Proč se dobře učit – StreetGame.cz
Vědce zajímá jenom sex

Proč se dobře učit

Na začátku každého školního předmětu, každé vědní disciplíny stála jediná otázka – jak si zapíchat?

Každý jeden biologický organismus má dva cíle – rozmnožit se a přežít. Kdykoli si má vybrat, zvolí raději rozmnožení – matka se obětuje pro své dítě, samec kudlanky se nechá sežrat…

Na tyto dva cíle se vážou další, úzce související cíle – získávat moc (vůdce tlupy měl přístup ke všem ženám, spíš přežil on i jeho děti), být milován (znova zvyšuje šanci přežít a rozmnožit se) a být šťastný (hormony štěstí jsou většinou biologickou odměnou, když organismus zvětší šanci přežít a rozmnožit se – např. orgasmus ještě více motivuje lidi k sexu, i když to některá zvířata dělají i bez něj).

Maslowova pyramida, byť již překonaná, správně uvádí sex na spodní příčce. Je těžko možné realizovat se nebo cítit se v bezpečí, pokud je člověk ukrutně hladový, nevyspaný nebo sexuálně deprivovaný.

A tak se celé kultura (jak si uvědomil už Freud) vyvinula na této jediné otázce – jak se dostat k sexu? Než se uvnitř věd vyvinula samoúčelná mentální masturbace, každá řešila tento jediný problém. Když se dobře podíváte, uvidíte ho.

Matematika

Pokud někdo ovládá vysokoškolskou matematiku, a stále neví, jak na holky, má vážně problém. Matematika – to jsou klíny, prsa a zadky.

Kdybychom neznali statistiku, nevěděli bychom, že streetgame je nejsnazší cestou, jak si najít přítelkyni. Bez počtů bychom neodhadli ženský cyklus a bez teorie her jen neefektivně řešili hádky.

Matematik-panic není pravý matematik. Vlastně nepochopil kořeny vědy, kterou studuje.

Biologie

Vůbec nejdůležitější věda, co se seznamování týče. Poprvé rozkryla smysl života (přežití a rozmnožení), pochopila spolu s chemií štěstí nikoli abstraktně, ale jako hormonální stav, odlišila alfa samce od bet, milence od zaopatřovatelů, poukázala na preselekci obletovaných samců

Upřímně streetgame.cz je z velké části vykradenou učebnicí biologie. Pokud nějaká věda vysvětluje život, je to tato.

Literatura

Knihy můžeme brát jako reporty z akce. Četli jste Malého prince od Antoine de Saint Exuperyho? Detailně v knize rozebírá ženské testy:

„A tak Malý princ, ačkoli měl dobrou vůli mít ji rád, brzy o ní zapochyboval. Bral vážně bezvýznamná slova, a byl proto velice nešťasten. Neměl jsem ji nikdy poslouchat, svěřil se mi jednoho dne. Květiny nesmíte nikdy poslouchat. Musíte se na ně dívat a vdechovat jejich vůni.“

Také v díle jasně upozorňuje na naši teorii investic: „A pro ten čas, který jsi své růži věnoval, je ta tvá růže tak důležitá.“

Ekonomie

Uspokojování potřeb, nabídka-poptávka, marketing produktu, bohatnutí bohatých a chudnutí chudých… Pochopit byť základy ekonomie změn váš pohled na svádění. Proto z ní rovněž masivně čerpáme.

 

A tak znova – nevnímejte vědní disciplíny ve vakuu. Uvědomte si, proč vznikly, a využijte je k sexu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: