Pro města – StreetGame.cz

Pro města

Sdružujeme komunitu mužů, kteří na sobě pracují a seznamují se s ženami vnímavým, emočně inteligentním způsobem.

Našeho typického člena zajímají mimo jiné:

  • mezilidské vztahy
  • sport
  • zdravá strava
  • móda

„Streetaři“ nechodí po městě napůl v hypnóze, s nasazenými sluchátky a myšlenkami někdy jinde. Jsou přítomní, vnímají situaci kolem sebe a když se něco děje, jako první situaci zaregistrují a pomohou. Město plné streetařů je městem bezpečným.

Naši členové tráví čas venku na ulicích, v nákupních centrech a klubech… V kombinaci s tím, že o sebe obvykle chtějí dobře pečovat, většími útratami podporují lokální ekonomiku. (Viz také stránku Pro podniky.)

Protože streetaře zajímá osobní rozvoj, zdravý životní styl a socializace s lidmi, bývají zdravější, a to jak duševně, tak fyzicky. Díky jejich uvědomělému přístupu potřebují lékaře méně často a šetří veřejné náklady ze zdravotního pojištění.

Když město navštíví turista, potká usměvavé komunikativní místní, nebo odpojené nemluvné sociofobiky? Obecně streetaři vytvářejí příjemné prostředí, kde se lidé netváří, jako by tam ostatní nebyli, ale znova se na sebe obracejí.

Jsme si vědomi, že naší misi pomůže podpora od jednotlivých měst, a tak i my se chováme tak, aby města streetaře vítala a přála si jich co nejvíce. O možnostech spolupráce se dále můžeme bavit na e-mailové adrese [email protected]