Poslední velký cíl feminismu – stop odsuzování nespoutaných žen – StreetGame.cz
Nespoutanou ženu honí beta pařezy

Poslední velký cíl feminismu – stop odsuzování nespoutaných žen

Feminismus dokázal mnohé skvělé věci. Ženy dnes mohou volit i kandidovat, obsazovat řídící pozice, bojovat ve válkách, zakládat firmy, trénovat box, řídit náklaďák… Stále ale zbývá jeden významný milník, který by feministky (a každý, kdo věří, že v nejzákladnějších právech jsme si rovni) měly vyřešit. Pojďme pomoct!

Pravá sexuální nerovnost

Jedná se o staré dobré: „Když měl muž hodně žen, je považován za úspěšného. Když má žena hodně mužů, je považována za děvku.“

Nebo: „Klíč, se kterým otevřete každý zámek, je paklíč. Zámek, který otevřete každým klíčem, je napi*u zámek.“

Muž je za své nespoutané užívání si obdivován, dokonce to tvoří velkou součást jeho statusu. Když to samé dělá žena, vždy se najde několik zhrzených beta samců, na které nevyšlo, a budou říkat, že je to děvka. Nebo hůře, několik ne-feministických kamarádek, které jí její nespoutanost závidí a budou jí odsuzovat za to, že nezapadá do starých středověkých škatulek.

„Ženy, které se nestydí za svoji sexualitu si nezaslouží stejný respekt jako ty, které svou sexualitu skrývají.“
Závistivé sexistické kamarádky 50 až 2017 n.l.

Mnohé ženy se tak při seznamování stále musejí starat, aby náhodou neporušily nějakou tisíc let starou zásadu, nebyly moc povolné a nezkazily si pověst před všemi primitivními zastánci tohoto modelu. Často to pak znamená, že pro pořádnou nadílku sexu musejí jet na dovolenou do ciziny.

Veřejný slut-shaming přitom už mnohokrát vedl i k sebevraždě ženy, která se přitom jen vyspala s několika partnery. To společensky aktivní muž zvládne za měsíc bez jakékoli újmy…

Jak mohou pomoct muži

Dobrý svůdník, který čte StreetGame.cz, slovo „děvka“ nikdy nepoužije ani ve své hlavě. Dobře ví, že většina žen miluje sex mnohem více, než muži. Chráněným sexem se žena „nekazí“ a není „použitá“ o nic víc, než muž.

To si myslí jen chlapi nepolíbení realitou, kteří žijí v iluzích a věří na pohádkové princezny. Nebo je jenom znervózňuje, že by žena mohla být zkušenější, než oni.

Žádné děvky prostě neexistují! Pokud se žena rozhodne mít sex s jiným partnerem třeba každý den, nic by jí v tom nemělo bránit! Když bude trvat na použití kondomu, má své morální povinnosti splněné a nikdo jí do toho nemá co mluvit. Vlastně tím rozdá spoustu dobré energie… Ve zbytku dne klidně může být úspěšnou manažerkou nebo matkou rodiny.

Tolik se demonstruje za homosexuály, transsexuály… Proč se málokdo dívá na situaci lidí, kterým nevyhovuje monogamie? Bývají škatulkováni jako nevyspělí, amorální, děvky…

Předsudky vůči ženám už napáchaly spoustu zla, a tohle je jeden obzvlášť ošklivý, kterému se musíme postavit.

Když s ženou budete komunikovat, dejte jí najevo, že ji za její přirozenou sexuální aktivitu nebudete soudit. Až ucítí, že je v pořádku vyjevit vám svou divokou stránku, bude se před vámi chovat mnohem přirozeněji a nespoutaněji.

„Moje kamarádka Jana si klidně poslechne radu, ale nenechá se k ničemu donutit emočním nátlakem. Někdy prostě jde do klubu a všem nám říká: dneska se vyspím s nějakým pořádným chlapem! Všichni ví, že se za to nestydí, a ani se nesnaží ji s tím ztrapnit. Strašně jí za to respektuju,“ řekněte třeba.

A pokud máte sestru nebo jdete s kamarádkou do klubu, nesnažte se ji „chránit“. Uvědomte si, jaký tlak na ni tímto nepřímým slut-shamingem působíte. Není vám podřízená jen proto, že je to žena. Nechte ji, ať se rozhodne sama.

Nechte ženy, ať se cítí sexy, sebejisté, divoké a nespoutané!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

10 komentářů
Andrew napsal 19.8.2017

Na začátku to může být pro chlapa lákavé, ale co až to potom uvidí z druhé strany až bude v dlouhodobém vztahu nebo už ženatý? Potom bude skoro každý proti, aby mu žena zahýbala každý den s jiným. I když nějaký kandaulista by se určitě i rád díval…

Odpovědět
Princ napsal 19.8.2017

Že nechceš, aby ti partnerka byla nevěrná, je celkem pochopitelné. Jak to ale souvisí s článkem proti odsuzování žen za jejich sexualitu?

Odpovědět
  Franta napsal 22.8.2017

  No docela dost když si tam zmínil že potom může být matka od rodiny

  Odpovědět
Princ napsal 22.8.2017

To už si žena musí nastavit se svým partnerem. Ostatním do toho nic není, a shaming nepomůže.

Odpovědět
  Franta napsal 23.8.2017

  Myslíš že má tohle „nastavení“ dobrý vliv na vztah? Není tam nějaký riziko? Podle mě dobrej námět na článek

  Odpovědět
  Princ napsal 23.8.2017

  Díky. Stoprocentně má dobrý vliv na vztah. Pokud žena uvidí, že ji za její sexualitu soudíš, bude sex s tebou odkládat, aby ti dokázala, že je kvalitní holkou pro vztah. Mezi tím bude strádat, případně spát s někým jiným, kdo ji nesoudí. Také se bude bát v posteli plně odvázat a dělat s tebou věci, které se jí doopravdy líbí.

  Navíc pokud člověk má člověk předsudky vůči „děvkám“, je to celkem jasný indikátor, že je to nezkušený beta, který neví, jak to chodí, jak skoro každá žena miluje sex, který tedy „nepatří do klubu“.

  Jaké rizika by to vůbec mohlo mít? Tím, že ženu budeš za její sexualitu soudit, ji stejně nezměníš. Jen bude spát s někým jiným a tobě o tom neřekne.

  Rizikem je přijmout identitu oběti – oběti feminismu, oběti zlých žen, oběti „děvek“… A pak si stěžovat: „Já za to nemůžu, jsem jen obětí tohohle zlého systému…“ Je třeba převzít odpovědnost!

  Zásada nikdy ženy nesoudit figuruje v mých článcích odjakživa. Protože streetgame vznikla z lásky k ženám, rozhodl jsem se věnovat tomu jeden článek z pohledu rovnoprávnosti. Není to ale nic nového. Nikdy neuvidíš mé dlouhodobé žáky rozlišovat ženy na princezny a děvky. To je matrixové vnímání beta samců, kteří ještě nezažili dostatek akce, nemají vstupní data a nevidí skrz. Chtějí jen výmluvu, že za své neúspěchy nemůžou, protože prý „Kvalitní holky došly“…

  Odpovědět
Antihrdina napsal 25.8.2017

Je to tak, ale dokud bude masivní většina chlapů sestávat ze sexuálně frustrovaných beťáků/gamáčů, tak se tohle asi moc nepohne. Označení holky za děvku je jejich hlavní zbraň, která jim umožňuje „elegantně“ omluvit jejich neschopnost si vrznout a ukázat ji vlastně jako přednost. A pokud se takhle po zádech poklepe několik paniců navzájem, vzrůstá ničivá síla jejich morálního pohoršování exponenciálně.

Odpovědět
  Princ napsal 25.8.2017

  Máš pravdu. Žádnou okamžitou celospolečenskou změnu po tomto článku nečekám :D Je ale dobré začít v našich řadách.

  Odpovědět
f22daniel napsal 8.12.2018

Není jednoduchý bejt „alfa samcem“. Je jednoduchý bejt rozhoďnožkou.

Odpovědět
  Princ napsal 8.12.2018

  Nezáleží na tom, co je jednoduché. Zabít 100 lidí není jednoduché, a je to špatné. Ty holky sexem dělají dobrou věc :)

  Odpovědět
Odešlete odpověď