Posílejte ženy do světa, vrátí se ve větším počtu – StreetGame.cz
Lodě se vrátily do přístavu

Posílejte ženy do světa, vrátí se ve větším počtu

Jeden z nejmocnějších způsobů, jak přijít do klubu, je vstoupit tam s hromadou kamarádek. Zajistí vám to oblíbenost mužů a automatickou přitažlivost u žen.

Čím více žen máte kolem sebe, tím atraktivněji působíte. Čím víc žen, tím víc žen, a tím ještě víc žen… Z nuly na jeden nářez je to těžká cesta, z padesáti na sto je to snadné.

I muži vás za vodění nových žen budou milovat. „Pozveme ho, vždycky s sebou bere holky.“ Stanete se člověkem, který kde komu dohodil nějaký zářez, který seznámil nejeden pár.

Zvlášť když vám někdo chce odvést ženu, kterou balíte, hodí se mít v záloze parťačku. Seznámíte je a tím se ho zbavíte.

Samozřejmě, takové „rozhazování“ vás „stojí“ ženy. Tedy přivedete pár holek, které o vás mají zájem, a teď je v klubu může sbalit někdo jiný. Nicméně, v praxi to funguje přesně opačně.

Chlap, který neustále žárlí, vše holce zakazuje a chce jí jen pro sebe, většinou skončí jako paroháč. Jakmile se nebojíte pustit holky do světa, ony to cítí a kvůli vaší svobodné nezávislosti se mnohem spíše vrátí.

Do platí i o vážných vztazích. Někteří muži by nešli na swingers party, protože by tam někdo spal s jejich partnerkou. Ze stejného důvodu by nešli do čtyřky s jiným párem. A už vůbec by svou holku nepůjčili nejlepšímu kamarádovi.

Proč takové šetřílkovství? Holek je na světě hromada. Kluci ale mají obavu: „Když se vyspí s někým jiným, může to být lepší než se mnou, a pak se můžeme rozejít.“

Samotná skutečnost, že mají takové nejisté představy, je neatraktivní. Dokonale to ukazuje mentalitu nedostatku, kdy člověk jako by se pro každou jednu holku rval. Aby vztah fungoval, nemůžete být na své partnerce tolik závislí. A pokud by dotyčný byl lepší v sexu než vy, je to právě proto, že jste celí život syslili.

A tak berte holky všude s sebou. Nebojte se je seznámit s někým jiným. Klidně si s někým na noc vyměňte přítelkyni, nebo jí půjčte kámošovi. Nechovejte se, jako by tahle jedna holka byla poslední šance ve vašem životě. Neškudlete. Posílejte je do světa a ony se vrátí ve větším počtu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: