnělin. Žádné „Teri“ a „Terezko“, když jí můžete říkat přísně „Terezo“. Používání jména je nejen příjemné, ale také prohloubí pocit, že se dobře znáte.

5) Posun k plodnějším tématům

Existuje argumentace, že když se žena zeptá na jméno, vysílá tím signál zájmu, a když jí tedy jméno řeknete sami, připravíte jí o tuto možnost. Holky ale nejsou tak primitivní. Projeví zájem jinak. Zeptají se například: „Kolik ti je?“ nebo „Co studuješ?“ nebo rovnou jdou: „Jaké máš rád porno?“ Mají milión možností, nemusíte pro ně šetřit tuhle jednu se jménem.

 

A tak představit se hned na začátku přináší na streetgame samé výhody (i když někdo, kdo se zaměřuje hlavně na stripkluby, říká opak). Více doteků, více spojení, více prohlášení, více autority… Podejte jí ruku, a když uvidíte nadšení, klidně rovnou přihoďte letmý polibek na její líčko.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: