Příběh jedné sociální sítě: Jak Instagram navždy změnil svět svádění – StreetGame.cz
Sexy žena zakládá instagram

Příběh jedné sociální sítě: Jak Instagram navždy změnil svět svádění

Pamatuju si ten den jako včera. Seděli jsme okolo stolu s několika dalšími baliči, tehdejšími špičkami v oboru. Plánovali jsme, co bude dál.

„Hoši, někdo nám krade holky,“ prolomil jsem ticho.

Všichni mlčeli, dívali se do země. Věděli, že je to pravda.

„Z kolika telefonních čísel následně uděláte rande?“

Erik se ošil, jako kdyby odháněl mouchu. Atmosféra v místnosti ztěžkla ještě víc.

„Dostanu 6 telefonních čísel, ale neudělám z toho ani 3 rande!“ zaburácel jsem. „A kdo jsi? A kdo jsi?“ pitvořil jsem se a napodoboval holky, kterým druhý den volám.

„Hoši… Moc dlouho jsme měli hlavy zaražené v prdeli… ​Ten týpek s Instagramem něco postne, NĚKOLIK HOLEK MU PÍŠE SAMO, a každá z nich má po pár dnech mediální masáže pocit, že ho zná celý život.“

„Ale já nechci Instagram!“ vyjádřil David pocity nás všech.

„Vole, já taky nechci Instagram! Chci poctivě vládnout ulicím, jako jsem jim vládl do teď! Byla to MOJE ULICE a když přicestoval nějaký Angličan, dostal na prdel! Ale kde jsou krásné holky, tam jsem i já! Chápeš, že my jsme dneska, my jsme 2014 špičky, ale jdou po nás! Byli jsme ti mladí žraloci, proto jsme se dostali na vrchol! Protože jsme neposlouchali své tatíky! Ale noví žraloci už nám ohlodávají prdel! Jestli se neadaptujem, SKONČÍME jako naši tatíci!“

„Co po nás chceš?“ oddaloval jen nevyhnutelné.

„Hoši my si to teď všichni stáhnem,“ přidával jsem na hlasitosti, abych překřičel nesouhlasné mručení: „a naučíme se VŠICHNI používat Instagram podle svého nejlepšího vědomí a svědomí! Jestli nějakému betovi stačí vědět, jak funguje Instagram, my budeme vědět, jak funguje Instagram ​A JAK FUNGUJÍ ŽENY zároveň!“

„Máte všichni data? Jdeme na Google Play, píšeme Instagram a stahujem!“

Inspirace, co přesně ženám psát

Do našich stories na Instagramu každý den postuju 1 chat ukázkový s ženou včetně komentáře. Visí tam vždy jen 24 hodin, tak sledujte, ať vám žádný trik neunikne:

Zmíněný příběh se stal v roce 2014…

Od té doby nám Instagram ještě nadělal pěkných pár vrásek na čele. Algoritmus se měnil, funkce přibývaly a my museli zůstat na špičce… Doopravdy jsme si platili marketéry, jen kvůli holkám, jen abychom zůstali na špičce.

Nicméně stálo to za to, protože poměr posbíraných kontaktů k rande prostě EXPLODOVAL. Když jsem na nějakou holku zapomněl, konečně její zájem v čase neklesal, ale STOUPAL! Měla totiž můj profil, a ten BUDOVAL ZÁJEM ZA MĚ.

2020 jsem pak už měl možnost učit se marketing vyloženě od světových špiček. Zároveň přišla karanténa a já se mohl na seznamování online opravdu zaměřit pod drobnohledem. Dostal jsem se na nový level automatizace svádění, úplně jiný poměr získaných kontaktů k rande a co je nejdůležitější: více žen začalo chodit rovnou ke mě domů.

​Přišel čas představit zbrusu nové postupy světu. A tak se můžete podívat na nejnovější stránku našeho webu:

Jak sbalit ženu přes Facebook a Instagram

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: