Proč někomu jde svádění samo – StreetGame.cz
Pro někoho je svádění pohoda

Proč někomu jde svádění samo

O svádění už u nás vyšlo přes sto článku, a další a další píšeme. Člověka skoro napadne: jak to zvládají lidé, kteří o balení holek nikdy nic nečetli? :)

Svádění se jistojistě dá naučit. Sám jsem toho příkladem, a mnoho mých studentů jakbysmet. Je to ale tak trochu raketová věda – pokud v tom opravdu plavete, chce to spoustu studia a hlavně spoustu praxe. Není to týdenní záležitost.

Pořád ještě se najdou muži, kteří si myslí, že vše zvládnou bez pravidelných streetgame. Jsou to blázni. Z nuly na vrchol vede jen jedna cesta, cesta úsilí, spousty oslovení, odmítnutí, a prvních malých úspěchů

Je to jako skládat puzzle. Když čtete naše nové články, některé vás nemusí zaujmout. Za to jiné jsou jako přesně ten chybějící dílek! Sedí jako prdel na hrnec! Pak jdete ven, párkrát uděláte stejnou chybu, a i když už jste o tom četli, najednou celé téma znovuobjevíte, a poprvé ho vezmete opravdu vážně. Postupně zjistíte, které rady jsou pro vás samotné důležité a musíte si je připomínat, a které máte zmáklé od začátku.

No a pak přijde kluk, který nad ničím nemusí přemýšlet, a holky ho stejně žerou. Ten vám pak může říkat, že je to jednoduché, a vlastně se nemusíte nic učit. Že máte být přirození. ON nemusí, ale pokud VÁM svádění doteď nešlo, VY se ho učit musíte.

Lidé jsou zkrátka různí. Někdo zažil dětství plné lásky, od mala extrovert, ve škole oblíbené dítě, shodou náhod se časně zalíbil nějaké holce, s kterou experimentoval, takže mu pak sex přišel velice intuitivní, pak si začal přivydělávat jako DJ v místním klubu… Vlastně celý život plynule získával zkušenosti, které vy musíte zrychleně nabýt skrze streetgame.

Právě jste našli patch, opravný balíček, který vám umožní zrychlený shift do jeho světa :). Čtením ho stáhnete, ale spustíte ho až řádnou praxí. Ta je jedinou cestou za mistrovstvím.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: