Před-oslovení – StreetGame.cz
Hra s esy

Před-oslovení

Lidem připadá jednodušší seznámit se v sociálním kruhu nebo v klubu přes známého, než přímo na ulici.

 

Žádoucí podmínky můžete „zfixlovat“ i tam, za použití následující herní taktiky. Úskoku, který patří pod deštník technologie meta game. Tu jako první představil náš handbook. Jde o způsob, jak si předem vybudovat vřelé přijetí, a pak hrát ze zálohy.

Když oslovujete „na sucho“, žena vás vůbec nezná, jste pro ni úplně cizí. Nestojí za vámi vaše pověst, vaši přátelé, kteří by jí dali najevo, že jste v pohodě. Je překvapená, připadá jí, že konverzací s vámi riskuje.

Před-oslovení toto částečně řeší. Několik minut před tím, než se pustíte do opravdové hry, zajistěte. aby vás na chvilku zaregistrovala.

Zamávejte na ni, usmějte se nebo i prohoďte pár slov, a pak se na chvíli ztraťte. Ona o vás zatím bude přemýšlet, bude cítit ztrátu. „Kdo byl ten kluk? Škoda, že odešel.“ Až se za pár minut znova objevíte, už nebudete neznámý. Dívka se bude cítit mnohem pohodlněji, a snáz se vám otevře.

15 vteřin před-oslovení a pak odděleně 10 minut hry zafunguje lépe, než obyčejných 10 minut a 15 vteřin dohromady.

Vyzkoušet to můžete v klubech, restauracích nebo malých obchodních centrech, kde stále dokola rotují stejní lidé. Naopak nepoužitelná je tato technika v pospíchajících davech přímo na ulici. Zde si pre-open nemůžete dovolit, protože byste ženu už nemuseli znova vidět.

Pokud ji ale použít můžete, právě tato technika je způsobem, jak z chladného prostředí udělat přátelské, a ze své hry zase o něco víceprocentní záležitost.

Více o meta hře najdete, když si stáhnete Street Game Handbook.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: