Kluk zastavuje holku

Použijte ženské fráze proti nim samotným

Holky často říkají ty samé fráze, a čím víc oslovení máte za sebou, tím spíše si toho všimnete, Jako kdyby snad na to měly nějakou tajnou školu.

Vtip je v tom, že stejnou frázi můžete použít dříve než ona, „vyplýtvat ji“. Jako kdyby mezi vámi a soupeřem leželo pět kamenů a čekalo, kdo z vás je dřív zvedne a začne házet po tom druhém.

StreetGame Live kurz - opravdový, vzrušující, diskrétní

Ve vztahu je vždycky jeden z partnerů rychlejší, a druhý pomalejší, který klade lehký odpor. Svlékáte dívku a ona se lehce brání – ten rychlejší jste vy. Žena vám ustavičně naznačuje, že byste jí měli požádat o ruku – ta rychlejší je ona.

A teď ta geniální část: pokud vy budete ten, který klade odpor, logicky jím nemůže být ona. Takže si osvojte pár z následujících frází, a začnete s nimi ženy bombardovat tak, jak to obvykle dělají ony!

– „Jsi vždycky tak rychlá?“

– „Přísahám, všechny holky myslí jen na to jedno“

– „Nechci nic uspěchat“

– „Tohle na prvním rande nedělám“

– „Nejdřív tě musím blíže poznat“

– „Nedávám své číslo každému“

– „Jsi milá“

– „Nechci být zraněn. Potřebuji nejdříve hodně pohodlí a důvěry“

– „Myslím, že na vztah ještě nejsem připravený“

– „Támhleten kluk je pro tebe perfektní“

– „Chceš mě jenom kvůli mému vzhledu!“

– „Ne tak rychle“

– „Dnes večer nic nebude, bolí mě hlava“

– „Ruce pryč, tohle zboží není zadarmo!“

– „Vůbec tě neznám!“

– „Buďme jen přátelé“

Okořeňte občas svou komunikaci některou z těchto frází, udělejte ze sebe výzvu a zajistěte tak, aby na vás žena sama začala spěchat. Vlastně si dejte pozor, ať jí nevyhecujete až příliš!

Zaujal vás článek?

Buďte v kontaktu s komunitou! Přihlaste se k desetidennímu e-mailovému kurzu svádění. Jakmile jej dokončíte, jednou za čas vám přijdou novinky okolo balení holek i osobního rozvoje.

Zanechte komentář: