Přestaňte kecat, začněte šukat – StreetGame.cz
Kopule s telefony

Přestaňte kecat, začněte šukat

Zaradoval jsem se. Můj student David oslovil holku, a ta vypadala naprosto nadšeně. Prohodili pár slov, když tu se náhle David otočil a vydal zpět za mnou. „Byla to cizinka,“ vysvětlil. „Jaká cizinka? Cizinky nechtějí kluka?“ vůbec jsem nechápal. „Ale já neumím její řečí,“ vymlouval se David. „Jakou řečí? Nemusíš s ní přece mluvit, abys jí sbalil! Jdi za ní! Jdi za ní!“

Vždycky mě vyvede z míry to obrovské limitující přesvědčení, že s holkou musíte mluvit, abyste jí sbalili. „Nevím, o čem si s ní povídat“, „Je to cizinka“, „Je hluchoněmá“, bla, bla, bla… Nic to neznamená.

Zvířata spolu běžně komunikují jen řečí těla a různými pazvuky. Milión lidí už sbalilo cizinku. Nebo si to spolu po tanci v hlučném klubu beze slov rozdali na toaletách.

Spoléhat se při svádění na mluvení? To je zlozvyk.

Na kurzech mám hned několik oblíbených drilů, jak ho odstranit. Jedním z nich jsou Nesmyslná oslovení. Přitom musíte holky zastavovat irelevantními frázemi jako „Nemám rád salát“ nebo „Umřel mi pejsek“. Mám studenta, který si po „Nemám rád salát“ našel vážnou známost.

„Zapomeňte na obsah slov, soustřeďte se na podání!“ vylezl jsem uprostřed Prahy na malý sloupek a začal volat na lidi okolo: „Přestaňte kecat! Začněte šukat!“

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: