Pomůže vám Iphone 7 sbalit holku? – StreetGame.cz
Holka se věnuje mobilu

Pomůže vám Iphone 7 sbalit holku?

„K osmnáctinám mi vyplatí pojistku 20 000 Kč. Mám si koupit nové oblečení, anebo Iphone?“ zeptal se mě jednou student. Jindy jsem narazil na diskusi o tom, jakým mobilem zaujmout ženu. „Holkám je jedno, jaký máš mobil, pokud nemáš Iphone,“ myslel si jeden diskutér.

Znáte příběh černých perel? Nejprve je nikdo nechtěl. Ale pak jejich prodejce zaplatil obchodu se šperky, aby černé perly vystavili za obrovskou cenu. Teprve když lidé viděli, jak jsou černé perly drahé, bohatí je začali nosit jako symbol statusu.

S Iphonem je to podobné. Lidi jej často kupují, protože je drahý, aby tím ukázali status. Displej Iphone 6 vede až ke krajům, takže se snadno rozbije, a oprava je rovněž drahá. To je správně, to je záměr – vlastnit něco nejen drahého, ale i draze udržovatelného. Iphone 7 bude první odolnější Iphone vůbec. Apple to vynahradil odstraněním jacku a zavedením AirPods, bezdrátových sluchátek.

Ipone by mohl být levnější, i levněji udržovatelný, ale pak už by tolik neznamenal. Pro Apple je výhodnější tvářit se luxusně a prodat sice méně, ale zato extrémně přeceněných výrobků. Podobně kamery GoPro nebo oblečení Lacoste… Kdyby zlevnily, výrobky by byly dál kvalitní, ale bohatí by stejně potřebovali něco jiného, něco drahého, co ukáže status. Levnými a kvalitními věcmi (voda, vzduch, park pět set metrů od domu, kvašená zelenina…) bohatství nepředvedete.

Vtip je v tom, že tento systém má své hackery. Existuje spousta dělníků, kteří si na Iphone vezmou hypotéku a dlouhé měsíce pak méně jí, méně jezdí, méně topí… Peníze, které by mohli investovat, utratí za to, aby vypadali bohatí. Holky pracují jako prodavačky v obchodě, bydlí na sídlišti, jezdí autobusem, ale mají Iphone.

To už všichni prokoukli a tak nákupem několika málo symbolů statusu nikoho neobalamutíte. Změna mobilu z vás ředitele neudělá. Pokud tedy nejste bohatí, nekupujte si věci pro bohaté a raději investujte, abyste zbohatli v budoucnu. Kupte si mobil za pětinu výplaty a ne za celou.

Na streetgame peníze nehrají velkou roli. Pokud jste bohatí, raději je moc neukazujte, aby to nevyznělo jako chlubení. Zůstaňte skromní, ukažte jí zdroje až někdy po prvním sexu… Hezké oblečení vám dodá malou výhodu, ale trénovat ve škaredém vás zase více otuží… Je dobré naučit se oblékat hezky, ale zároveň občas vyrazit na streetgame třeba v županu a papučích, abyste se na oblečení moc nefixovali.

Iphone rozhodně nepůsobí jako nějaké afrodiziakum. Svádění je v prezentaci kvalit alfa samce, v tom, jak se s vámi žena cítí, ne o tom ukazovat před ní své zdroje ve stylu: „Sice jsem odpudivý, ale když to překousneš, můžeš jezdit drahým autem…“

Konečný verdikt: pokud na ně máte, klidně si kupujte drahé věci. Neočekávejte od nich ale boost ve streetgame. To radši zvyšte čas, kterému se denně svádění věnujete, více otevírejte naše maily, svědomitěji si piště deník… Na takových věcech doopravdy záleží.

O tom, jak ale využít funkce mobilu pro účinnější svádění, budu mimo jiné mluvit na Přednášce Trendy ve svádění pro rok 2017. Jakýkoli smartphone (i s operačním systémem Android, Windows…) vám pak pomůže jako prodloužená ruka streetaře.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Pan Inkognito napsal 9.10.2016

„Hezké oblečení vám dodá malou výhodu, ale trénovat ve škaredém vás zase více otuží…“

A co tlačítkový mobil? Je to něco obdobného nebo radši doporučuješ normální?

Odpovědět
Odešlete odpověď