Přednáška: 7 nejkontroverznějších myšlenek svádění, které jsou pravda (a lidstvo jim stejně nikdy plně neuvěří) – StreetGame.cz

Přednáška: 7 nejkontroverznějších myšlenek svádění, které jsou pravda (a lidstvo jim stejně nikdy plně neuvěří)

Kurzista má čtyřkuPohled za matrix.

Ty největší mozky svádění se sejdou, aby si od Prince poslechli věci, které šokují i je. Myšlenky, které téměř nelze ustát, dokud nestrávíte několik let pouze balením holek, agresivním vystupováním z komfortní zóny a post-traumatickým růstem.

Objeví se Princ, Honza, Hitchez, Hubert a další známé tváře z fóra. Přednášku doporučujeme pokročilým – neobsahuje základy, jen úplně nové a nikdy neslyšené informace.

Okamžitě po zaplacení místa na Přednášce vám na mail přijde 14 stran zápisků z minulé Přednášky, a pár dalších bonusů.

Recenze

Budu upřímný… Tohle nejsou věci, které potřebuje každý streetař vědět. Naopak mohou dost lidí vyděsit, pokud jsou ještě v začátcích.
Princ

Na sraz jsem se hrozně moc těšil, ale zároveň jsem nevěděl, co čekat. Viděl jsem tady hrozně moc nových tváří, protože chodím streetovat pouze s Hitchezem a výjimečně s Honzou. Pak jsem znal ještě Prince, ale toho by měl znát každý, kdo streetgame myslí vážně, přesto tam bylo pár neautorizovaných. Každopádně já sraz hodnotím velmi dobře a těším se na další.
Zdenek400

Ti, kteří nepřišli, řekněme si to upřímně, o dost přišli. I pro mě, zkušeného streetaře, zde toho bylo dost. Ať už jsem si potvrdil mé otazníky, zeptal se na něco nového nebo si své techniky dopiloval k dokonalosti… I přes to všechno jsem se dozvěděl spoustu nových věcí. Shrnutě a podtrženě se přednáška vyplatila.
Honza

Ve středu jsem se zúčastnil srazu. Přijel jsem do Prahy o 2 hodiny dříve, abych si zde vyzkoušel streetgame. Líbilo se mně, že je zde celkem dost cizinek, kterých v Brně moc není, a tak jsem si mohl procvičit i angličtinu. Poté následoval sraz. Údajně se přihlásilo 20 lidí a nakonec tam asi dorazili všichni. Rád jsem se seznámil s jinými baliči, poznal jak vypadají členové tohoto fóra a přiučil se novým věcem. Celkový pocit ze srazu mám určitě pozitivní.
Marťas

Musím uznat je to mimořádná příležitost se setkat s více členy té živé komunity najednou a ještě lépe zeptat se Prince na spoustu věcí F2F.

Princ mě zasáhnul popisem svého stavu předtím než se začal věnovat balení systematicky. Jestli průměrný začátečník začíná v přízemí, tak já byl tou dobou v suterénu a Princ ještě tak dvě patra pode mnou.

Ale dnešní noc po kurzu se poprvé ve svém životě cítím opravdu svobodný – tj.to po čem doopravdy toužím – řídit svůj osud maximální měrou a nebýt závislý na každém zákmitu emoce neznámých kolemjdoucích.
Stevemage

1 ze 7 listů poznámek, které si na akci udělal James

Ukázka zápisků z předchozí Přednášky, které vám po zaplacení lístku přijdou celé mailem jako bonus

Od 14:00 do 17:15 pak pro přihlášené proběhne živý kurz, kde se vydáme přímo balit holky do města. Jeho cena je 2500 Kč (polovina online, polovina na místě).

VYPRODÁNO, PŘEDNÁŠKA JIŽ PROBĚHLA

Platit lze skrze jakoukoli banku a také složenkou. Kontrolujte e-mail včetně složky Spam. Rezervaci nelze zrušit, můžete za sebe ale poslat náhradníka. Na akci vypněte telefon. Pro další dotazy jsme na [email protected]