Ďábelská posedlost – StreetGame.cz

Ďábelská posedlost

Co kdybyste se ženě dokázali vepsat do hlavy tolik, že by na vás nedokázala přestat myslet? Co kdyby se jí o vás zdálo? Co kdyby pro vás byla schopná vraždit?

Na něco takového potřebujete:

Hluboké pochopení nejtajnějších ženských přání

Potřebujete jim porozumět skrz naskrz. Stát se člověkem žen, který o nich ví všechno. Má dokonale zažité, jak fungují.

Po roce čekání, než se komunita svůdníků bude moct sejít, jsem si pro vás proto připravil přednášku opravdu speciální:

Naučím vás, jak ženu POSEDNOUT.

Ne ji pouze přitahovat, ale opravdu vytvořit nutkavou potřebu kupovat vám dárky, plnit vám každé sexuální přání, neustále o vás vyprávět všem kamarádkám…

Je to metoda, se kterou jsem dokázal mít více přítelkyň naráz, které mě zároveň maximálně podporovaly v mé práci učitele svádění a samy sháněly kamarádky do trojek.

Ale pozor: toto není přednáška pro útlocitné. Dozvíte se CELOU PRAVDU O ŽENÁCH. A na to není připraven každý…

Baliči, kteří si troufnou, 7.8.2021 v 10:30 zaplní sál. Bude to i skvělá příležitost osobně poznat parťáky do akce. Má prezentace potrvá 90 intenzivních minut. V pravé poledne se s částí svůdníků rozloučíme, odklidíme židle a 12:00 až 18:00 spustíme už pro malou skupinku Výcvik Pasivní přitažlivosti. To bude aktivní seminář plný cvičení, který ve vás rozproudí mužskou energii a atraktivitu.

Níže se tedy můžete přihlásit na samotnou přednášku (999 Kč), nebo na přednášku a Výcvik dohromady (4999 Kč). Pokud byste potom chtěli absolvovat dokonce celý rok přednášek a Výcviků za razantně sníženou cenu a naučit se VŠECHNO, co o svádění lze vědět, přihlaste se rovnou do Členství.