Poslední fronta na poli svádění známé – StreetGame.cz
Zámek k silné technice

Poslední fronta na poli svádění známé

Máte zájem o známou ve svém sociálním kruhu. Je to kamarádka, spolužačka, kolegyně a nebo vaše bývalá přítelkyně. Nechce vás, a tak dostanete typickou sadu rad. Abys jí přitahoval, musíš se nejprve zbavit fixace na ní. Přestaň jí řešit, zaměř se na své koníčky, sváděj jiné holky, vybuduj kolem sebe hojnost vztahů… Ale když nic z toho nezabere, je tu ještě jedna metoda. Nejzazší hranice.

Jde o vytváření sexuálního chaosu. Jednoho velkého drama, jako byste žili v telenovele.

Když všechno ostatní selže, sbalte její kamarádky a udělejte jim to, jak jen nejlépe umíte. Rozehrajte jednu kolosální metagame, při níž se vyspíte s polovinou ročníku. Ročníku, oddělení, křesťanského kroužku, whatever…

Ano je to riskantní, a právě proto taktiku nazývám Poslední frontou. Když vše selže, toto pro vás může být ozdravnou zkušeností. Navíc když se líbíte její kamarádce, i jí začnete vrtat hlavou. „Něco na něm musí být… Dřív jsem to neviděla, ale když se líbí Lindě a Kláře taky, musí na něm něco být…“

Honza připravuje článek „Zdravá cesta z friendzone“, a tohle je opak. Překvapilo by vás, jak moc jsou ženy žárlivé a soutěživé. Američtí fotbalisté jsou po zápase dvě party chlapů, které se vzájemně respektují. Americké fotbalistky ze zápasu udělají thai box a po zápase si ještě někde vytrhají vlasy… Mužské přátelství přežije ženu spíše než ženské přátelství přežije muže.

Jaký mix pohlaví nejčastěji přeroste v konflikt?

Muž a žena – vřelý vztah
Muž a muž – tohle také klape
Žena a žena – navždy skryté soupeřky

A tak když kdokoli začne hromadně spát s jejími kamarádkami, i v ní to probudí zájem. Bude chtít svou starou hračku zpátky. A vy se vrátíte, ale mnohem silnější.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Antihrdina napsal 15.3.2019

Jo no, tell me about it.

Odpovědět
Odešlete odpověď