Přitažlivé tělo – sport, zdravá strava a regenerace – StreetGame.cz
Jednoruční činka

Přitažlivé tělo – sport, zdravá strava a regenerace

Většina žen má zájem o přiměřeně svalnatého muže v dobré kondici. Také vědci tvrdí, že takoví lidé se lépe soustředí, vydělávají více peněz, cítí se šťastněji a celkově jim jde všechno líp. Proč to tak je, a jak se takovým mužem stát?

Na otázku proč nám odpoví evoluční biologie. Pravěká žena hledala muže, který dokáže zajistit potravu, ochrání jí a její děti a získá cenný respekt ostatních samců v tlupě. To tenkrát obvykle býval právě silný a schopný muž.

Jak doba plynula, stalo se hledání někoho takového součástí ženských pudů. Proto chtějí někoho sebevědomého, vysoce postaveného (v případě nouze se o něj tlupa postará) a silného.

Jak se takovým stát? Potřebujete tři věci – sport, vydatnou stravu a dostatek odpočinku.

Vyberte si sport přesně pro vás

Pokud chcete esteticky pěknou postavu, začněte chodit do posilovny. Zaplaťte si trenéra, který vás naučí, jak cvičit. Pokračovat můžete už sami, a výsledky se dostaví během měsíců!

Atraktivní jsou také bojové sporty. Ženě bude imponovat, že ji muž bude schopen ubránit. A kam by se pravěký člověk přihlásil? Určitě do technického boxu, tvrdého muay thai, komplexního MMA nebo třeba do pouliční Krav Maga.

Další vhodnou aktivitou jsou kroužky, které obvykle navštěvují ženy, například jóga nebo tanec. Můžete se tak stát jediným mužem v kolektivu třeba dvaceti žen. Pak už bude velice jednoduché najít zde partnerku, nebo minimálně spoustu kamarádek. A muži obklopení jinými ženami jsou velice atraktivní…

Magic mi popisoval, jak v ženském kolektivu (v jeho případě divadlo) netlačí a vyloženě čeká, která žena právě ovuluje, která je právě nadržená… Tu ten večer nechá, aby jej odvezla domů. Nesoustředí se tedy zoufale na jediný cíl, ale pracuje flexibilně s tím, co vycítí.

Velkou výhodou všech sportů je, že se při nich vyplavuje endorfin, testosteron a další hormony. Ty vás zcela automaticky udělají šťastnějším a mužnějším. Sebevědomí z vás pak bude vyloženě vyzařovat. To představuje důvod číslo jedna, proč je doporučujeme.

Začněte jíst zdravě

Stejně jako sport, i zdravá strava nejen zkrášlí vaši postavu, ale zlepší i váš životní pocit.

Z bílkovin zařaďte do jídelníčku kvalitní maso (ryby, zvěřinu, hovězí…), zejména vnitřnosti, vývary z kostí, vejce (včetně křepelčích), fermentované mléčné výrobky (sýr, bílý jogurt, tvaroh, domácí kefír…) a fermentované luštěniny (miso, tempeh, nato…). Fermentace umožní strávit jinak problémové potraviny i mnoha alergikům.

Co se týče sacharidů, zařaďte je hlavně po náročné aktivitě za odměnu. Opřete se o zeleninu (brambory), klíčky, ovoce (borůvky, ananas…), rýži, možná i poctivě nakynuté kváskové pečivo (každé obilí potřebujete náležitě fermentovat). Sladit můžete zlehka dobrým českým medem, nebo i aminokyselinou glycin (neobsahuje sacharidy, je ale sladká).

Zdravé tuky naleznete v již zmíněných rybách, avokádu, olivovém oleji, kokosu, a také v nejrůznějších semínkách a oříšcích (para ořechy, vlašáky, mandle…). Ty je jen potřeba před konzumací na pár hodin namočit, abyste je zbavili většiny antinutrientů.

Další cenné mikronutrienty (polyfenoly, vitamíny, minerály) získáte kromě zmíněných vnitřností a klíčků nejvíce z koření, kvašené zeleniny a kvalitních čajů.

Žádný cukr, nemasové párky, nekynuté pečivo… nepotřebujete.

Dostatečně odpočívejte

Tělo potřebuje dostatek času na regeneraci a růst. Zařiďte si tedy poctivých 8 hodin nerušeného spánku denně. Jinak odpočívejte spíše aktivně – ne shrbení u počítače, ale raději na bazéně, v sauně nebo při příjemné procházce.

Berte regeneraci seriózně a ideálně ji periodizujte do svého týdne – např. floating tank každý pátek, sauna každou neděli, masáž každé úterý…

Vaše tělo se pak stane mnohem přitažlivějším. Jak ale vidíte, bude to už jen jeden z mnoha bonusů.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Karel napsal 8.3.2017

Cau Princi. Ceho muze clovek dosahnout v bojovych sportech kdyz zacal rekneme po dvatcitce. Dik

Odpovědět
Daniel napsal 20.12.2017

Football je přitažlivější než sračka taekwondo

Odpovědět
Odešlete odpověď