Přitažlivost – nejúčinnější způsob, jak sbalit ženu – StreetGame.cz

Představte si svůj život... s vysokou přitažlivostí

Jaké by to bylo přijít do místnosti a stáhnout na sebe pohledy všech žen? Mít možnost oslovit jakoukoli holku a přesně vědět, co říct, co udělat, abyste vzbudili její zájem? Vyzařovat magické charisma a nechat ženy jen viset na vašich rtech?

Po 10 letech výzkumu říkám: je to možné.


Obsah ebooku:

  • 1) Prolamování bariér
  • 2) Spouštěče přitažlivosti
  • 3) Pasivní přitažlivost
  • 4) Aktivní přitažlivost
  • 5) Bonus: Lepkavá přitažlivost
  • 6) Sekvence skriptů

Platíte třeba košili. Nepoužijete žádnou techniku. Jen žijete svůj život. Vzbudíte zájem prodavačky, nebo ne?

Tak se měří Pasivní přitažlivost. Znamená BÝT atraktivní, nejen dělat atraktivní věci. Přitažlivost 100% času, každým pohybem, každou myšlenkou, kamkoli přijdete.

Pyramida Pasivní přitažlivosti

Tato část vás naučí Nepodmíněnou sebelásku, Autenticitu, Předpokládání zájmu a další nastavení hlavy atraktivních mužů.

Klikněte na tlačítko níže a začněte

56 stran od Prince, autora kultovního Instruktorského manuálu

Co je Zakázaná přitažlivost?

Jak využít drama, zvědavost, moment překvapení a touhu po pochvale ke sbalení ženy

Ebook Zakázaná přitažlivost

Zlé dvojče knihy Přitažlivost. Sbírka kontroverzních technik pro vynucení přitažlivosti. Bonusový model šestnácti stran obsahuje triky příliš špinavé, abych je kdy veřejně učil.

Přikoupit rozšíření doporučuji pouze nejotrlejším a nejpokročilejším baličům, jiní by je ostatně ani nedokázali použít. Bavíme se zde o hrůzách jako je využití stockholmského syndromu, špatného dětství holky, brutálním vytváření emocí...

Sám zakázané techniky nepoužívám, dokud není naprostého zbytí, a i pak často raději zamávám bílou vlajkou, než se k nim uchylovat!

K Zakázané přitažlivosti jsem se nechtěl nikdy vracet. Publikuji ji jen pro rozšíření obzorů a ukojení zvědavosti těch nejposedlejších badatelů v našem umění, protože kdybych to neudělal teď, o 2 roky později by to už v dnešní stále politicky korektnější době zřejmě nebylo možné. Nikdo by techniky Zakázané přitažlivosti neměl reálně používat! 

Kniha není určena osobám mladším 18 let a pacientům trpícím kardiovaskulárními obtížemi, zejména vysokým tlakem nebo srdeční vadou.

Vyprodáno

Objednejte si ebook Přitažlivost na svůj mail:


Tak jsem přečetl Přitažlivost ve 2 dnech. Otestoval jsem (Zájem + Nezájem) na rozdělaných holkách na Tinderu, Whatsapp a v práci a vypadá to, že to je věc, která mi v repertoáru hodně chyběla. Už dřív jsem zkoušel nějaké negy a dominanci, ale chyběl tam zas ten projev zájmu.Tak to vypadá, že ve čtvrtek mám jedno rande a v pátek další.

Jednu holku jsem se snažil dostat ven snad měsíc a teď to šlo lehce, až mi trochu připadá, že cheatuju, když jsem použil pár hlášek z knihy (lehce obměněné)

Po cestě do práce jsem na ulici na průměrné holce procvičil zdravení. A co se mi zdál konečně vhodný subjekt, tak po přiblížení se z něj vyklubala kamarádka, tak jsem jen pokecal. Každopádně, když zapojuju takhle všechno jako sociální okruh, tinder a začínám ulici, tak mi to přijde, že přesně to potřebuju, abych byl ve správné ráži, tedy měl pocit, že ženských je všude dostatek a neupínal se jen najednu, což byla dřív zjevně moje největší chyba.

m4xp0w3r7 

Já tu přitažlivost přečetl za den. V každým případě byl jsem plný informací, měl jsem energie a drive jak kdyby bylo léto a hroznou chuť to ozkoušet, tak jsem vyrazil do klubu, no dobrý bylo že já se tam tak procházel a fakt jsem si všímal jak na mě holky koukají a usmívají se.

A když jsem pak zkusil ty techniky tak fungují bezvadně. Prakticky jsem si zapíchal, mám dost kontaktů, líbání s holkami je samozřejmost 😂

Jinak každopádně budu tu knížku muset přečíst aspoň ještě jednou, pro lepší vstřebání.

Dan

Chci ti z celého srdce poděkovat. Díky Tobě jsem zažil pocit spokojenosti sám se sebou. Pravý. Nefalšovaný. Tvoje články o osobním rozvoji jsou základními kameny, které jsem položil již před rokem a na kterých jsem se rozhodl vybudovat svoji budoucnost. Když jsem se před rokem vrátil z Anglie (pracovně ve skladu) byl jsem sražený k zemi. Sám jsem si tuto zkušenost pojmenoval "život zkrachovalce". Vše co jsem tam zažil mne připravilo o vizi štěstí a budoucnosti. A rozhodl jsem se, že tak to nechci. Začal jsem se zajímat o svůj život a především o to, jak ho udělat lepší. V tom jsi mi byl a stále jsi obrovskou oporou. Díky tobě vím, že to jde a také, že to za to stojí.

K tvé knize. Je to mistrovské dílo. Z každé stránky jsou cítit tvoje zkušenosti a energie, se kterou jsi se rozhodl předat své zkušenosti betám, které na sobě chtějí pracovat (třeba mne) a proměnit je v plnohodnotné alfy. Nad Instruktorským manuálem jsi musel strávit spoustu času. Přesněji nad myšlenkami, které jsi se rozhodl extrahovat ze své hlavy a vložit je na papír. Ta snaha podat lidem tvůj pohled na svět na mne zapůsobila. Už se nemohu dočkat, až si vytvořím fungující systém pro svůj život a budu se moci věnovat zlepšování se ve StreetGame za pomoci všech rad, které jsi v Instruktorském manuálu uvedl. Upřímně nejvíc se těším, až budu mít dostatek odvahy a sebedůvěry provádět šílenosti typu vyhonění v kabince, nebo balení holky v ranní tramvaji :)

Salvatore

Ahoj Princi, mohu Ti na mobil/Skype na max. 5 minut zavolat? Ta Přitažlivost je fakt báječná! Uvažuji o individuálním kurzu nebo konzultacích, rád bych to všechno naživo probral.

Jirka

Tak dneska první úspěch. Po cestě do práce jsem uviděl jak jde proti mě. Podíval jsem se jí do očí a řekl ahoj. Myslím, že nic takového jsem neudělal aspoň 15 let.

Jak jsem vyšel z bytu soustředil jsem se na dýchání 6-3-6-3, jak je popsané v nové knize Přitažlivost. A celkově to zafungovalo.

Do práce jsem přišel ve výborné náladě a hned uvolněně pokecal s kolegy. Povykládal jsem s pěknou sekretářkou ředitele o tom, jak medituju. Chce to naučit. Někomu to asi může přijde směšné, ale já si sám sobe uděluju čestný +1 bod za oslovení neznámé holky na ulici.

Pavel

Tam, kam jsem se dočetl, je to nářez. Spousta novýho materiálu, co jsem třeba doposud nevěděl, nebo to někde v hloubi mě bylo a já si to nádherně osvěžil! Někdy mi to sice někdy připomene, co už vím, ale zato se to rozebere do základů!

Někdy jsou tam fakt duchovně zaměřená moudra, až si člověk představuje jak ho streetgame očišťuje od všeho toho zlého... opravdu mazec. Některý odstavce jsem musel přečíst třeba dvakrát nebo třikrát. Jednou abych věděl oč jde, podruhé abych plně pochopil, a potřetí abych si to pořádně užil.

Chápu občasná varování pro lidi, kteří se pod vlivem falešnýho ega jakože urazí, že tahle pasáž jakože není pro ně. Mám řekbych opačnej "problém". Streetgame mi vždycky dělá ohromnou radost, když zjistím, že se s něčím nemusím tolik srát. Kdo mě zná osobně tak určitě ví o čem mluvím. :) Užívejte, Woody.

Woody

Dnes (středa) je zase konečně krásně. Vyšel jsem ven, rozjel to oslovením: "Nevíš kolik je hodin?".Teď jdu na oběd, pak na rehabilitaci a pak mám až do večera volno, tak pokračuju, ať můžu pokračovat ve čtení. Jsem tak hype, že do toho možná fakt vletím celoživotně na 200%. Knížka v tomto směru geniální už od začátku, díky Princi.

holyPete