Přesilové hry – zničte konkurenci – StreetGame.cz
Zápas dvou samců

Přesilové hry – zničte konkurenci

S muži kolem je nejlepší skamarádit se, získat si je, aby hráli na vaší straně. Pokud to nejde, zbývá jediné: rozcupovat je.

Pokud se muž jasně staví proti vám, zájem o stejnou holku nebo je to přímo její partner,  je čas ukázat svou převahu, pustit se do krátké přesilové hry, ze které vyjdete jako vítěz. Kluci, kteří nečtou streetgame.cz, ani nebudou mít ponětí, co se to vlastně stalo.

Nenabádáme vás tímto přímo k fyzickému střetu, spíš k „modernímu“, sociálnímu. S patřičným vystupováním se s vámi ostatně nikdo chtít prát ani nebude.

V přesilové hře zvítězí ten jistější, dominantnější samec se silnější realitou. Vše začíná na řeči těla – udělejte se věštím, zaberte co nejvíce prostoru. Váš hlas by měl být tvrdý a hluboký, podepřený dechem z bránice.

Co se týče obsahu slov, stojí na druhé koleji. Seděl jsem s jednou holkou na náměstí a vše vypadalo docela dobře. Zrovna jsem jí podával ruku na představení, když náhle se přede mě rozprostřel jiný chlap, a přímo do obličeje mi zakřičel: „Klidně jí bal dál!“. Má ruka se vyděšeně vrátila. „Podej mu tu ruku!“, zahřímal s vykulenýma očima a zatnutýma zubama na holku: „Dělej podej mu ji!“. Oba jsme ho poslechli, on vše zkontroloval a vrátil se za svými přáteli. Vše mě tak vyděsilo a zmátlo, že jsem s dívkou ještě překotně prohodil pár slov, a raději zmizel.

Bylo mi jasné, že abych dosáhl opravdového mistrovství, musím podobné situace ovládnout. Chtěl jsem být tak dobrý, abych dokázal klukovi holku vzít přímo před jeho očima! Nekompromisním pravěkým způsobem ho zdominovat.

Co se týče slov, opravdu nejsou příliš důležitá. Řekněte třeba: „Dám ti deset euro, když mě zbavíš téhle holky“. „Vypadáš jako chytrý kluk, mohl bys mi udělat stránky nebo tak něco“. „Jé, vy dva byste vypadali jako bratr a sestra“ (nenápadný útok na přirozený lidský odpor k incestu). Anebo: „Tady máš dvacku (Vražte, ne podejte, ale nečekaně mu jí vražte do ruky)… Skoč nám pro pití“.

Důležité je rychle ho vyvést z míry a využít jeho překvapení, účinně získat převahu. Nejsnáze toho docílíte, když ovládnete jeho prostor – přiskočte k němu na centimetr a způsobíte mu opravdové nesnáze. Pokud toto udělá on vám, buď přikročte ještě blíž, anebo udělejte krok šikmo dopředu, tak, abyste skončili vedle něj. Necouvejte, jde o podřízené gesto.

Další silnou zbraní jsou doteky – šéf se může dotýkat podřízeného, naopak to ale nelze. Vezměte soupeře kolem ramen, poplácejte ho po zádech, upravte mu límeček nebo ho rovnou pohlaďte po hlavě, a situace je hned jasná.

Teritorium, to je oč tu běží, a vždy běželo. Čím vyšší postavení máte, tím více vám náleží prostoru a soukromí. Sebejistí lidé se podepisují velkým a nečitelným písmem. Řečník stojí nad svými posluchači. Výše postavení zaměstnanci mají větší kanceláře. Šéf se dívá pod ruky vám, a ne vy jemu. Vladař si nechá udržovat celý palác. Stát rozšiřuje své území dobýváním ostatních… Ta samá hra na různých úrovních stále dokola.

Prostor svého soka rovněž ovládnete, „zaútočíte-li“ na jeho věci – například si na jeho pracovní stůl položíte své papíry. On může kontrovat, když vám je podá zpět, anebo si na ně položí hrnek… To je spíš kancelářský boj, ale v klubu lze postupovat podobně.

Také podáním ruky je možné komunikovat vzájemné postavení – ruka podaná dlaní dolů ukazuje nadřazenost a snahu ovládat. Vy ji ale můžete vzít, přikročit k oponentovi a obrátit jí dlaní dolů. Také ho shora můžete vzít za zápěstí.

Stejně můžete jiného muže znejistit prodlouženým pohledem. Sami jeho pohledům neuhýbejte dolů, ale lépe do stran, nebo pokud ho chcete ještě účinněji zmást, nad něj, jako kdyby na něj právě něco padalo.

Úplně nejlepší pak bude zaúkolovat ho, nechat ho přeskakovat vaše obruče, házet testy, jako to dělají holky. Kontrolujte celou situaci pokládáním otázek. „Takhle se chováš vždycky?“, „Proč nemáš holku?“ a podobně. Začne-li se obhajovat, skončil.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: