Pro instruktory – StreetGame.cz

Pro instruktory

Trávíte čas s těmi nejkrásnějšími ženami, cestujete, podnikáte bláznivé výzvy a měníte ostatním chlapům život.

Mimo kurzy máte celé dny volno – to pak zasvěcujete tomu, abyste pro ženy byli co nejatraktivnější. Vzděláváte se, posilujete, nakupujete oblečení… Umýváte ze sebe rtěnku a perete prostěradla.

To je lifestyle instruktora svádění.

Chcete-li se stát součástí naší mise a začít měnit svět kolem sebe, můžete se vydat na cestu instruktora StreetGame.cz

Co k tomu potřebujete?

1) Elitní level svádění. To, co považujeme za elitní my, se přitom dost liší od toho, co za elitní považují ostatní. Vyspat se s pár holkama a odnášet si z každé streetgame pár čísel z vás nedělá dobrého hráče.

Sbalíte většinu holek v metru? Získáte od holky číslo před jejím přítelem? Stává se vám, že se s holkou na ulici rovnou líbáte?

Gratuluji, ale tohle dokáže spousta našich studentů! Co můžete naučit ty nejpokročilejší?

Samozřejmě neočekáváme, že budete na elitním levelu hned na začátku. Sám jsme býval nejhorší ztracený případ. Všechno vás postupně naučíme (ale skrze neuvěřitelně těžkou práci).

2) Schopnost transformovat muže v rychlém čase. Často že žákovi podívám do očí a hned vidím, na čem je třeba pracovat. Co chybí v jeho „vyzařování“.

Pokud vás většina holek chce, a vy nevíte proč, nemůžete být instruktorem. Nemůžete pořád volat: „Prostě se to stalo! Prostě se to stalo!“

Lidé jsou nároční! Že jim řeknete, co dělají špatně, dnes už nikomu nestačí. Musíte to doslova spravit za ně.

Potkáte kluky, kteří začínají doslova od nuly. Když jim řeknete: „Mluv hlasitěji,“ neví, jak na to! Koukejte mít spoustu drillů i na ty nejmenší problémy!

Taky narazíte na skvělé hráče, kteří se chtějí posunout ještě víc. Pak musíte identifikovat a odstranit i ty nejmenší možné chybičky.

3) Plné ztotožnění s našimi hodnotami. Akce, inovace, šíření dobra – ty by se měly odrážet v každém vašem rozhodnutí.

Pojďte mě překonat! Nejen ovládnout současné postupy, ale postupně přicházet s vlastními inovativními koncepty a herními tahy. Otisknout ve tváři hry vlastní podpis!

Pokud mým dědictvím bude „oslovování v extrémních situacích“, „závislost na adrenalinu“, „spiritualita skrze akci“, „dotekové systémy na streetgame“… Co bude vaším dědictvím?

4) Absolvovaný Internship program. Je mi jedno, jak dobří jste, pokud nechápete naši specifickou kulturu. Musíte znát nejen mě, ale desítky dalších lidí z kurzů, číst deníky na fóru… Nechat se tím kompletně prorůst.

5) Neustálá chuť se zlepšovat. Od instruktora očekáváme, že bude (i jako instruktor) dále absolvovat mnohem více kurzů a přednášek, než normální žáci. Držet se na špici a akumulovat všechny znalosti v oboru.

6) Aktivní hráčství. Žádné: „Nedělám ukázky, protože jsem ve vztahu“ nebo: „Nedělám ukázky, protože mě každý zná!“ Nechceme průměr, chceme od instruktorů vidět ZÁZRAKY, a na to je potřeba mít srdce ve hře.

Jak začít?

Absolvujte svůj Internship program. Tam spolu strávíme spousty času a postupně se můžeme bavit o vašich instruktorských možnostech.

(Pokud ještě vůbec neznáte nikoho z komunity a Internship se vám zdá jako příliš velký krok, přijďte nejprve na některou přednášku nebo kurz.)