Problém: váš život je příliš lehký – StreetGame.cz
Snadný život

Problém: váš život je příliš lehký

Když neživou věc vystavíte nepříznivým podmínkám, začne se kazit, korodovat, hnít, rozpadat… Když vystavíte nepříznivým podmínkám živý organismus, adaptuje se.

Životu nesvědčí dokonalé podmínky, sterilita a vakuum. Nutně potřebuje překážky. Jakmile ho připravíte o podněty pro růst, zakrní.

Člověka, který by ve Spartě v patnácti letech mohl být schopným válečníkem, dnes „zraňují slova“ a „přemýšlí o sebevraždě z nešťastné lásky“. Klíčem k provozu každého blázince je pevný režim. Když lidi zaměstnáte, nemají čas utápět se v depresích.

Příliš luxusu a volného času některým lidem umožnilo vytvořit nevídané věci. Spoustu jiných proměnilo v líné sraby, kteří mrhají život u počítače, místo aby sportovali, balili holky a drali se na vrchol.

Možná se vám zdá, že váš život je moc těžký. Já vám říkám: pokud nejste extrémně zkušení a vyspělí, váš život byl moc lehký. Nemuseli jste se na nic adaptovat, a tak jste se adaptovali na sezení u počítače.

Nedoporučuji minimalizaci rizika, ale maximalizaci rizika. Ne: „Jdu na streeetgame, snad se mi nestane žádný trapas,“ ale: „Jdu na streetgame, snad se mi STANE nějaký trapas.“ Tohle je jen rozšíření stejného konceptu, jako když oslovujeme ty nejkrásnější holky, holky s přítelem, holky v tramvaji… Hlavním cílem je vystavit sám sebe náročné situaci. Ne se konzervovat a sterilizovat ve vakuu.

Víme, že by dítě mělo jíst lžičkou po mamince, a dostat do sebe nějaké viry jako očkování. Že ptáček jednou musí vylétnout z hnízda. Že je nebezpečné pít destilovanou vodu…

Přestaňte se problémům vyhýbat. Neradím vám, abyste se cítili dobře. Radím, abyste se cítili špatně, a stejně to dělali dál.

Odmítlo vás 10 holek? Mě jich odmítlo 5000. Kdyby jich tolik odmítlo vás, už máte vlastní web o svádění. Píšete mi: „Ta a ta holka mě nechce, co mám dělat?“ Ale to je málo! Odmítlo vás moc málo holek!

Chci, abyste zažili nějaké nepohodlí. Přeju vám, abyste se pořádně vymáchali v nepříjemných pocitech. Odstěhovali se od rodičů. Cestovali. Doufám, že vás hodně holek odmítne, a zažijete spoustu trapasů. Protože zkušenosti jsou opravdovým klíčem k mistrovství. Jděte se porozhlédnout po nějaké výzvě.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Šimon napsal 5.5.2016

Mám opačný problém.
Za poslední rok jsem se hodně změnil, začal jsem více cestovat (Italie, Rumunsko, Ukrajina, 2x Turecko,..), poznal jsem super lidi, co něco znamenají, byl jsem v TV, balil jsem cizinky… a moje sebevědomí mi hodně stouplo. Myslím, že i v dost negativně, jsem arogantní a na většinu lidí pohlížím shora a často používám výmluvu: „Ne, stou se bavit nebudu vždyť se jenom šprtá a nic nedokázala“. a podobně
Zkritizujte mě trochu, ať nezlenivím a začnu zase něco dělat.

Odpovědět
Princ napsal 11.5.2016

Dobře Šimone, zítra o tom vyjde celý článek

Odpovědět
Odešlete odpověď