Potřebujete psychologa, nebo si jen zapíchat? – StreetGame.cz
Místnost u psychologa

Potřebujete psychologa, nebo si jen zapíchat?

Akce je vždy účinnější než kecy. Stejně tak náš live kurz bývá účinnější než psychoterapie.

Respektive jak v čem… Neporadím si se schizofrenií a neumím pracovat s postiženými dětmi… Ale co se týče sociální fóbie, úzkostí, smutku nebo nízké emoční inteligence, udělám s lidmi mnohem rychlejší a větší pokrok.

Kdo neumí přitahovat ženu, je doslova a podle definice impotentní. To JE důvod k úzkostem a depresím! Chovný býk neschopný dát se s jakoukoli samicí dohromady je také k ničemu.

I já jsem kdysi chodil k psycholožce a psychiatrovi. Bylo to směšné ve srovnání se streetgame. Mnohé jejich postupy jsem si půjčil, ale celkově jsme mnohem dále. Sama psychologie jako věda pro vás nemá žádné konečné řešení, východisko ze situace, jde spíše o dlouhodobou podporu skrze povídání. Jděte tam, ale nečekejte odhalení nějakého převratného tajemství štěstí.

Zásadní je také volba dobrého terapeuta. Průměrný toho o životě ví asi tolik, jako průměrná učitelka na střední. Před přijetím jakékoli medikace od psychiatra pak doporučuji nejprve naplno vyzkoušet rady z This Is Game na stranách 11 až 17.

Každý génius totiž říká: „Deprese není obyčejný smutek, je to nemoc, chemicky podmíněná změnami v mozku.“ A právě chemické změny v mozku způsobuje i zdravá strava, sport, sex, slunce… Pokud někdo celý život jedl nezdravě, nehýbal se, vyhýbal ženám a slunci, MĚL by být v depresi! Něco jiného by mě překvapilo!

To vše může znít kacířsky, protože psychologie je vědecky standardizovaná, učená na vysokých školách, kontrolovaná státem… Přesto stát se mnohokrát mýlil. Věřím, že jedou budeme s terapeuty spolupracovat, doplácet kurzy svádění ze zdravotních pojištění, jezdit streetgame turné po základních školách… Vztahy s ženami hrají v životě tak zásadní roli, že by se lidé svádění měli učit vedle matematiky, češtiny a historie…

K tomu všemu potřebujeme jen trochu vaší pomoci. Společnou vůlí změníme svět.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Osel napsal 15.9.2018

A co ti, na který žádná nezbude? Pošlete je do plynu? Zmrde fašounskej!

Odpovědět
Princ napsal 16.9.2018

Do jakého plynu? :D

Velkým průlomem v osobním rozvoji pro mě bylo, že lidé se o mě nijak zvlášť nezajímají, nikdo mi nic nedělá, každý se stará o sebe. I ty by sis měl uvědomit, že já tímhle webem chci pomoct, a ne tebe osobně nějak trápit :D

Odpovědět
Odešlete odpověď