Probuzení z beta pohádky: Pravda o vážných vztazích – StreetGame.cz
Sweetest Cyanide

Probuzení z beta pohádky: Pravda o vážných vztazích

Všichni vám lhali. Tvrdili, že na každého čeká ta pravá. Že stačí dodržovat pravidla, chodit do školy, pak do práce, a ona se najde. Že vaše práva jsou magicky zaručena a tak jako se můžete bez námahy okamžitě najíst nebo se bavit stažením filmu, i na holku máte bez práce automaticky nárok. Že jakmile najdete správného člověka, všechny strasti skončí a život už bude jen skvělý…

Konfrontace s realitou většině lidí podobné myšlenky vyžene z hlavy. (Jen oslovte pár tisíc holek, opravdu se naučte svádění a pak jděte a sbalte tu holku, o které jste si mysleli, že vztah s ní by zachránil váš život. Brzy uvidíte, že se nic nezměnilo. Že to dřívější dřina vás transformovala a dělala šťastným, ne samotná láska nějaké holky.)

Existuje ale menšinka streetařů, kteří sice pravidelně oslovují holky, v hloubi duše však stále přemýšlejí jako bety a svého dřívějšího sociální programování se ani čelem skutečnosti nechtějí vzdát.

Jednomu takovému na našem fóru svádění Antihrdina věnoval následující dopis, který kopíruju:

Působí to na mě jako bys pořád uchovával nějakej beta-ideál a někde v hloubi pořád věřil a doufal v betapohádku (…a žili spolu šťastně až do smrti…) a vycházel z ní. Tzn. pořád máš někde zakořeněný, že vztah jsou prostě 2 lidi, co se nikdy nepodvádí a vzájemně fungujou jeden druhýmu jako rameno na bulení a psychoterapeut v jednom. Ono to tak ale prostě není a snažit se do tohohle stavu dostat vždycky wentne horribly wrong, většinou to skončí tak, že ženská chlapa vůbec nerespektuje, zahýbá mu a pomalu kontroluje i kolik spotřeboval hajzlpapíru, zatímco on se snaží ani špatně nedýchat, aby ji nenasral.

Ty potřebuješ pochopit jednu hrozně zásadní věc – svět sám sobě v tomhle lže, tzn. vycházet z toho jako ze standartu, podle kterýho budeš hodnotit ženský nebo vztahy celkově, je jako vycházet z toho, že Země je placatá, když děláš nějaký supr komplexní fyzikální výpočty – prostě na papíře to bude eňo ňuňo, ale v realitě se to hrozně pojebe.

Realita je totiž taková, že se naší kultuře povedlo docela dobře zamaskovat sexuální ekonomiku (a hierarchii) pod takovej hodně tlustej beta-nános růžových sraček. Takže pokud chceš konečně začít žít v realitě (což ti doporučuju, celej život vyházet z nějakých iluzorních přesvědčení, co tě budou jenom tahat dolů, znamená ten život prostě celej prosrat), musíš na chvíli (ok, úplně a na furt) zapomenout všechno, co tě o holkách a vztazích učí seriály, filmy, knížky (mimo ty na to fakt zaměřený jako místní e-booky), beta kámoši, škola, konvence – kurva je to solidní tlak, když to tak vyjmenovávám – a akceptovat tohle:

1) Nevěra je prostě jen hraní na více polích a kdyby tě nikdo nenaučil ,že je to „špatná věc,“ tak si to nejspíš ani nemyslíš.
2) Zůstat s někým sexuálně a emocionálně zablokovanej do konce života vyústí v solidní ponorku a „Fate Worse Than Death.“
3) Nemusíš si ženskou brát, nemusíš s ní mít děcka, nemusíš mít jenom jednu. Nemusíš. Prostě ne.
4) Jak ti píše výš Oswald, život sám taky nejspíš nemá vyšší smysl, to ty si všemu dáváš svůj smysl na základě svých hodnot.
5) Jo, i bez sexu se dá žit, ale upřímně – je to až moc super potěšení, je škoda se toho zbavovat a asi by ti to chybělo.

Když jsem v sobě spálil betapohádku, a všechny ty sračky s ní asociovaný (furt jsem na ni odborník, už ji ale vnímám jen jako takovej zmatenej romanticko-sexuální pohled na svět beta samců), dostavil se mi taky jakejsi sexuálně-romantickej void, divnej pocit prázdnoty. Jenomže když jsem přemýšlel nad tím, jak to funguje dohromady, tak jsem si z toho seskládal novej pohled (říkej tomu třeba alfarealita nebo sigmarebélie) a betapohádka se najednou nezdála už tak růžová:

1) Chtít po lidech, aby se nezdravě upínali jen na jednu osobu, je vlastně docela zmrdovina, když si vezmeš jak moc to holky odpuzuje a kluky ničí. Dostatečně odkulenej beta kluk to asi zvládne, ale holka prostě ne – tak proč ji kurva nutit, když to jde proti její přirozenosti?
2) Být po celej život jenom s jednou holkou znamená prosrat spoustu supr možostí. Když budu paralelně s ní i s jinýma, realizujou se ty možnosti a užije si to ve zdravé míře i ona. Je na mě, aby mě natolik respektovala, že bude moji polygamii brát jako samozřejmost a bude ráda, že je jí součástí.
3) Všichni tu víme, co holky přitahuje doopravdy a co je odpuzuje, a chtít po někom, aby se choval jako hodná neškodná beta znamená mu trhat koule – taky čurákovina.
4) Cpát do lidí, jak je sex obrovská a speciální věc, znamená, že z něj budou hrozně nervózní a budou mít spoustu imaginárních překážek (limitujících přesvědčení), který jim cestu k němu zkomplikujou nebo úplně znemožní.

Zkus se na to taky podívat jako já, a postupně začneš betapohádku nenávidět a budeš fakt kurva rád, že už si ty kraviny nemyslíš a že od nich v sobě nemáš ani stopy. A jestli sleduješ nějakej seriál, posloucháš nějakou hudbu nebo čteš knížku, který ti předává betaideály, tak se na to vyser. Je dost možný, že tě to vnitřně ubíjí a nalívá to do tebe betatoxin.

Pokud se vám článek od někoho jiného než ode mě líbil, Antihrdina má na fóru okolo 200 příspěvků, které si, pokud jste registrovaní, můžete prohlédnout tady.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

27 komentářů
Matej napsal 7.6.2018

Nic proti, časť je pravdivá to áno, ale bod 2 a najmä 3) „Nemusíš si ženskou brát, nemusíš s ní mít děcka, nemusíš mít jenom jednu. Nemusíš. Prostě ne.“ a trochu záver.. nesúhlas, je to silné generalizovanie, že to je jediná možnosť akú muži aj ženy majú chcieť. Alfa nemusí žiť polygamne, žiť s jednou ženou ho nijak nedáva ani pomyselne dole ani to nie sú betaideály.

Nemusí žiť s jednou, ale zvoliť si to nie je žiadny prejav slabosti, ani beta nastavenia, Mať ženu s ktorou chcem mať deti, rodinu, budúcnosť a s ňou a deťmi zostarnút nie je vôbec nič zlé. Naopak, je to vyšší stupeň a následne niečo oveľa náročnejšie, zvládať najmä tie deti, než oslovovanie ;)

Ako jeho názor je to dobré, brať mu ho nikto nemôže, ale dávať to ako modlu za jediný a správny spôsob života ľudí, čo je to, ako na mňa myšlienky Antihrdinu pôsobia, je jednoznačne chybné, pretože každý sme iný.

Odpovědět
Princ napsal 8.6.2018

Nemusíš být za každou cenu polygamní. Proč ale třeba nemít hlavní ženu-matku dětí a nebalit s ní další do trojky?

Odpovědět
Martin napsal 9.6.2018

Alfa, Beta nebo třeba Omega, co sem furt pleteš tyhle šílené evoluční teorie, navíc vytržené z kontextu. Pokud už chceš nějakou teorii, vygoogli si „Behavioral sink“ od Calhouna, což je věc, která je dnešní společnosti v blahobytu o mnoho blíže.

Společnost se proti polygamii nestaví ani tak z důvodu morálních či nějakých pohádek, ale spíše ekonomických, ono to totiž něco stojí, a být s jedním partnerem celý život je prostě levnější.

Z těch všech tvých teorií totiž vypadává jedna důležitá věc, a to je, že Alfa má přístup ke zdrojům. Nebavím se tu o tom, že máš nějakých směšných 100-200k měsíčně v Praze a v noci nespíš, abys zaplatil hypotéku na barák na Chodově. :)

Mít opravdový přístup ke zdrojům, to už vyžaduje hodně zkušeností, znalostí a tvrdé práce, nebo prostě štěstí, nejlíp oboje.

A jedno ti řeknu, na co si přicházím já. Systematická práce opravdu zajišťuje znatelně lepší přístup ke zdrojům a víc si to v hlavě srovnáš. Podle mě lepší systematicky oslovit jednu holku denně a dělat to takhle rok, než běhat jak splašený kůň po ulicích a nákupácích a snažit se za den udělat 100 oslovení jak totální jouda.

10 minut denně, v horizontu pár let je strašně moc, možná víc, než si tu většina lidí uvědomuje. Člověk nemusí vše lámat přes koleno…

Odpovědět
Antihrdina napsal 9.6.2018

Matej: Nikde neříkám že je to jediná možnost, hrstka opravdu permanentně monogamně (tzn, nedostanou chuť po tom co dospějou děcka odejít pryč od ženské a založit novou rodinu/užívat si na volno, být už prostě single a mít klid, cokoliv…) založených lidí skoro určitě existuje, to je statisticky víc než pravděpodobný. Proto píšu „nemusíš,“ namísto „nesmíš“ nebo „neměl bys.“

Odpovědět
  Matej napsal 11.6.2018

  Antihrdina: Nehovoríš, ale z napísaného to tak jednoznačne cítiť, že to je to jediné a nie kompromis.
  Jo tak aj preto tak rapídne pribúda slobodných mamičiek, na ktoré spoločnosť pozerá cez prsty, že je to hlavne ich chyba..a on pritom vlastne im nejaký alfa urobil deti, nejakú dobu pobudol a potom odišiel založiť inú rodinu :))

  Byť single, slobodu,,.. to všetko mal dotyčný predsa pred spoločným životom,/svadbou, to nemá prísť potom znova. Ak nie je pripravený psychicky sa jej z časti „vzdať“ a užívať to čo dáva partnerský život, tak by nemal rodinu ani zakladať, je to nezodpovedné a taký muž je chudák, ktorý by mal byť radšej sám.

  Plus chýba tam i to druhé najdôležitejšie o čom tam nie je ani slovo a to názor ženy s ktorou žije k polygamii/monogamii, taký život nie je len o rozhodnutí muža.

  P.S: Dodal by som skôr, že hŕstka je tých polygamných, nie monogamných, hoci krivka sa vyvíja pomaly dosť inak, ale za to môže nové nastavenie spoločnosti, nie alfa/beta prístup.

  Odpovědět
Princ napsal 10.6.2018

Alfa nemusí mít šílený přístup ke zdrojům. Už pokud se s tebou lidé cítí skvěle a následují tě, stačí to.

Hlavně dnes se už žena uživí sama, snadno sama dosáhne krásné životní úrovně. Tvé peníze nepotřebuje. O to spíše si vybere nejatraktivnějšího (nejvíce zábavy, emocí…) před nejbohatším.

Osobně znám hodně polygamistů, kteří nejsou bohatí.

Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 11.6.2018

  To mě přivádí k menšímu dotazu ohledně toho tvého balení bohatých bab.

  Když se holka uživí sama, ba dokonce je prachatá a ještě k tomu sexy, tak jí obyč. chlap jako já nemá nic moc co nabídnout ne?
  Myslím takhle, bohatá a velmi atraktivní holka bude mít nápadníků na každém prstě deset, jak má obyč. tuctový chlap jako já zařídit aby si vybrala zrovna mne? :D

  Odpovědět
Doctor Dolan napsal 11.6.2018

Gut, ale co mám ku*va dělat když každá holka, kterou byť jen políbím, si hnedka myslí že si ji chci vzít? :D

Se svou „ex“ (ta šílená co furt dolejzala za bývalým) jsem taky chodit nechtěl, ale sotva jsem ji ohnul, hned si mne začala přivlastňovat. (no byl to na nějakou dobu přísun sexu ale její chování na zabití)

Jinou holku jsem pozval na rande s cílem ji dostat na jednorázovku do postele, no, skončilo to jen líbačkou tak jsem si říkal co už, ale dotyčná, byť na víc nedošlo, si najednou myslela že mne už má „osedlanýho“ a docela těžko jsem se jí zbavoval, protože jsme spolu neměli pakticky nic společného a vztah s ní by byl fakt jen o m*dání.

Pak byl ještě jeden případ, ale to bylo asi spíš odmítnutí, které ale nedovedla říct na plnou hubu, že po líbání na prvním rande začala mlít o tom „jak to nechce uspěchat“, jako kdybych na ni vystartoval se snubákem. (Její chování bylo dost divný v tom, že na jednu stranu nebyla pak moc komunikativní, což jsem bral jako nezájem, na druhou stranu se občas ozvala a „přilezla“ jako kdyby chtěla ať se o ni zase snažím a ona si na mě mohla honit ego.)

To jsem tak extra beťák, nebo prostě špatnej typ holek? Se mi někdy zdá, že přede mnou si většinou holky hrajou na puritánky, jak „na to chtějí jít pomalu“, a nechtějí být snadná kořist, přičemž já stejně přes známosti vím, kolik měly úletů, byť to tutlaj. Holky mě nikdy nechtěly na jednorázovku, vždycky chtěly vztah, což mne docela s*alo, abych kvůli jednomu vrznutí musel hrát divadlo a omezit se na jednu samičku. Když jsem viděl že ta „puritánka“ co kdejakému alfovi podržela do hodiny je na dlouho a že mi ta investovaná energie za jeden šuk nestojí, tak jsem se na to vys*al, protože jsem to bral tak, že si se mnou akorát hraje a párkrát se mi nakonec povedlo najít dostupnější zboží. Dotyčná pak zpravidla bulela, jak jde chlapům jen o sex a jak se o ni žádnej chlap nevydrží snažít…

Odpovědět
Princ napsal 11.6.2018

Doctor Dolan: Je důležité naučit se managovat ženská očekávání. Pokud se například s holkou chceš pouze vyspat, žádný kousek tvého chování by neměl naznačovat něco jiného a zbytečně ji mást. To matení může probíhat nevědomě skrze zahrnování prvků, o kterých si lidé myslí, že patří do svádění, když přitom patří jen do vztahového svádění. Bylo to v přednášce o vztazích, možná o tom někdy napíšu i článek.

Moje přítelkyně je bohatá a atraktivní, nápadníků má hromady, dokonce pro nás dělají různé věci (umývají ji auto…). Sbalil jsem ji přesně podle článků, které tady píšu :D Zjednodušeně žij skvělý život a skvěle ovládni hru. Tuctový chlap bys být neměl, to články nedoporučují :D

Měl jsem holky i v době, kdy jsem neměl co jíst, zkrátka díky tomu, jak skvěle se se mnou cítily. Mít skvělou hru znamená mít pořádně co nabídnout!

Odpovědět
Kaja napsal 13.6.2018

Princi. A holky tohle vse jak jsou polygamni zapiraji, protoze si chrani povest ? Myslim si ze tohle je dalsi problem krome filmu, knizek atd… Kdby holky priznali jake jsou ve skutecnosti, sice by to byl sok ale aspon bychom meli od zacatku jasno.

Odpovědět
Antihrdina napsal 13.6.2018

Kaja: Neurotypičtí lidi mají takovej fascinující zvyk vytvořit si o sobě nějakej obraz, kterej je pak pro ně alfa a omega. Ten obraz se většina lidí snaží vytvářet tak, aby byl podle měřítek jejich aktuální kultury „normální/v pořádku/korektní.“ V naší kultuře se na polygamii nahlíží skrze prsty, prostě to tak v naší kultuře JE. Stejně tak se nahlíží skrze prsty na holky, co pro ně sex není nic speciálního, prostě to tak v naší kultuře JE. Holky jsou sociálně celkem dost přizpůsobivý (jo, furt může některá z nich být prostě a jednoduše píča) a přirozeně nechcou aby do nich lidi valili že jsou děvky. A tady začíná parádní absurdistán!

Holky v hloubi duše tak nějak cítí že jim ta polygamie u některých borců (alfa/sigma) nevadí, u jiných by to nesnesly (bety, gammy…). Ale většina borců jsou ty bety a gammy a kdyby to ty holky řekly nahlas, tak je tihleti ňoumové utlučou. A tak se jakože hraje že polygamie to ee, to by přece žádná nesnesla a netolerovala a každá je princezna co ji musíš dobývat (což jim dává i značnou ekonomickou výhodu – borci za ně zaplatí kde co a ony ještě budou pičovat že nemají stejný platy – tady zase korektnost společnosti přelíza přes hlavu). Jenže holky POTŘEBUJOU aby je sem tam někdo prostě vyšukal, ale nesmí to takhle říct. A proto je v naší kultuře tak hrozně důležitá diskrétnost – hlavně žádný jména. Je to ale na hovno, otevřeně znát sexuální historii by mohlo pomoct v prevenci proti nemocem. Ale neeee, betičkám a gamičkám by to ranilo jejich citečky.

Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 13.6.2018

  Což o to, holka ať si šustí třeba s celým fotbalovým týmem. Pokud s tou holkou nemám nic vážnýho, je mi to u p*dele dvojnásob. Akorát jak říkáš, do takové holky jen s ochranou. (Jako student LF mám z první ruky co za svinstvo můžeš chytit). Pokud si holka chce nezávazně užívat, ať si užívá.

  „Polygamie“ a „děvkaření“ mne na holce začne štvát ve chvíli, kdy s ní mám „vztah“, resp. nejaký závazek a musím do ní něco investovat. Jestli holka, kterou mám jen na sex, hodinu po schůzce se mnou přeblabne Prince, don´t care.
  Pokud ale musím do ní investovat trochu snahy, držet vztah na nějaké úrovni, tak mi logicky dělá vrásky, že ji pak šustí někdo jinej. Je to jako kdyby sis pořídil luxusní herní sestavu na kterou jsi x měsíců vydělával, abys ji pak jen udržovat (aktualizace, instalace antiviru…) a hrál si s ní někdo, kdo do ní nevrazil ani korunu.

  Mě neštvou „děvky“ které s klukama maj jen sex a nikomu hlavu nepletou. Za DĚVKY považuju holky, které se od jednoho kluka nechaj vydržovat, protože se samy o sebe neumí postarat, ať jim dělá zázemí a je tu pro ně když se něco po*ere sem tam mu dají a užívají si s jinýma. Taková holka ti pak brečí jak jde chlapům jen o sex, ale jakmile je ve vztahu, ku*ví se na každém kroku. Když si máš vybrat, zda budeš „hodnej ňouma-živitel“ nebo „děvkař-nabíječ“ co si už z principu vybereš? (Jasně, chyba je částečně na straně beťáka co ji nepošle do hajzlu)

  Ono by bylo ideální si s holkou hnedka na rovinu ujasnit zda to bude pichy pichy, volný vztah, nebo jako že k sobě cítíme něco víc, myslíme to vážně, ale oba si občas píchneme někde jinde ať není stereotyp, jenže mi ukaž holku co jedná na rovinu. Většina „sexuálních extrovertek“ to dost zatlouká a (celkem pokrytecky) by na nevěru partnera reagovaly žárlivou scénou, byť jim dvě hodiny nazpět Princ dělal kolonoskopii.

  Odpovědět
  Princ napsal 13.6.2018

  Proč jsi Antihrdino použil zrovna slovo neurotypičtí? :D

  Doctore proč by ti vadilo, kdyby někdo hrál na tvé herní sestavě?

  Jinak jo, že vám holka udělá šílenou žárlivou scénu neznamená, že vás před chvíli nepodvedla. To už jsem viděl tolikrát… :D

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 14.6.2018

  Princ:
  Když ji zaplatíš, sestavíš, udržuješ apod. tak tě trochu na*ere, když na tom pak někdo hraje víc než ty, přepíše ti savy a natahá ti tam viry :D

  Mít „pichnu“ je de facto čistá slast, protože k ní nemáš žádnou odpovědnost ani povinnosti. Přítelkyni chtě nechtě děláš zázemí a „vydržuješ ji“, toleruješ její debilní nálady, debilní kecy, jsi tu pro ni když se sesype. Tak tě pak asi trošku na*ere když do ni investuješ tolik energie aby ji pak brousil někdo jinej, chápeme.
  Jasně, ty to máš s přítelkyní jinak, ale asi bys nebyl nadšenej, kdybys zjistil, že děcko „které s ní máš“ jí udělal milenec a ty vychováváš cizího potomka. (naštěstí tu máme genetické testy, ale ty se musí udělat zavčasu, jinak jsi v pr….)

  Proto mi ten „volnej vtah“ připadá asi nejlepší řešení. To že píchá s jinými až takový problém není, pokud ji teda pak přede mnou nebolí hlava (jakmile holka začne odpírat sex poslat někam, co myslíš?), ale spíš by mne s*alo to že mi lhala. Radši ať s mým svolením točí gang bang s deseti černochy (a já samozřejmě si taky píchnu jinde), než aby za mými zády někoho byť jen přeblafla.
  (Nebo ať ten kdo ji píchá ji zároveň vydržuje, ale zase, já bych si nikdy nezačal se sockou nebo holkou, co by na mě byla existenčně závislá, max. jako milenku, taková míň ofic. prostitutka ale na vztah fakt ne)

  Odpovědět
  Princ napsal 14.6.2018

  Ještě jsem nezažil, aby mi nějaká přítelkyně po tom, co jsem se s ní jednou vyspal, odpírala sex. To se musí stávat jen opravdu brutálním betám, které už jsou dávno podváděné. Ženy totiž sex obvykle milují a moc dlouho bez něj nevydrží.

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 15.6.2018

  Mě se to taky ještě nestalo ale znám takové případy z okolí.

  Holka je pohodlná, chlap vydělává na živobytí , ona nehne prstem, začne se nudit, nabrnkne si milence, chce experimentovat protože nechce spát pořád s jedním a tím samým, ale jak ti tucá jinde tak už jí nezbude energie na beťáka. Zneužívaný beťák přijde na nevěru, udelá alfě i nevěrné holce monokl, vyhodí ji z baráku a najde si náhradu. (A nepoučený beťák koloběh opakuje)

  Holt pokud to není nějaký macho podnikatel s pasivním příjmem, tak holka nemůže mít vynikající finanční zázemí a zároveň mít chlapa doma.
  Nechci být přehnaný optimista, ale vzhledem k prac. místu kam za dva roky plánuju nastoupit na tom budu finančně a s volným časem snad asi velkem v pohodě, nicméně narozdíl od kariérně založených spolužáků neplánuju do budoucna vztah či manželku, ale spíš milenky a před nimi budu radši svou práci a finanční situaci tajit, ne že bych byl extrémně žádaný Don Chuan ale radši neriskovat, že by se přilepila nějaká zlatokopka.
  Divil by ses kolik MUDrů ulovily svobodné maminy a poběhlice, hledající hodného ňoumu, co jim bude dělat zázemí a o ny si pak užívaj jinde. Takhle fakt dopadnout nechci, čili, nevázat se. (I když, myslím že téhle problematice si už článek věnoval)

  Odpovědět
Antihrdina napsal 14.6.2018

Princ: Na rovinu, mám pocit že lidi s neurotypickým mozkem mají mnohem větší problém (než lidi s nějakou lehčí autistic „poruchou“) si „aktualizovat“ software a zbavit se svojí staré identity, ega, přesvědčení atd… Prostě jsou mnohem víc naučení od okolí „jak se to má jakože dělat“ a ne a ne se toho pustit. A kolikrát v nich třeba zůstávají už pro ně dávno překonaný domněnky, aniž by si to uvědomili (příklad: Neurotypikál pochopí že nemá holce kupovat dárky a přestane to dělat, když si mu ale holka dojde stěžovat že jí nápadník nekoupil randomly dárek, neurotypikál to opravdu vidí pořád jako neslušnost/problém).

Odpovědět
  Princ napsal 14.6.2018

  Námět na tvůj další článek :D

  Ono mnoho programátorů mi tvrdí, jak jsou rozumoví a logičtí. Když pak ale mají pravidelně streetovat (nejlogičtější řešení na světě), nějak je ovládnou emoce :D

  Odpovědět
Kaja napsal 17.6.2018

Hele a kdyz je holka ve spokojenem vztahu bude mit potrebu podvadet i nadale ?

Odpovědět
  Princ napsal 17.6.2018

  No jak která Kájo. Neříkám, že tě vždy holky budou pořádně podvádět, jen že neexistuje žádná stoprocentní záruka a záleží často na náhodě.

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 23.6.2018

  To Princ:
  Navrhuju dopředu počítat s tím že mi bude nevěrná, diskrétně šustit jinde když bude příležitost a při případném provalení její nevěry hrát překvapeného. (Nebo se přidat do trojky, to jí zmate.)

  Čím víc čtu tento web tím víc se mi zdá že baby nemá cenu brát moc vážně a moc se na ně nevázat ať už citově či finančně :D

  Odpovědět
Kaja napsal 18.6.2018

Oka Princi :D

Odpovědět
Kaja napsal 1.7.2018

Jsem fanda Karlose Terminatora Vemoly Czech mma number one :D proto Kaja.

Odpovědět
Kaja napsal 2.7.2018

KARLOS. TERMINAAAATOR. VEMOLA!!!!!

Odpovědět
Kaja napsal 2.7.2018

za zapas miiony korun….

Odpovědět
Honza napsal 16.4.2019

Prijde mi trosku prehnany nazor, ze si me zena nebude vazit, kdyz nebudu krome ni spat s jinymi zenami. Je treba, aby videla, ze o me maji zajem i ostatni zeny, ze se o sebe staram, a jsem atraktivni pro jine zeny. To ji trosku prinuti byt vice ve strehu, vice si me hlidat, aby me ji neprebrala jina holka, nebo, abych ji nepodvedl. Ale nemusim nutne ve vaznem vztahu spat s jinou. To by se asi zenske nerozchazely s chlapy po tom, co se dozvi o jejich nevere, ne? Neco jineho muze byt treba u 10 leteho manzelstvi. Tam je normalni, kdyz jeden z paru chce po 10 letech monogamie vyzkouset jineho partnera na sex. Ja jsem pro, aby i pary ve vztahu zkousely trojku, nebo swingers, ale tvrzeni, ze musim spat s jinou, aby si me pritelkyne vazila je dost velka blbost

Odpovědět
  Princ napsal 16.4.2019

  A kdes to tvrzení našel?

  Odpovědět
Odešlete odpověď