Proč krásné ženy bývají tak zoufalé – StreetGame.cz
Žena smutná, že má málo sexu

Proč krásné ženy bývají tak zoufalé

Ty nekrásnější holky žijí ve zvláštním světě – i když jsou na ně všichni milí, zároveň se jich okolí tak trochu bojí. Jako kdyby z nich byli všichni muži nervózní. A zatímco jejich průměrné kamarádky už dávno mají chlapa, ony na nikoho pořádného nemůžou narazit.

Krásné ženy se kvůli svému vzhledu někdy dostávají téměř do izolace. Připadají pánům tak nedosažitelné, že se ani nesnaží. „Tahle je na mě až moc hezká, oslovím radši nějakou na svém levelu“, napadne tisícího muže v řadě. A když už se nějaký odváží, připadá si oproti ní maličký, znervózní a pokazí to jako školák.

To vysvětluje paradox, na který svůdníci často naráží – ty nejkrásnější holky často reagují na oslovení mnohem lépe, než ty průměrné. Nikdo jiný se k tomu totiž neodváží, a tak se od ostatních okamžitě jasně odlišíte.

Nejlepší věc, jakou v tomto směru můžete udělat, je na krásné ženy si zvyknout, a začít se k nim chovat jako k normálním lidem. Nebýt z nich nervózní, nedávat jim hloupé výhody, nesnažit se na ně zapůsobit o nic víc, než na ostatní. Chovejte se k holce jako k celebritě, a je konec.

Jenže je těžké si z fleku říct: „Ok, odteď už nebudu nervózní“. Lépe pomůže:

1) Pravidelně top krásky oslovovat. Tak rychle a bez nákladů zjistíte, že jsou to úplně normální lidé

2) Dostat je do svého běžného života. Pokud budete pracovat v redakci Playboye, produkovat erotické filmy, řídit modelingovou agenturu nebo prostě navštěvovat vysokou školu plnou sexy holek, zvyknete si na ně ještě lépe. Kolik atraktivních kamarádek proto aktuálně máte?

Platí to i naopak. To nejhorší, co vás může potkat, je po studiu na škole plné chlapů nastoupit do práce plné chlapů, z té jít rovnou domů, a všeho všudy tak strávit celý den bez žen. Tímto osudem postižení jedinci pak musí opravdu tvrdě pracovat, aby se s ženami naučili komunikovat. Naštěstí, i to je možné, a i pro takové tu jsme, takže nic není ztraceno :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
UncleDolan napsal 11.1.2018

Mám opačné zkušenosti.
Většina krásných holek co znám jsou pernamentně zadané (a to jich znám hodně jakožto student LF) a ty co jsou nezadané, jsou nezdané protože
a) nikoho nechcou (resp. chtějí být samy a všechny nápadníky posílaj někam) nebo
b) mají extrémně vysoké nároky (takže za tu námahu to nestojí a chlap se spokojí s holkou o třídu níž) nebo
c) na pohled možná hezké, ale v hlavě nas*áno (takové co jsou dobré fakt jen na sex, protože ve vztahu by to asi skončilo po týdnu vraždou), arogantní blbky, které ti ale ve výsledku můžou nabídnout akorát díru mezi nohama.

Případ c) samozřejmě není až tak častý, nicméně nápadně krásná holka podle mne vždy smrdí průserem. Jednak krásná holka má zpravidla šílené nároky, je nákladná na provoz a na oslovení od obyčejného kluka často reaguje agresivně a bere to jako hroznou urážku (kámoš takhle schytal od holky ránu pěstí za to že se na ni usmál, když kolem ní prošel)

Já to naštěstí neřeším páč holky zásadně nebalím, jelikož by mne stejně akorát poslaly do p*dele jako nekvalitní kus a po posledním rozchodu jsem se rozhodl se ženským rok vyhýbat úplně.
Ale zajímavý článek.

Odpovědět
Odešlete odpověď