Přitahují ženy jen narcističtí psychopati? – StreetGame.cz
Zlá socha

Přitahují ženy jen narcističtí psychopati?

Jako otocim se za fakt peknou holkou, ano, proboha dokonce jsem prisel o panictvi diky tomuto webu, ale dnesni holky proste chteji drave, bezohledne, zazobane parchanty, co jsou investory, podnikately, grazly, co je podvadeji a mlati a pohrdaji jimi a opousteji je a ony je za to miluji-emoce. Uz na to nemam, uz to nesnesu,“ postěžoval si na našem fóru uživatel Sybrakos.

Streetaři, které znám, přitom bývají samí hodní lidé. Proč? To, co se ženám líbí na zlých klucích, se dá extrahovat, aniž bys nutně museli přijmout všechny jejich morální poklesky. Dokonce přidáním některých morálních zásad zlepšíte své výsledky. Pojďme si celý příspěvek rozebrat.

dnesni holky proste chteji drave – Ano, vzbudit v sobě hlad po úspěchu je zcela zásadní. Musíte jít stále dopředu, každý den se posouvat, nezastavovat se. Lenost a nechuť překonávat se, ty opravdu stojí za většinou neúspěchů.

bezohledne – Nejde o samu emoční plochost, která by ženy přitahovala. Nedostatek empatie zabíjí spojení. Co ženy láká, je hojnost, z které muž vychází. To, že na ní není závislý, že ji může nahradit. To jí přitahuje.

zazobane parchanty, co jsou investory, podnikately, grazlyPeníze ke streetgame nutně nepotřebujete. Život je s nimi ale zábavnější. Proto logicky, jako pracujete na sváděcích skills, jako sportujete, snažte se také zbohatnout. Samy peníze ale nestačí. Tolik dobře zajištěných programátorů si stěžuje, že holka, kterou chtějí, touží po nějakém DJovi, kytaristovi v kapele… Někým, kdo žije přítomností, dělá unáhlená rozhodnutí, a příliš se necenzuruje.

co je podvadeji – Žena nevítá samotný akt nevěry, jako že byste jí museli podvádět, aby měla zájem. Co jí doopravdy přitahuje je, že se líbíte i jiným ženám, tudíž s vámi bude mít přitažlivé potomky.

a mlati – Doporučuji maximálně zlehka během sexu. Naplácat přes zadek působí dominantně. Jakmile to ale doopravdy začne bolet, vzrušení to zkazí.

a pohrdaji jimi – Nejde o pohrdání samotné, co buduje přitažlivost, nýbrž o nezávislost, hojnost, převahu…

a opousteji je – Už z logiky věci, nemůžete holky balit tím, že je budete opouštět. Jaké praktické aktivní kroky tedy v tomto případě podniknout? Znova, je to hojnost, samotný potenciál opustit je, co ženy přitahuje. Naplňovat tento potenciál není nutné.

Jak vidíte, na zlých klucích něco je. Svým sobeckých chováním se trefují do některých charakteristik přitažlivého muže. Jde to ale i líp. Můžete ženě dopřát horkou dráhu emocí, a zároveň být dobrý chlap.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: