Pro ženy – StreetGame.cz

Pro ženy

Hledáte muže, který:

 • se vás nebude bát oslovit,
 • bude sebejistý, charismatický a trochu tajemný,
 • vyvolá ve vás spoustu emocí,
 • bude mít své standarty a hranice,
 • nebude vás soudit za vaši sexualitu,
 • bude na sobě soustavně pracovat
 • a bude rozumět vašim nejtajnějším přáním?

Insert Video

Přesně takové chlapy dodáváme na trh! Učíme muže, jak se seznámit, být lepšími partnery a celkově žít šťastnější život. Výše jsme nevypisovali náhodný seznam pozitivních vlastností, ale body, na které se obzvláště soustředíme.

Tím, že mužům pomáháme, aby na sobě pracovali a naplno se projevili, zlepšujeme život také ženám. Zvyšujeme totiž jejich šance najít si kvalitního partnera.

Koho vám už připravujeme

Často k nám přijde třeba bohatý, hodný a inteligentní programátor, který se ale stydí jakoukoli ženu oslovit, v konverzaci je příliš nudný a technický, nechá se sebou zametat a dostatečně si neuvědomuje, že i ženy mají sexuální potřeby. Na papíře je dobrou volbou, postrádá ale jakousi jiskru.

Tuhle jiskru mu dodáme právě my! Skrze cvičení (postupné vystavování svým strachům, meditace, ledové sprchy…) mu dodáme odvahu. Naučíme ho (znova hromadou praxe tam venku) konverzovat poutavě a vyvolávat emoce – k tomu někdy patří i klidně mlčet a naslouchat. Povedeme ho ke změnám životního stylu, které zvednou jeho hladinu testosteronu a dodají mu nádech autority. Naučíme ho brát sex jako běžnou věc a nestydět se…

No hlavně ho vyšleme socializovat se! Možná potká právě vás a když si vzájemně padnete do oka, něco vznikne…

Jak vypadá typický streetař?

 • skoro všichni pravidelně čteme
 • milujeme ženy!
 • sportujeme
 • máme rádi adrenalin
 • pokud zrovna nepodnikáme nějakou bláznivou výzvu, hezky se oblékáme
 • sprchujeme se často ledovou, tak pozor!

Co se dá dělat

Nemusíte se ani nadřít, streetgame ve větších městech se mezi vyšší třídou mužů stává naprosto běžnou záležitostí. Díky nám roste mezi chlapy konkurence, a vám se tak automaticky budou nabízet kvalitnější a kvalitnější partneři. Pokud přesto chcete podniknout nějaké akční kroky, máme pro ženy článek Jak sbalit kluka.

Pokud myslíte, že by nějaký váš kamarád nebo člen rodiny přesně tohle potřeboval, můžete mu náš kurz věnovat jako dárek.

No a některé holky se dokonce rozhodnou streetovat samy! Succubus třeba na fóru napsala:

Mě se hrozně líbilo, jak nám baby má Princ přečtený upřímně:D .. A zároveň mě trochu mrzelo, že není nic podobného pro holky, protože to přece musí být boží adrenalin:D.. Zároveň jsem odmalička byla ta malá drzá holka, co potřebuje všechno vyzkoušet. Taky nejsem úplně zastánkyně monogamních vztahů a zbožňovala jsem ty „motýlky v břiše“, když si s někým může zaflirtovat .. A tak jsem si řekla, jak jsem si řekla, že ty chlapci za mnou sami nepůjdou, že jim musím chudákům dopomoct :D… A pak jsem jednoho odpoledne stála na svoboďáku a ptala se celá vyklepaná kluků, kudy se dostanu tam a tam – s tím, že nakonec jsem se jim musela ohodlat říct, jestli by nebyli takový gentlemani a nechtěli mě doprovodit – že o doprovod takového (doplň si: svalnatého, milého, hezkého, vtipného, pohotového) chlapce bych velmi stála!

Ve veřejném dopravním prostředku s holkama kontrolujeme chlapcům jízdenky a zjišťujeme kam jedou:D, když se jim přiznáme, že nejsme revizorky, většinou skončíme v nejbližším baru na sklence..:D

Takže pokud si to chcete vyzkoušet s námi, jste také vítané!