Přeskočení zkoušky mužství jako problém ve vztazích – StreetGame.cz
Západ slunce s partnerkou

Přeskočení zkoušky mužství jako problém ve vztazích

Ve StreetGame.cz věříme, že muž by měl jít do vážného vztahu zkušený, stabilní a s porozuměním k ženám. Věříme, že by si měl nejprve splnit svou zkoušku dospělosti.

Když potkáte tu pravou… moc brzy

„Ta pravá“ samozřejmě neexistuje. Nevěřte každému nesmyslu, lásku vám magicky nepřisuzuje osud. Existuje jen obrovské množství více či méně kvalitních partnerek, ze kterých některé vám geniálně sednou. To ale nebude první holka, kterou potkáte někde na střední ve své třídě… Nalezení opravdu kompatibilní partnerky vyžaduje velký vzorek – obvykle vybrat alespoň ze stovek, ideálně tisíců žen. Toto nelze provést na vesnici, kdy si partnerku na celý život máte vybrat z 30 přítomných.

Může dojít k obrovské statistické výjimce, kdy na skvělou partnerku pro sebe narazíte hned na začátku… A to je vůbec nejhorší, co se může stát.

Na začátku totiž nezvládáte procházet ženskými testy. Nechápete plně ženskou sexualitu a nevíte, co přesně žena chce. Nespali jste s dostatkem žen a v posteli performujete… prostě hrozně. Kompatibilní protějšek tak akorát odradíte.

No uznejte! Pokud nezvládáte na ulici testy jako:

 • Jsem zadaná
 • Spěchám domů
 • Takhle oslovuješ každou?
 • Dnes se s tebou nevyspím

jak chcete zvládat vztahové testy jako:

 • Dnes přijdu domů později, kolega mě pozval na drink
 • Jestli si mě nevezmeš, rozejdu se s tebou
 • Byla jsem těhotná, jen jsem ti to neřekla, a protože ses se mnou pohádal, potratila jsem
 • Jestli tam půjdeš, spáchám sebevraždu
 • Vykradla jsem všechny peníze z účtu, ale tys mi ukradl mládí!
 • Svého syna už neuvidíš

Vážné vztahy jsou skvělé, rozhodně ale nejsou jednodušší, než bezstarostné oslovování holky za holkou na ulici. Překonat strach z oslovení je nic oproti strachu o vaše děti… To vám potvrdí každý streetař, který si manželství prožil, a začal streetovat třeba po padesátce.

Pokud tedy nemáte odstreetováno svoje, jdete do vážného vztahu jako kůzle na porážku…

Neumíte překonávat strach, nastavit pravidla, určit si mantinely, dát ženě to, co emocionálně a sexuálně potřebuje.

Beta samci někdy namítají: „Ale já byl byl skvělý přítel! Dělal bych pro ni cokoli! Proč to žádná holka nevidí?“ Právě, že to vidí! To přesně nechtějí a to je od beta samců odpuzuje. Chtějí celé spektrum emocí, chtějí vzrušení, zábavu, chtějí občas plakat, chtějí sex, který je dostane do jiné dimenze… Odpuzují je nejistí sluhové.

Pokud byste pro holku udělali cokoli, udělali byste pro ni i to, že byste se přestali otravně snažit, a šli to raději nejdříve natrénovat na jiných?

Pokud kvůli holce nejste schopní půl roku streetovat, pokud kvůli ní proboha nejste schopní jít na street 3x, netvrďte, že ji opravdu chcete! Napsat na fórum umí každý.

Jak se z chlapce stává muž

Každá kultura měla svůj iniciační rituál. Zkoušku nebo sérii zkoušek, během které se z chlapců stávali muži. Dnes takový rituál chybí. Muži, kteří například na půl roku nevycestují, neabsolvují zápas v MMA, nezachrání 5 lidí při autonehodě… bez předělového zážitku navždy zůstanou malými kluky.

Objevili jsme způsob, který dělá z chlapců muže extra účinně, a to zejména ve vztahu k ženám. Když překonáte strach a začnete svobodně a upřímně oslovovat hezké holky na ulici, procházet jejich testy, budovat přitažlivost, řešit logistické problémy, spát s nimi… Duchovně i fyzicky vás to promění, jako ještě nic jiného.

A pro kvalitní vážný vztah je potřeba být nejprve hotovým mužem. Ne klukem, kteří věří, že se krásná holka slituje a vyřeší jeho problémy.

Vážný vztah je důležitá věc, která ovlivní celý váš následující život, vaše děti, vnuky, celou následující historii lidstva… Neberte jej na lehkou váhu. Nehledejte rychlý cheat, postavte vztah na pevných základech.

Pokud se na vás často dívá nějaká holka v autobuse, v práci nebo ve škole, nehledejte v tom rychlou zkratku, jak přeskočit rovnou na konec hry a mít vztah. Bez pevných základů je totiž předem předurčen z záhubě. Tím můžete zranit sebe, ženu, a nedejbože i děti, které by se v takovém vztahu narodily.

V lásce cheaty nefungují, vše stojí na tvrdé a chytré dřině. Neskákejte z nuly do vztahu, nejprve jděte na street a staňte se hotovým, sebejistým mužem.

Pokud potřebujete rychlou brožurku, jak se streetgame začít, stáhněte si Handbook. Pokud chcete pohlédnout do očí celé pravdě a vědět o ženách ÚPLNĚ VŠECHNO, zvolte naši nejlepší knihu, Instruktorský manuál. Desítky lidí na něj přísahají.

A hlavně: opravdu, berte vážné vztahy vážně. Připravte se na ně.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

26 komentářů
lucas napsal 8.3.2019

Ženy jsou až to poslední co člověk získává.

Odpovědět
Kristýna napsal 9.3.2019

Běžte do škol a pak též do rodin, a tam tohle rozhlaste, že je povinností každého muže stát se Mužem. Dík.

Odpovědět
  Kristýna napsal 9.3.2019

  Myslela jsem to vážně. Možná byste mohli založit něco jako Akademii mužství – zaměřenou nejen na balení holek na ulici, ale též na vše ostatní, co k transformaci kluka v Muže patří. Možná, že by byl pak náš svět lepším místem. Nikdy bych nevěřila, že tohle řeknu, ale fandím Vám. Opravdový dospělý Muž se Vám pak stejně ze streetgame (dle mého (ne)skromného názoru ;) vzbouří a život si zařídí dle sebe.. K.

  Odpovědět
Doctor Dolan napsal 9.3.2019

Ty „vztahový testy“ mi trochu připomínají „chovám se jak totální infantilní kráva, jak se s tím asi vypořádáš?“ :D
Jako ono se to říká „ženy se nebijí“ ale zase ženská která chlapa opakovaně provokuje a myslí si že z toho vyjde bez následků je dost naivní. Ne každý chlap jedná racionálně a umí se ovládat.
Bych se nedivil kdyby jí pak nějaký psychicky méně stabilní jedinec udělal monokl či něco horšího.
Jako to fakt na takové chování někteří chlapi reagují tak že holce začnou lézt do p*dele?
Jako že je pro ně holka středobod vesmíru? (ok, chápu, partnerka je pro chlapa důležitá, ale jakmile se vztah tane toxickým, proč v něm zůstávat)
Chlap má mít nějakou cenu ne?
Jestli jsou jiní chlapi tak levní že holku nepošlou někam ať udělá cokoliv, se pak nedivím, že každá druhá holka se chová jak totální kráva a čeká, že jí to projde.

Když tlačí na svatbu: Poslat někam, smrdí to průserem. (manželství není zrovna stav kde by soudný chlap chtěl končit s psychopatkou, nese pak odpovědnost za její průsery)
Když vyhrožuje sebevraždou, ok, see ya, už bych hledal náhradu. (Člověk co se chce zabít to udělá a nekecá o tom)
Vybrala peníze z účtu… wot the fok, proč bych jí k němu dával přístup?!

Moc nechápu co ženy chtějí.
Každá druhá holka kolem mne brečí, že ji přítel bere jako samozřejmost, že o ni nebojuje, ale když nějaká najde „milujícího partnera“ tak se děje situace popsaná v článku.
Proč ale pak ženská, která si chlapa neváží, citově ho vydírá (viz. popsáno v článku), poté co ji chlap pošle do pr. a vymění za lepší model fňuká a chce ho z5?

Odpovědět
Venca napsal 9.3.2019

Ať si milé dámy strčí svoje „testy“ za klobouk. Doba je už tak dost dravá, člověk musí neustále dávat bacha, kdy na něho kdo ušije nějakou boudu, a ještě se budu otravovat s nějakými vrtochy ženské, co roupama neví, co dělat, a tak „testuje“. Podle mě to, že chlap projde těmito testy, až tolik nevypovídá o jeho připravenosti na vztah a schopnosti řešit skutečně zátěžové situace, spíš to značí, že má malou sebeúctu nebo je rovnou zoufalej, jinak podle mě nemá takový věci zapotřebí. Asi jsem holt beta forever :)

Odpovědět
  Princ napsal 9.3.2019

  Tak to je Venco častá racionalizace – někdo je s holkama špatný a vymlouvá se, že to nemá zapotřebí. Říká se tomu Kyselé hrozny.

  Odpovědět
Antihrdina napsal 9.3.2019

Jak dlouho myslíš že si nezkušená holka (která neměla žádnej předchozí oficiální vztah, ale už třeba zažila šukačky s někým, kdo holkám rozumí) vydrží hrát s betou, než ho pošle do prdele? Co jsem vypozoroval tak to dokáže snést až dva roky, ale už je to teda vztah sluha a paní. Jak to taková nezkušená holka vůbec vnímá? Je jí prostě pohodlný že kolem ní někdo skáče ale v hloubi se ozývá čím dál hlasitější: „E-e?“

Jinak jsem rád že tohle přišlo, sám teď řeším (už jsem snad vyřešil, taky jsem potřeboval projít svým druhým – psychickým – očistcem a stát se prostě chlapem, ne něčím co ví jak takovej chlap přesně jedná ale přemýšlí postaru) podobnej bulšit, jen to není oficiální vztah, ten už ani nechcu. Je to sranec, blbě konceptualizovanej.

Moje rada btw. zní – serte na nějakou monogamii, zaveďte rovnou otevřenej vztah nebo polyamory ať vás holka nemůže udusit a zahnat do rohu. Jako ono i s tím se dá vymýšlet jak to vyvědátorovat ale stojí to mnohem větší psychický úsilí než prostě na chvíli skočit na jinou nebo jít ven balit, hned vám skočí nadhled a iluze holčičí jedinečnosti jde do prdele. A to je pane mindset na (ne)řešení holčičích bulšitů.

K lidem co tu bulí nad testama – ženský prostě mají svoje věci který je přitahujou a musí si je nějak zjistit, nám stačí když holka není zas moc oblečená aby byla vidět cca postava (plus osobní nároky). Věci nějak fungujou a buď z toho vycházej nebo zdechni ve snu.

Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 17.3.2019

  Antihrdina:
  Já ten princip „testů“ akceptuju a chápu že holka chce zjistit co je chlap zač. Jen mi přijde dost debilní způsob, jak ho (Princem popisované) ženské dělají.
  „Když tam půjdeš, zabiju se“, tohle mi holka říct tak ty kecy jednak ignoruju a jednak u mne ta holka klesne a spadne do kolonky „dobrá jen na sex“. (Zažil jsem babu co hrála takové psychologické hry a vydírání, ale moc jí to teda nešlo)

  Tam nejde o to že by mne ty testy nějak rozhodily (no až na ty prachy, to už bych vytáčel číslo na Ivana), spíš že ta ženská ze sebe dělá pí*u :D

  No a když už holky chtěj „chlapy“ a „vědět co je zač“ tak to nechce plánovat svatbu a upínat se na každého kluka se kterým se jednou vyspí (nedej bože po prvním rande).

  Odpovědět
Kolemjdoucí napsal 9.3.2019

Naučit se fungovat ve vztahu je určitě velmi důležitá věc. Stejně tak s přibývajícím věkem umět přijímat zodpovědnost. Ale to je tak vše, s čím v článku osobně souhlasím. Tyhle věci nejde generalizovat. Není jediná správná cesta. Stejně tak „zkouška z dospělosti“ není nějaká velká událost, co způsobí obrovský průlom najednou. Buď člověk získává zkušenosti z toho, čím v životě prochází a učí se pravé podstatě věcí, nebo ne. A buď se časem naučíme stát se a vybírat si partnery s pro život důležitými hodnotami, a nebo ne. Nejsem žádný „streetař“ a vlastně ani nevím o co jde. Jen jdu náhodou kolem a trochu jsem se zděsil nad tím, co jsem si tady přečetl, tak mi přišlo fér sem přidat názor založený na trošce uvažovaní a osobních zkušenostech, ať má tenhle článek založený na fungování a ohýbání ega nějakou protiváhu. Tak se tady mějte a až dostanete pořádnou pecku v MMA, tak napište, co vám to do dospělého života dalo. Já se budu zatím držet toho budovaní zdravých hodnot.

Odpovědět
Princ napsal 10.3.2019

Kolemjdoucí: No právě, ty jak píšeš ani nevíš, co streetgame je, a přesto se předčasně vyjadřuješ. Přečti si pár dalších článků a uvidíš, že je to lepší, než si myslíš :)

Nikde tam nepíšu, že existuje jediná správná cesta. Také nepíšu, že se člověk transformuje za jediný street, je to dlouhá cesta. Co se týče ega, máme tu hromadu článků o meditaci, ostatně učil jsem ji osobně už stovky lidí.

Odpovědět
Doctor Dolan napsal 12.3.2019

Princ:

U mě je tak trochu problém v tom, že sic mám nějakou trpělivost (nerozejdu se při první komplikaci) ale vocaď pocaď.

Ono nejde ani o to, že bych se nějak složil z toho, že se holka chová jako kráva (teda až na ty prachy, které zmiňuješ :D ) ale spíš kdyby udělala výše zmíněné, tak u mne klesně a vlastně mi dá najevo, že za víc jak šuk nestojí.

Ono sem tam se pohádat, ok. Ale jak ženská hraje nějaké psychologické hry, citové vydírání tak to asi nebude úplně nejlepší materiál pro mne. (I když chápu že někteří maj Itálii rádi)
Já si v živitě prošel šikanou a podobnými hnusy (teda ne od partnerky) a jistý pozitivní následek je, že jsem se naučil „nenechat si srát na hlavu“, člověk si ke mě může jistou míru hnusu dovolit, ale je jakási hranice po které přecházím do protiútoku.

Další věc u mě, nevím zda je to slabina či přednost, kterou jsem si ze „špatných časů“ odnesl je, že se na lidi moc neupínám.
Bety, které popisuješ, se k holkám staví jako k modle, jako ke kardiostimulátoru, bez kterého zdechnou.

Mě se nikdy nepovedlo na nikoho „upnout“ že bych bez něj nemohl být. Neúspěch u holky mne třeba „mrzel“ ale vlastně jsem se nikdy nesesypal a nebyl problém jít do jiné.
Ex na mne podobné hry, „testy“ a psychologické triky zkoušela ale já si jel svoje a po chvíli dostala kopačky. (A pak ještě asi měsíc dolézala) Moc si nedovedu představit jak bych to udělal, kdybych se na ni upnul. By se mnou zametala asi ještě dlouho.

Ono začínat vážný vztah je asi dost kardinální p*čovina, dokud tu holku pořádně neznám a nevím co se z ní vyklube a jestli se vůbec umí ve vztahu nějak chovat, abych neskončil jako její náhradní fotr jen proto, že se mi z pohledu na ni postaví.

Něco jako „vyspělost a zkušenost“ nejen pro muže ale i pro ženy.

Odpovědět
Kristýna napsal 15.3.2019

Prince, it is just friendly advice. Carefully when you are playing for gods. The consequences can be sometimes not as pretty as you might thought. Actually they can be ocassionally much more bittersweet than you expected.. K.

Odpovědět
  Princ napsal 15.3.2019

  Jak to myslíš?

  Odpovědět
Kristýna napsal 15.3.2019

Why are you asking? ;) Take it as you want.. K.

Odpovědět
Kristýna napsal 15.3.2019

Nothing of this I wrote was ever meant as a provocation as you would have thought. Please, I just want you to know that the ice can be sometimes really thin..

Odpovědět
Princ napsal 15.3.2019

O čem to mluvíš?

Odpovědět
Kristýna napsal 15.3.2019

Ále…jenom nějaký obyčejný ženský pindy ;D

Odpovědět
Kristýna napsal 26.3.2019

Princi, ještě jedna věc, jestli se stále ptáš, jak jsem to myslela.. Pro Vás jsou tohle všechno nejspíš jen hry, ale pamatujte, že si zahráváte se skutečnými životy druhých, obvykle žen, holek, dívek..

Odpovědět
  Princ napsal 27.3.2019

  Jak jako zahráváme? Asi tolik, jako každý jiný muž – tohle není specifické pro streetaře.

  Já osobně si myslím nikdy s žádnou holkou „nezahrával“, hodně streetařů bude hodných jako já :D

  Odpovědět
Kristýna napsal 27.3.2019

A teď ještě tu o Karkulce ;D

Odpovědět
Kristýna napsal 27.3.2019

A pardon. Jsem já to ale huba nevymáchaná. Jen jsem cítila potřebu to říct, za všechny ženy, dívky, holky.. Děkuji.

Odpovědět
Kristýna napsal 27.3.2019

Princi, a díky za články o osobním rozvoji. Jsou super. K.

Odpovědět
Princ napsal 27.3.2019

Jo, děkuju :) Holkám se snažím pozorně naslouchat každý den, vždy to i lidi učím: brát je jako lidské bytosti, zůstat pozorný, empatický, nedělat to roboticky. Lidi nejsou maso. Další komentáře se určitě hodí, vždy buď prosím co nejkonkrétnější, ať to můžeme zlepšovat co nejrychleji.

Odpovědět
Kristýna napsal 30.3.2019

Princi, ještě jednou se omlouvám, že jsem sem do Vašeho mužského světa takhle neomaleně vpadla. Ještě na Vás mám jednu prosbu. Nesuďte nás ženy vždycky zas tak moc přísně jenom podle vnějšího obalu. Nikdy nevíte, třeba zrovna ta vykulená holka na cestě před Váma nosí pěkné šaty proto, aby si nikdo nevšiml, že pod nimi skrývá přinejmenším stejně hluboké šrámy a jizvy jako byly ty Vaše z nerdského (myšleno jen v tom nejlepším smyslu slova) období… A možná, že to děvče ty pěkné šaty nosí proto, aby si nikdo nevšiml, že ona sama je též nerd, a to prosím za plného vědomí a dobrovolně :) Tak a teď se můžu vrátit zpět ke svému pletení :o) Kristýnka

Odpovědět
Kristýna napsal 30.3.2019

No, a ještě než tady dostanu definitivně ban.. Tohle bude asi spíš patřit do sekce k osobnímu rozvoji a motivaci, nebo nevím :) Film je to hezký, s obyčejnou zápletkou a s hlubokým lidským obsahem. Fajn pro inspiraci. Jmenuje se Scent of a woman (Vůně ženy). Osobně mám nejraději jednu ze scén v závěru, kde uslyšíte: „if you meet something like this, protect it, embrace it..“ K.

Odpovědět
Kristýnka napsal 30.3.2019

Scent of a woman – verze z roku 1992 s Al Pacinem. Byl oskarový :)

Odpovědět
Odešlete odpověď