Přemýšlejte, než vytáhnete peněženku – StreetGame.cz
Drink

Přemýšlejte, než vytáhnete peněženku

Je už takovým zvykem, zvát holky v barech na pití. Později jim platit večeře, no a potom šperky… Je vhodné jít v tomto směru s proudem?

Přitažlivost si nelze koupit, a pár drinků v ženě nevyvolá zrovna vděk hodný sexu se s vámi. Z tohoto pohledu, kupovat neznámým holkám pití je poměrně irelevantní – neovlivní to výsledek.

V klubech běžně narazíte na ženy, které se prostě chtějí opít z peněz chtivých mužů. Nemají o vás romanticko-sexuální zájem, chtějí se jen napít. Dokonce existuje povolání jménem nápojová hostestka. Taková žena je placena podnikem, aby se „v utajení“ nechávala svádět a zvát na drinky.

Když započteme ještě to, že v rámci svého zlepšování budete muset oslovit spousty a spousty žen (samotná teorie nikdy nikomu nefunguje), vychází nám – zvát ženy spíš ne, než ano.

Sebejistý muž ví, že má co nabídnout, že sex s ním je odměna. Beta si naopak myslí, že stojí za nic, a měl by tedy za sex nabídnout nějakou protislužbu. Nepřistupuje k ženě jako k lidské bytosti, chce si ji koupit. Pokud je ve svém jednání očividný, může takovou snahou dokonce ztratit body.

Vzpomínáte na všechny ty připomínky, abyste ženu nechali snažit se? V ideálním případě žena koupí drink vám. A to už je na betu příliš silná káva… Jeho limitující přesvědčení přímo křičí: „Tohle se přece nemůže stát!“. Stává se to, ale ostříleným svůdcům, kteří za sebou mají stovky oslovení, ne v jeho maličkém beta světě.

Razíme koncepci: nejdřív muž hodný sexu, až potom zaopatřovatel. Naopak to totiž funguje velice špatně. Více o tom v našem článku Vážný vztah začněte sexem.

Ale takto je celé téma příliš zjednodušené. Otázka nestojí: kupovat pití nebo ne? Je to spíše:

Kdy a jak tedy holku pozvat?

Zaplaťte za holku za odměnu, pokud je super a zaslouží si to. Bude si vážit pozvání od toho, kdo to jinak téměř nedělá. Tedy pokud chcete, v opačném případě jí klidně odměňte jinak

Pozvěte ji, pokud jste to přepískli opačným směrem, byli jste až příliš netaktní nebo nedostupníKočka skáče po hračce, dokud je tak akorát na dohled. Když ji má, přestane ji to bavit, a když je hračka až příliš vysoko, kočka to vzdá.

Nechte se pozvat sami, a druhý drink pak na oplátku zaplaťte vy. Nebo i na opak, pozvěte ji na jeden s tím, že druhý platí ona.

A také můžete v klidu platit za holky, se kterými už spíte. Ty si zaslouží určité výsady.

Co s těmi, které to vyžadují?

Předchozí příklady jsou úplně něco jiného, než když se snažíte opít každou neznámou holku, bez ohledu na její chování k vám. Pokud vám holka sama navrhne, abyste jí na něco pozvali, řekněte třeba: „Kupuju pití jen holkám, které líbají lépe než já„. Políbí vás (to je v baru malá věc) a bude čekat na pozvání. Vy laškovně zopakujete: „Kupuju pití jen holkám, které líbají líp než já“. Pak se zeptejte, co tedy chce :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Marek napsal 6.5.2018

Co placení na instantním rande, kde holku pozvete sami? :)

Odpovědět
Princ napsal 6.5.2018

Je to celkem jedno: https://streetgame.cz/kdo-by-mel-platit/

Odpovědět
Odešlete odpověď