Přitažlivé tělo – sport, zdravá strava a regenerace – StreetGame.cz
Jednoruční činka

Přitažlivé tělo – sport, zdravá strava a regenerace

Většina žen má zájem o přiměřeně svalnatého muže v dobré kondici. Také vědci tvrdí, že takoví lidé se lépe soustředí, vydělávají více peněz, cítí se šťastněji a celkově jim jde všechno líp. Proč to tak je, a jak se takovým mužem stát?

Na otázku proč nám odpoví evoluční biologie. Pravěká žena hledala muže, který dokáže zajistit potravu, ochrání jí a její děti a získá cenný respekt ostatních samců v tlupě. To tenkrát obvykle býval právě silný a schopný muž.

Jak doba plynula, stalo se hledání někoho takového součástí ženských pudů. Proto chtějí někoho sebevědomého, vysoce postaveného (v případě nouze se o něj tlupa postará) a silného.

Jak se takovým stát? Potřebujete tři věci – sport, vydatnou stravu a dostatek odpočinku.

Vyberte si sport přesně pro vás

Pokud chcete esteticky pěknou postavu, začněte chodit do posilovny. Zaplaťte si trenéra, který vás naučí, jak cvičit. Pokračovat můžete už sami, a výsledky se dostaví během měsíců!

Atraktivní jsou také bojové sporty. Ženě bude imponovat, že ji muž bude schopen ubránit. A kam by se pravěký člověk přihlásil? Určitě do technického boxu, tvrdého muay thai, komplexního MMA nebo třeba do pouliční Krav Maga.

Další vhodnou aktivitou jsou kroužky, které obvykle navštěvují ženy, například jóga nebo tanec. Můžete se tak stát jediným mužem v kolektivu třeba dvaceti žen. Pak už bude velice jednoduché najít zde partnerku, nebo minimálně spoustu kamarádek. A muži obklopení jinými ženami jsou velice atraktivní…

Velkou výhodou všech sportů je, že se při nich vyplavuje endorfin, testosteron a další hormony. Ty vás zcela automaticky udělají šťastnějším a mužnějším. Sebevědomí z vás pak bude vyloženě vyzařovat.

Začněte jíst zdravě

Stejně jako sport, i zdravá strava nejen zkrášlí vaši postavu, ale zlepší i váš životní pocit.

Z bílkovin zařaďte do jídelníčku kuřecí a hovězí maso, ryby, kvalitní šunky, nízkotučné sýry, vejce, mléko, bílé jogurty a tvarohy. Co se týče sacharidů, opřete se o celozrnné pečivo (například žitný chléb), těstoviny, rýži, brambory, kuskus, med a také ovoce. Zdravé tuky naleznete v již zmíněných rybách, a také v nejrůznějších semínkách a oříšcích, jako jsou mandle, pistácie nebo kokos. Nezapomeňte i na zeleninu.

Jiné potraviny prakticky nemusíte vůbec jíst. Bílé pečivo, párky, salám nebo pizza vám jen uškodí.

Dostatečně odpočívejte

Tělo potřebuje dostatek času na regeneraci a růst. Zařiďte si tedy poctivých 8 hodin nerušeného spánku denně. Jinak odpočívejte spíše aktivně – ne shrbení u počítače, ale raději na bazéně, v sauně nebo při příjemné procházce.

Vaše tělo se pak stane mnohem přitažlivějším. Jak ale vidíte, bude to už jen jeden z mnoha bonusů.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám dodá sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami nebo vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Karel napsal 8.3.2017

Cau Princi. Ceho muze clovek dosahnout v bojovych sportech kdyz zacal rekneme po dvatcitce. Dik

Odpovědět
Daniel napsal 20.12.2017

Football je přitažlivější než sračka taekwondo

Odpovědět
Odešlete odpověď