Pošlete ženě fotku, a ona už vám neodepíše – StreetGame.cz
Romantické rande

Pošlete ženě fotku, a ona už vám neodepíše

Na seznamkách konverzace s ženou někdy dojde do body, kdy vás napíše: „Pošli mi svou fotku.“ Jakmile to uděláte, často přestane reagovat. Pak si můžete myslet, že nejste její typ, nebo dokonce, že jste pro holky příliš škaredí. Přitom za tím obvykle stojí 4 úplně jiné důvody.

Můžete se vymlouvat, že holkám na seznamkách píše strašně moc mužů, a proto je nemožné uspět. Stejně tak byste ale mohli říct, že většina kvalitních holek už přítele má. Nebo že většina holek na ulici někam pospíchá. Nebo že v klubu je velká konkurence pravidelných klubařů…

To všechno je pravda, ale někdo ty holky nakonec stejně získá. Tím někým můžete být vy!

Svádění má své typické zádrhely, to stoprocentně. My ale na všechny vymysleli řešení. Technologie, jak vyniknout mezi ostatními muži na seznamce. Technologie, jak holku vytáhnout z nešťastného vztahu. Technologie, jak sbalit pospíchající holku… Technologie, jak vyhrát nad jiným baličem…

Svádění má své typické zádrhely, to stoprocentně. Vyhraje ten, kdo je na ně připraven.

Proč vám tedy holka neodepisuje po tom, co jí pošlete fotku?

1) Dali jste jí to bez snažení

Holka není robot. Pokud se zeptá, odkud jste, nemůžete jí odepsat: „Z Prahy.“ Ona chce emoce! Odepište například: „Ale ne, že mě tam budeš chodit stalkovat.“ Klasická technika, jak obrátit situaci a nechat ji, aby se snažila o vás.

Stejně tak pokud požádá o fotku, nemůžete ji obratem hned poslat! Reagujte například: „Nejdříve mi slib, že u ní nebudeš masturbovat.“ Pokud je to na váš styl příliš ostré, vymyslete podle podobného principu něco vlastního.

Každopádně vyhovět hned znamená neprojít testem.

2) Selfie

Pokud máte vybrat několik důležitých fotek, a vy mezi ně zařadíte selfie, vypadá to, jako byste neznali nikoho, kdo by vás mohl vyfotit.

Na instagramu s desítkami fotek pár selfie klidně zařaďte. Ale selfie na tinderu = nemá žádné kamarády.

Pro balení těch nejkrásnějších žen ze sebe musíte udělat doslova lokání celebritu. Musíte vypadat, jako že pořád děláte super věci, a pořád vás u toho někdo fotí. Jako byste měli vlastní paparazzi!

Nechte někoho, aby vás fotil, a rozhodně holkám neposílejte fotky, kde jste se museli vyfotit sami.

3) Fotky od sebe doma

Fotografie neexistují jen pro to, aby žena posoudila vaši tvář. Udělá si z nich obrázek o celém vašem životním stylu.

Na fotkách, které používáte při svádění, nutně musíte dělat něco skvělého. Hrajete na pódiu, zápasíte, ladíte kytaru, bavíte se v klubu, vystupujete na velké konferenci…

Neposílejte holce fotku ze své chodby nebo koupelny!

Toto „praktické přemýšlení“ je podobné, jako byste šli do obchodu s myšlenkou: „Potřebuju prostě v něčem chodit“ a vybrali si první boty, které vidíte. Na oblečené i na fotkách musíte strávit svých poctivých pár hodin. Víc hodin než ostatní, abyste porazili ostatní.

4) Fotografie, kde se díváte do objektivu

Žena chce muže, kterého chtějí i ostatní ženy. Tak půjdu za hosteskami, vezmu je kolem ramen, široce se usměju, a je to!“

Bohužel, příliš průhledné…

Každý může jít a vyfotit se s pár krásnými holkami. Vy potřebujete o pár levelů vyšší hru!

Pokud se chcete fotit v obležení sexy žen, nesmí to vypadat jako předvádění! Nechce se cvaknout uprostřed situace, kdy se vůbec nedíváte do objektivu.

Nesmí to vypadat, jako by ve vás přítomnost krásných žen vyvolávala hrdost! Naopak, tvařte se, že je to pro vás ta nejobvyklejší situace na světě. Jako byste ani nevěděli, že tam holky jsou.

To samé platí i v jiných situacích. Lazení elektrické kytary nesmí vyznívat jako: „Jé podívejte, ladím kytaru!“ ale jako: „Dělám to, co miluju, a ani nevnímám, že mě mí pararazzi fotí.“

Nasaďte nějaký nerdský výraz. Dívejte se do dálky nebo do země, ale rozhodně ne do objektivu. Buďte zkrátka trochu skromní!

Pekelný mix

Pokud vás holka požádá o fotku, a vy jí okamžitě (1) pošlete selfie (2) od sebe doma (3), kde se díváte do objektivu (4), vytvoříte tzv. Pekelný mix, který v ní na dlouhou dobu zadupe veškerou přitažlivost, a zkrátí budoucnost naší planety o 1000 let. Až ten večer bude spát s někým jiným, myšlenka na Pekelný mix jí možná i zabrání dosáhnout orgasmu.

„Zlato, děje se něco?“
„Ale… Dnes mi přišel Pekelný mix.“
„Všechny čtyři?“
„Všechny čtyři.“
„Ach… Chápu…“

Nejste škaredí, nejste moc staří ani z módy! Potřebujete to jen přestat flákat a zapojit účinné moderní technologie svádění:

Jak sbalit holku online

Veškeré technologie online svádění se naučíte z našeho Balíčku materiálů Jak sbalit ženu online. Zahrnuje mimo jiné:

 • jak snadno pořídit a modifikovat ty nepřitažlivější fotky
 • o čem si s holkou psát
 • co ženě napsat jako první, třeba na Tinderu
 • jak na dálku budovat přitažlivost
 • jak ji dostat na rande
 • možnosti automatizace a škálování

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

8 komentářů
Hardies napsal 1.10.2017

Dobré jouky na konci článku:)

Odpovědět
Sybrakos napsal 1.10.2017

Dík!

Odpovědět
Milan napsal 3.10.2017

A co pak s takovou povrchní káčou?

Odpovědět
  Princ napsal 3.10.2017

  Toto vrozené ženské chování bych nepovažoval za povrchní. To by snad holka, které píšou hromady mužů, měla každému dávat šanci, i když podle fotek je to očividný beta samec? Každého do hloubky zkoumat? To po nich nemůžeme chtít. Lepší než nadávat a stěžovat si je vždycky zapracovat na vlastní hře.

  Odpovědět
Karol napsal 17.10.2017

Dobrý den chci se zeptat jak sbalit holku když o mě nemají zajem na fb si snima píšu ale jen jako kamarád co bych měl změnit anebo jak si psat s holkama aby nebyl jenom kamarád děkuji

Odpovědět
Michal napsal 22.11.2018

Zdravím, otázka – nikde jsem to nenašel – tento kurz bude kde?

Odpovědět
  Princ napsal 22.11.2018

  Je to v Praze, přesná adresa ti přijde po přihlášení

  Odpovědět
Odešlete odpověď