Pravda o velikosti penisu – StreetGame.cz
Dlouhá šipka

Pravda o velikosti penisu

Nedostatečně velký penis stojí na prvních příčkách limitujících přesvědčení, vedle „Nejsem dost hezký“ a „Na holky mám prostě smůlu“. Nebo to není jen mýtus? Milují holky obří klády?

Doopravdy je délka mužského přirození něco za něco. Velké péro působí dominantně. Vizuálně je přitažlivější.

Hůř se ale používá. Dělá problémy při análním sexu, odpaňování a někdy i obyčejném orálu. Nevleze se všude tak snadno. Proto evoluce penisy spíše zmenšovala.

Sex není záležitostí geometrie: „Strčím 20 cm tohoto pod úhlem x stupňů…“ Probíhá především v hlavě. Bez této fantazijní podpory by zbyly jen hloupé pohyby. To, jak se žena cítí, je mnohem důležitější, než mechanická stránka věci.

Žena celou dobu nečeká: „Teď se rozhodnu, tak konečně ukaž, co to tady máme? Aha, moc malý, jdu domů.“

Jak se cítíte? Na co myslíte? Jste schopní vypnout myšlení a totálně se oddat píchání? Cítí z vás zápal, emoce a autoritu? Je sex pestrý a rozmanitý? Různá místa, různé nálady, různé role, různé hry? To je důležité! Ne pohled architekta: „Kolik cm pod jakým úhlem?“

Pokud váš penis přesahuje alespoň 10 cm, nemusíte si dělat žádné starosti, je to irelevantní. Věc nafouklo porno a mužské ego. Průměr sice leží okolo 14 cm, ale nikdo by to nepřiznal. Každý se hlásí aspoň k 17 nebo 20 centimetrům. Přitom na každého se 17 cm připadá jeden s 11…

Pokud vlastníte jen pár centimetrů, prospěje zaměřit se i na jiné druhy sexu. Pohlavní styk není všechno. Stále ženu můžete uspokojit rukou, jazykem nebo vibrátorem. Penis pod 10 už opravdu není žádná výhra, situaci ale stále lze vyvážit emoční stránkou věci. Tím, co se ženě bude odehrávat v hlavě. Jak se s vámi bude cítit.

„Ty mě chceš jen utěšit“

„Říkáš, že na vzhledu ani na velikosti penisu moc nezáleží? Ty mě chceš jen utěšit!“ myslí si někteří čtenáři. Jenže to vůbec nemám v plánu. Říkám vám:

  • není to o vrozeném vzhledu, bez aktivní práce na své vizáži jste ztracení
  • pokud nechápete, jak doopravdy vzniká přitažlivost, jste ztracení
  • pokud pravidelně neoslovujete holky, jste ztracení

To nezní jako utěšování, že? Ale na velikosti penisu, na té opravdu příliš nezáleží.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Franta napsal 29.3.2018

Přerostlý penis je na škodu. Můj přítel z práce, který ho má 23 cm, tvrdí, že ženy sex s takto přerostlým penisem bolí.

Odpovědět
Odešlete odpověď