Přestaňte si lhát! Vaše autentické já je alfa samec – StreetGame.cz
Business

Přestaňte si lhát! Vaše autentické já je alfa samec

Evoluce milióny let vyhlazovala všechny slabé, nepřizpůsobivé, asociální nebo neatraktivní organismy. Všichni současní obyvatelé této planety proto jsou perfektně prosetou elitou, tím nejlepším, co zbylo. Žádný váš předek nebyl panic. Jak přitahovat ženy v sobě máte pevně zakódováno. Stačí se do toho uvolnit, spadnout do sítě plné žen za vámi.

Nemůžete zároveň být sám sebou a zároveň být beta. Vaší evoluční přirozeností je být sebejistý, proaktivní a veselý, a za jakékoli falešné hraní vůči této své podstatě vás svět ztrestá.

Podobným způsobem jsou do vás uloženy všechny dobré vlastnosti, jen k nim potřebujete získat plný přístup.

Vezměte si kluky, kteří tvrdí, že jsou stydliví. Lháři do jednoho. Obvykle stačí několik dobře mířených drilů na kurzu a ukáže se, že vlastně vůbec stydliví nejsou…

Práci instruktora svádění mám hodně usnadněnou o to, že učím lidské samce, a ti už to někde hluboko v sobě dávno mají. Kdybych učil svádění lidských samic pavouky nebo pračky, rozhodně bych takové úspěchy neměl… (Pokud někdo vytvoříte obrázek, jak učím svádění pračku, pošlete jej na [email protected].)

Mnoho drilů (výstupy z komfortní zóny, meditace v akci, volné asociace, zpěv…) vás má jen uvolnit a dostat k vaší pravé podstatě.

To vede k další skutečnosti: lidé, kteří nedělají streetgame ani žádnou podobnou spirituální práci, obvykle svou pravou podstatu ani neznají. Jako by se blížili hraniční poruše osobnosti, přesně nevědí, kým jsou, co přesně chtějí, co je baví, které ze svých mnoha veřejných masek mají věřit…

Streetgame tak není pouhým běháním za holkama, ale přímo se projevuje na duševním zdraví a dokonce zahrnuje vyšší spirituální smysl.

Není to „fake it till you make it“ – předstírejte, že takový jste, dokud se takovými nestanete. Spíše: chovejte se jako alfa samci, dokud si nevzpomenete, že opravdu alfou jste.

Spojte se se svými kořeny! Ten neohrožený predátor je ve vás, tak nepředstírejte, že ne!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

5 komentářů
mickey napsal 23.8.2017

„Být sám sebou“ je nejhorší rada, co si může kdo říkat (vlastní zkušenost :( ), když stojí jeho já či stav za nic -> neví, kdo je, co chce, co dělat. Pokud pořád bude člověk stejným /sám sebou, tak bude mít stejné výsledky – nulové sebevědomí, bez respektu v davu/práci, cokoliv jiného. Pokud už ale člověk vyspěl po všech stránkách a je spokojen s tím, co se stal, pak ať je sám sebou… do té doby „Buď takovým, jakým se chceš stát“. Klidně předstírej být alfou

Odpovědět
adam napsal 23.8.2017

tento článek vystihuje jádro celého streetgame, je to diamant, který ale musí člověk poznat, tím, že se prokopává uhlím. Poznejte své nejtemnější stránky, čelte jim a prosvětlete je září, která je ukryta jako slupky cibule, do té doby si prostě zabrečte, pak už vás nic nerozhází. Meditace je právě akce, to co tady Princ vyjádřil vystihuje podstatu života: pokud se vše mění a je v pohybu, jsi živý, jdeš dopředu, jinak je to stagnace. Nic není stálé. I skála, kterou je muž pro ženu, se mění :) A to je dobře. Otesávejme své hrubé kameny zvenku i zevnitř

Odpovědět
Mára napsal 26.8.2017

Skvělý článek. Streetgame je vážně základ všeho. Čím víc poznávám lidí, tím víc si to uvedomuji. Stát se alfou a být v pohodě se vším co dělám je cíl, který je bez těchto všech věcí co jsou na tomto webu nejspíš neuskutečnitelný. Jen tak dál.

Odpovědět
A napsal 19.10.2017

Problém je v tom, že alfou se člověk buď narodí nebo nenarodí – je to dáno geneticky. Nemůže se jím „stát“ prostřednictvím jakéhosi cvičení. Je to jako byste se chtěli naučit mít absolutní sluch, nebo vyrůst do 1,85m, když máte sotva 1,60m.

Vědci dělali pokus na šimpanzech. Vybrali nejslabšího opičáka, který pořád jenom dostával sodu a samice jím opovrhovaly, a píchli mu koňskou dávku testosteronu. Opičák se během krátké doby probojoval na pozici dominantního/alfa samce. Samice mu začaly nadbíhat. Po nějaké době mu testosteron z těla vyprchal a on se dostal zase zpátky na své místo nejslabšího opičáka ve skupině.

Odpovědět
    Princ napsal 19.10.2017

    Studie je zřejmá, neprokazuje ale tvou myšlenku. Žádné alfa mimina neexistují. Jak píšu v článku, ty už jsi potomkem těch nejlepších samců, stačí to v sobě objevit.

    Já býval brutální outsider, teď je vše jinak. Byl jsem také svědkem proměn stovek studentů z bet na alfy. Kdyby jsi chodil na naše akce, viděl bys to každou chvíli také.

    Odpovědět
Odešlete odpověď