Pokročilé budování spojení – StreetGame.cz
spojeni

Pokročilé budování spojení

Přitažlivost je ve svádění velice velice důležitá, ostatně článek o ní je jedním z našich nejdůležitějších. Atraktivita ale také je dost vratká. To spojení, spojení pevně drží. Dám vám malý příklad:

Oslovíte v klubu holku a svou skvělou náladou, svým charisma se jí rychle zalíbíte. Pak vás ale někdo zmlátí, a holka ztratí zájem – vidí, že jste vlastně slabý, neoblíbený kluk. Ale co když se jí zalíbíte, a pak stihnete vybudovat emocionální spojení, pocit souznění, hlubokého poznání, pohodlí a intimity? Když vás poté někdo napadne, holka z toho bude celá špatná, bude brečet a starat se o vás. Už totiž nebudete jen neznámý sexy kluk, který se ztrátou situace ztratil i šance u dívky. Budete kluk, kterého dobře znala a on dobře znal ji, kluk na kterém jí záleželo.

Ne, že by mlácení v klubech bylo na denním pořádku. Jen je to přiléhavý příklad, za který si můžete dosadit jakoukoli jinou krizovou situaci. Status je vrtkavý, jednou jste nahoře, jednou dole, a vždycky nemáte náladu být tou největší hvězdou. Proto přitažlivost kolísá, za to spojení drží.

Parafrázujme Malého prince a jeho lišku: na světě existuje spousta mužů atraktivnějších než jste vy, ale právě do vás žena investovala svůj zájem, právě o vás bojovala a právě vám se nakonec otevřela. Podle toho si vás nakonec bude vážit.

„Vy tu děláte, jako by vytvoření hlubokého vztahu byla záležitost pár hodin“. No a ona vskutku je! Hloubka vztahu se neměří časem, je jen v hlavě ženy (úplně přesně je daná hormonálně). Bude říkat: „Znám tě chvíli, a jako bych tě znala celý život“. Naopak najdete kluky, kteří jsou s dívkou dva měsíce a ona jim pořád říká: „Ještě s tebou nechci spát, neznáme se dost dlouho„. Znamená to, že jsou prostě špatní v budování spojení (což může souviset i s jejich nízkou atraktivitou, jak brzy uvidíte). Prostě jim chybí ty správné nástroje. Pak přijde někdo, kdo je má, vyspí se s jejich holkou, a jim zůstanou oči pro pláč. Budou na svou bývalou přítelkyni volat: „Proč jsi mi říkala, že ještě chceš počkat, a jemu jsi dala hned?“. A ona nebude umět logicky říct, proč. Prostě to cítila, prostě se to stalo

Nenechte se mýlit. Spojení nutně musí navazovat na přitažlivost. Začněte oslovení platonickou snahou dobře se poznat, popovídat si, a skončíte jako kamarád. A ještě ke všemu to bude náročné. Lidé totiž přirozeně vyhledávají spojení právě s vysoce postavenými lidmi. Jsou k tomu evolučně naprogramovaní – je to pro ně výhodné a tak prostě cítí, že by to měli udělat.

Představte si populárního sexy muže s košatou historií, jak ženě přinese do práce kytičku. Její kolegyně budou celé pryč, a ona taky. A teď si představte podivného shrbeného nerda, jak celý rozklepaný a udýchaný udělá to samé. Všechny to vyděsí. Ukazuje se, že ve svádění nerozhodují tolik samotné akce, jako to, kdo je dělá. Přitažlivý kluk snadno vybuduje spojení, protože žena ovládnutá hormony si ho bude idealizovat, a jakékoli jeho pozitivní gesto jí bude připadat ukrutně romantické. Pokud tohle víte, dokážete za málo peněz zahrát spoustu muziky. Staré dobré postupy, jako je výměna tajemství, kumulace zážitků nebo podnícení představ, najednou začnou fungovat ještě mnohem líp.

Nepřitažlivý kluk přiběhne, a nejistý svou sexualitou buď neudělá nic, nebo se pokusí stát nenápadným kamarádem. To ale předbíhá – chce se poznávat ve chvíli, kdy jeho nikdo znát nechce. Neumí v pár minutách brilantně podnítit zvědavost ženy, aby pak sama chtěla vytvořit intimnější atmosféru.

Šancí pro něj je naučit se, jak se stát atraktivním. Pořádně rozjet streetgame a díky své píli a odhodlání ze sebe taky udělat Casanovu :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: