Proč nikdy nereagovat ublíženě – StreetGame.cz
Brečící zrzek

Proč nikdy nereagovat ublíženě

Oslovíte holku, a ona vám dá facebook. Pošlete jí žádost o přátelství, ale ona si vás nepřidá. Po dvou týdnech jí potkáte znova. Co uděláte? Pokud jí zahrnete výčitkami, že nepotvrdila vaši žádost, finálně prohrajete.

Člověk má někdy pocit, že by měl ženu za její nezájem potrestat. Jenže nemáte jak. Dokud se jí alespoň trochu líbíte, můžete jí vzít svou pozornost. Odtáhnout se, udělat krok dozadu, chvilku se dívat na mobil… Jakmile však pro ženu žádnou hodnotu nemáte, nemáte jí co vzít.

Nedává smysl vyčítat jí, že o vás nemá zájem. Za to, že jste nevybudovali dostatek přitažlivosti, totiž můžete vy. Výčitky jí budou jen otravovat, takže v jejích očích ještě více klesnete. Budete za betu, který celé dny myslí jen na to, jak ho odmítla. Ukážete jen svou závislost a fixaci na ní.

A tak když holku příště potkáte, na ublíženost zapomeňte. Neodepsala vám? Vážně? Ani jste si nevšimli, píchali jste totiž jiné holky. Znova se vrhněte na budování přitažlivosti.

Skvělý příklad do svého deníku zaznamenal KapitánLáska. Přítelkyně se s ním v sms rozešla. Celý den ale lyžoval, zprávu ignoroval, přišel domů a opíchal jí jako obvykle.

Přišel jsem, ignoroval jsem, zasunul jsem.

Julius Caesar

Ublíženost nefunguje v žádné situaci. Nepíše vám? Nevyčítejte jí to, radši budujte přitažlivost. Nemá náladu dnes, bude ji mít za týden. Ale chovejte se ublíženě, a nebude na vás mít náladu už nikdy.

V 18:00 máte domluvené rande. Nikdo nepřijde. Počkáte do 18:15, zavoláte, holka to nezvedá. Řeknete si: „Tak jí asi přejel vlak,“ a jdete místo toho sbalit jinou. Ne sednout k počítači a psát ji nadávky. Až jí potkáte příště, budete mít nastreetováno zase více, zapůsobíte lépe a tentokrát už přijde.

Podobně bych mohl popsat 20 dalších situací. Princip už chápete: ať je to cokoli, nepokazte to ještě více ublíženým chováním. Neřešte jí, balte jiné, třeba to vyjde příště.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Frog napsal 5.8.2016

Hele tohle je sice pravdivý a asi je to správná metoda, ale jakým právem se smí holka takhle zachovat? Přitažlivost nepřitažlivost, měla by převládat elementární slušnost. A pokud mám rande a ona bez omluvy nepřijde, je to prostě nevychovaná mrcha. Myslím, že je naprosto pochopitelný, že jí pak napíšu, že se mi to nelíbí a ať jde do prdele. I kdybych píchal ostopéro dalších deset:D

Odpovědět
Princ napsal 6.8.2016

Ženám tohle amorální nepřipadá, ani jim to nevysvětlíš. Jen tím zničíš své šance do budoucna. Jejich nastavení je a vždycky bude: jdu za tím nejmocnějším a k betám mám právo chovat se, jak se mi zlíbí. Více v článku http://streetgame.cz/logickymi-argumenty-holku-nesbalite/

Ty nejsi žádný morální arbitr. Dokud se jí nelíbíš, nemáš ji čím potrestat.

Výčitky krajně nedoporučuji. Jakoukoli výčitkou dáš najevo, že nejsi členem Klubu 51, takže se nikdy nedostaneš k okamžitému sexu, trojkám, swingům…

Odpovědět
Frog napsal 15.8.2016

Ale tím vlastně říkáš, že ženská je od přírody mrcha a může si to dovolit:D

Odpovědět
Princ napsal 16.8.2016

Je od přírody mrcha k beta samcům, a nelze ji v tomto ohledu z pozice beta samce převychovat.

Odpovědět
Odešlete odpověď