Předčasná ejakulace je mýtus – StreetGame.cz
Pořádná fontána

Předčasná ejakulace je mýtus

Traduje se, že muž může vyvrcholit moc brzy. Mezi lidmi se pak šíří rady jako „Mysli při sexu na Miloše Zemana.“

Pravda je, že většina předčasných orgasmů nepochází z příliš velkého vzrušení. Jsou projevem nervozity a malého sebevědomí. Muž má v případě ohrožení při sexu dvě možnosti: přestane mu stát, nebo se hned udělá. Někdy dokonce obojí – vyvrcholí s nepostaveným penisem.

Celý mechanismus sám sebe potvrzuje: jakmile se předčasné ejakulace bojíte, jste o to nervóznější a o to spíše se vám to stane.

Řešením je zkrátka přestat přemýšlet. Uvolnit se. Být v přítomnosti. Relaxovat. Píchat jako mistr tantry v meditačním stavu.

Zpomalte. Vnímejte její tělo. Soustřeďte se na přítomný okamžik. Pomalu dýchejte a uvědomujte si celé své tělo, ne jen péro.

Navíc i pětiminutový dominantní sex má své místo. Žena bude brát jako kompliment, jak moc vás vzrušuje. A i když se uděláte, sex tím rozhodně nemusí končit. Vy pokračujte pusou, rukou nebo se prostě jen mazlete. Brzy se pak můžete pustit do druhého kola, ve kterém jistojistě vydržíte déle.

Udělat se brzy není problém, dokud to z něj neuděláte vy.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: