Praktické triky, jak překonat nervozitu a oslovit ženu – StreetGame.cz
Žena prostá strachu, oděná jen do foťáku

Praktické triky, jak překonat nervozitu a oslovit ženu

Oslovit ženu může být lehké jako pírko, anebo vortex dlouhodobé úzkosti, kdy se měsíce snažíte překonat, ale vždy se vám z akce stane leda frustrující procházka. Vše stojí na tom, zda (vědomě či nevědomě) aplikujete následující 4 tipy:

1) Rozhodněte se rovnou

Rozhodování bolí. Kdo se před každým oslovením dvě minuty mučí vnitřním dialogem, po hodině už má dvakrát tak velkou hlavu. Jasně, že mu pak nezbývá síla oslovovat!

Když skáčete padákem, kdy jste se rozhodli to udělat? Nahoře v letadle, nebo když jste to kupovali?

Ano, rozhodnutí musí padnout už „při nákupu“! V našem případě už když se vydáváte ven.

Rozhodněte se hned, že oslovíte prvního člověka, kterého uvidíte, a pak každou hezkou holku. Dál to neřešte, jen konejte podle plánu.

Při neoslovení činí vaše šance přesně 0%. Oslovením nemůžete ztratit, vždy jen získat. Nezáleží, jestli 60% nebo 0.01%, vše lepší než 0. Proto každý den zastavuju i ženy, které se tváří vražedně, pospíchají, telefonují… A světe div se, funguje to krásně! Kdybych půl dne koumal, které oslovení vypadá nejsnazší, král evropského svádění ze mě nebude…

Můžete jen získat, tak vynechte celou rádoby matematiku toho, zda neděláte jen kamikazi. Při překonávání strachu se i kamikaze počítá k dobru!

Nepotřebujete dnes vyloženě uspět. Stačí se trochu zlepšit zase na zítra. Proto se rovnou rozhodněte oslovit všechno, a na místě už řešte důležitější věci.

2) Nepřemýšlejte a jděte

S každou vteřinou vnitřního dialogu ve vaší hlavě jen narůstá domnělá důležitost situace. Plánovat není co – plánovali jste doma. Navíc holku ještě neznáte, takže tuplem nic užitečného nevymyslíte. Rychle tam!

Studentům na kurzech vyloženě zakazuju otázky ve chvíli, kdy je pošlu za holkou. Schopnost oslovit pod vteřinu budujeme jako první, dřív, než je možné člověka naučit něco jiného. Otázky až po oslovení! (Kdo nikdy neoslovoval v praxi, nemá šanci pochopit teorii svádění, asi jako se nenaučíte počítačovou hru, kterou jste nikdy neviděli, z jejího tištěného manuálu.)

Oslovení je fyzický akt – co si myslí hlava nakonec není důležité, pokud tam nohy dojdou, pusa se otevře, stah bránice vyšle vzduch přes hlasivky… „Ano, může to být náročné, ale ať se cítíš jakkoli, prostě jdi a udělej to,“ říkám vždy žákům.

Pokud potřebujete, taky vás může popostrčit instruktor. Zeph se vydal přímo do míst, kde probíhal jeho první kurz svádění v životě, a popsal tam na kameru celý průběh tří hodin se mnou (během kterých se sice poblil, ale…):

3) První je nejhorší + tajemství Druhé zónyTM

Děsivá jsou obvykle jen první oslovení daný den. Potom strach setřepete a pokračujete hladce jako po másle. Stačí se na to mentálně připravit. Asi jako byste si dávali drogu, která má 5 minut nepříjemný nájezd, a pak už je 3 hodiny super. Streetgame je přesně takovou drogou!

Podívejte se k tomu ještě na předchozí článek Druhá zóna: tajemství, jak se zbavit strachu oslovit holku. Obsahuje hlavní tajemství, které ze mě udělalo instruktora svádění.

4) Udržujte si konzistenci

Jak vybudovat pevnou vůli a dosáhnout svých snů

Infografika z článku Jak vybudovat pevnou vůli

Úzkost klesá, když oslovujete, a stoupá, když neoslovujete. Zase stačí mít realistické informace a vědět, do čeho jdete, když streetujete, do čeho jdete, když ne.

Neříkejte si slepě jen: „Dnes streetgame vynechám“, nýbrž například: „Dnes streetgame vynechám, takže můžu předpokládat, že zítra bude první oslovení zase náročnější.“

Nevadí mi, pokud někdo nestreetuje. Jen lidem pomáhám znát následky a rozhodnout se opravdu uvědoměle.

Nejtěžší je začínat pokaždé od začátku. Čtete příběhy chudáků, kteří streetují 1x týdně a pak se půl hodiny odhodlávají… No to bych se odhodlával taky!

Pokud chcete jednou přepisovat rekordy oboru, vymýšlet vlastní techniky, stát se součástí našeho instruktorského týmu a jednou za sebou zanechat ten nejšílenější deník, doporučuji streetovat každý den většinu dne, asi jako BJJ zápasník celý den rolluje a houslista celý den fidlá.

Pro jakýsi vyvážený život doporučuji 2 až 3 oslovení denně + velký street/klub/kurz 1x až 2x týdně. Tak můžete dělat větší progres třeba o víkendu a udržovat se přes týden.

Můj tip pro konzistenci: milujte to, pravidelnost přijde sama.

Akční plán

Možná budete mít strach. Toho strachu se nelekejte. Každý se někdy bojíme. Rovnou se rozhodněte oslovit i přes velkou nervozitu. Vyjděte ven a bez dalších analýz začněte s lidmi mluvit. S každým dalším to ten den půjde snáz. A s každým dalším dnem to půjde snáz celkově. Brzy se začnete na svou trochu adrenalinu těšit! I váš vztahový a sexuální život se transformuje… Ale to už bude jen bonus ke vší té zábavě a naplnění, které v našem milovaném koníčku naleznete.

A pokud vás více děsí, že nevíte, co v oslovení dělat, co holce říkat, jak vybudovat zájem… Vše, co potřebujete k proměně v nejatraktivnější možnou verzi sebe sama najdete v naší nové a nejlepší knížce Přitažlivost. (A pokud vás k sociální fóbii dovedlo nějaké trauma, je tam i mé nejúčinnější cvičení, jak jej odstranit. Pak se vám strach přestane vracet.)

Ebook o svádění žen Přitažlivost

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: