Použijte ženské fráze proti nim samotným – StreetGame.cz
Kluk zastavuje holku

Použijte ženské fráze proti nim samotným

Holky často říkají ty samé fráze, jakoby snad na to měly nějakou tajnou školu. Čím víc oslovení máte za sebou, tím spíše si toho všimnete:

Vtip je v tom, že stejnou frázi můžete použít dříve než ona, „vyplýtvat ji“. Jako kdyby mezi vámi a soupeřem leželo pět kamenů a čekalo, kdo z vás je dřív zvedne a začne házet po tom druhém.

Ve vztahu je vždycky jeden z partnerů rychlejší, a druhý pomalejší, který klade lehký odpor. Svlékáte dívku a ona se lehce brání – ten rychlejší jste vy. Žena vám ustavičně naznačuje, že byste jí měli požádat o ruku – ta rychlejší je ona.

A teď ta geniální část: pokud vy budete ten, který klade odpor, logicky jím nemůže být ona. Takže si osvojte pár z následujících frází, a začnete s nimi ženy bombardovat tak, jak to obvykle dělají ony!

– „Jsi vždycky tak rychlá?“

– „Přísahám, všechny holky myslí jen na to jedno.“

– „Nechci nic uspěchat.“

– „Tohle na prvním rande nedělám.“

– „Nejdřív tě musím blíže poznat.“

– „Nedávám své číslo každému.“

– „Jsi milá.“

– „Nechci být zraněn. Potřebuji nejdříve hodně pohodlí a důvěry.“

– „Myslím, že na vztah ještě nejsem připravený.“

– „Támhleten kluk je pro tebe perfektní.“

– „Chceš mě jenom kvůli mému vzhledu!“

– „Ne tak rychle.“

– „Dnes večer nic nebude, bolí mě hlava.“

– „Ruce pryč, tohle zboží není zadarmo!“

– „Vůbec tě neznám!“

– „Buďme jen přátelé.“

Okořeňte občas svou komunikaci některou z těchto frází, udělejte ze sebe výzvu a zajistěte tak, aby na vás žena sama začala spěchat. Vlastně si dejte pozor, ať jí nevyhecujete až příliš!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: