Použití matematiky ve svádění – StreetGame.cz
Svádění a čísla

Použití matematiky ve svádění

Zdejší články jsou jen vrcholem ledovce, praktickým výcucem informací, na které jsem za mnoho let ve hře přišel a vyzkoušel. Za to tenhle je pro naprosté nerdy!

Lidem to často stačí, stačí jim říct překonej se, sebejistě jí řekni „Ahoj, vypadáš hezky“, chvíli si s ní povídej, sem tam to prolož nějakým letmým dotekem, po pár minutách si vezmi číslo…

Ale pokud se v tom chceme šťourat, pokud chceme být nerdi, do svádění zasahují poznatky mnoha a mnoha vědních oborů. Věda vlastně vznikla, aby nám pomohla balit holky, jen se pak dala špatným směrem :)

Inteligence nám umožňuje překonat nedostatky jako je nízké sebevědomí, nervozita nebo nedostatek zkušeností, zkrátka proto, že jsme logicky, vědeckým zkoumáním, zjistili, jak na ně. Mám mimo jiné gymnaziální vzdělání, a brzy jsem zjistil, že téměř na všechny předměty můžu navázat teorie ohledně svádění. To mi dost zpříjemnilo studium.

Kdo zná můj příběh, ví, že právě ode mě by nikdo nečekal, že se stanu instruktorem svádění. Zdálo se, že jsem se pro balení holek prostě nenarodil. Vypadalo to, že jsem se narodil spíš pro život šprta. A přesně podle toho jsem postupoval. Napadlo mě: pokud mám z holek strach, co z psychologie vytáhnout kognitivně behaviorální terapii, a použít ji na to? Jestli z biologie víme, co přitahuje samice jiných savců, lze to aplikovat i u člověka? Co použít psychologii reklamy, a místo produktu dosadit sebe sama? A je-li některá literatura poutavá, zatímco jiná ne, lze z toho vyvodit, jaký verbální projev lidi spíše zaujme?… Začal jsem to testovat.

Nejčastěji naše kurzy navštěvují programátoři. My, co se týče matematiky, využíváme hlavně statistiku a pravděpodobnost. Statistika říká, že streetgame je vždy nejrychlejší způsob, jak si najít přítelkyni. Tedy znal jsem kluka, který zamaskován natočil video o tom, jak touží přijít o panictví. K němu naprogramoval skript, který jeho video rozeslal několika tisícům ženám. Jedna se pak opravdu našla a připravila ho o to :)

Když pak radíme, co dělat a co ne, vždy je to práce s pravděpodobností. Jednotlivé faktory nejsou ANO/NE, přes které nejede vlak. Jen ovlivňují pravděpodobnost. Proto balíme třeba i ženy které jdou s mužem po boku.

Argumentujme krajní hodnotou: řekněme, že byste na holku na ulici plivnuli. Každý ví, že to „sníží vaše šance“. Ale garantuji vám, že pokud půjdete, všechno ostatní uděláte perfektně, budete zkrátka jako její osudový muž, princ, který jí zachránil… a pak na ni plivnete, stejně ji sbalíte. Za plivnutí si dosaďte cokoli méně extrémního, třeba nedokonalý vzhled, zakoktání, špatnou finanční situaci… A nebuďte dummie, nezkoušejte to.

Na streetgame je všechno možné, jen něco více a něco méně pravděpodobné. Když tedy radíme, co změnit, jen zvyšujeme pravděpodobnost. Není to 0 nebo 1, je to 1 až 10.

Každý ví, že sbalit holku není vyloženě jako spočítat obtížnou rovnici. Matematika nám ale umožní počítat, co fungovalo a co ne, a pak pracovat s daty. Dovolí nám dělat diagramy, třeba průběhu menstruace, postupné kalibrace, dokonce celé oslovení bychom mohli promítnout na graf v podobě kolísající přitažlivosti, nebo produkce hormonů v těle ženy.

Můžeme také čerpat z teorie her. To je obor aplikované matematiky, který počítá, jak se chovat v konfliktních rozhodovacích situacích, kdy dochází ke střetu zájmů jednotlivých stran. Sestaví tedy matematický model konfliktní situace a na jeho základě se snaží přijít s nejlepší strategií. V tomto případě je svádění hra s nenulovým součtem (nevyhráváte tedy na úkor ostatních, je to případná výhra jak pro vás, tak pro ženu).

A v neposlední řadě můžeme použít dokonce i programování. Tedy když ona udělá toto, vy uděláte toto, když udělá tohle, vy uděláte tamto… Náš skript nemůže předvídat všechny situace, ale může obsáhnout ty nejtypičtější, nejpravděpodobnější.

A to úspěšně dělá. Ajťák Honza nám dnes napsal, že si dva týdny po kurzu našel přítelkyni. Gratulujeme!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
fantom napsal 23.1.2015

Docela ti závidím ten gympl. Když jsem slyšel o sexuální chemii a o tom co se tam učí, litoval jsem, že chodím na průmku :D. Mohl by jsi sem dát to video pro pobavení :D.
Gratulace Honzovi :)

Odpovědět
Odešlete odpověď