Přímé oslovení nedá ženě čas se rozhodnout? – StreetGame.cz
Volba úspěchu nebo selhání

Přímé oslovení nedá ženě čas se rozhodnout?

Když někde, třeba přímo na ulici nebo v tramvaji uvidíte krásnou holku, můžete ji rovnou oslovit: „Ahoj, vypadáš hezky.“ Někdo ale namítá, že jí tak nutíte rozhodnout se dříve, než stihnete projevit svou osobnost, vybudovat nějaký zájem a spojení… Doopravdy to není ten případ. Ze tří důvodů:

1) Kompliment je jen malý dáreček

Přijdete a uděláte něco hezkého – zlepšíte holce den.

Přímým oslovením ale neříkáte: „Jsem celý tvůj, chci tě za každou cenu, už se nemusíš snažit, můžeš si mnou být úplně jistá…“

Váš mindset je spíše: „Jsi hezká, ale co dál?“ I po přímém oslovení se o vás žena musí snažit. Investovat do konverzace. Dokázat vám, že je pro vás dost dobrá.

2) Nečekáte na reakci

Když jste holku oslovili, nebudete jen tak stát a čekat na reakci. Přímé oslovení není: „Hned mi řekni, jestli se ti líbím nebo ne!“ Nenásleduje žádná chvilka, kdy mlčky sledujete, jak se vyjádří. Prostě si hned povídáte dál, hypnotizujete ji očním kontaktem a hlasem, nastavujete jí obruče k přeskakování, za odměnu se jí dotýkáte, přesouváte se s ní jinam

Jednotlivé krůčky navazují tak plynule, že v žádné části bezbranně nevyčkáváte na její souhlas nebo odmítnutí, pouze čtete drobné signály její řeči těla. Pokud se na její zájem zeptáte slovně, takové chybě říkáme testovat sebe sama. Vy nic nepotřebujete, celou dobu jen rozdáváte hodnotu a dobrou náladu, vlastně není co odmítat.

Řekli jste jí, že ve vám líbí, ale to není žádná velká věc. Vaše sebevědomí ani nálada nestojí na tom, jestli se vy budete líbit jí. Jste si svou hodnotou jistí, nečekáte na verdikt o svém životě. Pokud vás odmítne, jen půjdete sbalit nějakou jinou.

3) Žena se rozhodne rychle

Cítíte se skvěle, nebo ne. Máte dobrou řeč těla, nebo ne. Mluvíte hlubokým hypnotizujícím hlasem, nebo ne. Udržujete silný oční kontakt, nebo ne. Vydáváte pachové signály alfa samce, nebo ne. Už máte svá oslovení pečlivě natrénovaná, nebo ne…

To vše žena zjistí během vteřin. Žádné kličkování, kdy deset minut předstíráte nákup košilí, vás od toho nezachrání.

 

Na přímém oslovení je krásné, že buduje přitažlivost hned. Přišli jste sebejistě a neomlouvavě, bez neobratných kliček okolo. Projevili jste odvahu, ušetřili si jakékoli divadlo a rovnou nastolili atmosféru muž-žena namísto kamarád-kamarád. Na ulici proto přímé oslovení samotné ženy funguje perfektně.

Samozřejmě i nepřímé oslovení se dá provést obratně, nesmí se ale proměnit v přátelský pokec bez jakéhokoli přechodu ke svádění. Kdy ženu oslovit přímo, kdy nepřímo, a jak přesně potom pokračovat, je detailně rozebráno v Handbooku.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: