Pokémon Go vs. Lovení holek – StreetGame.cz
Pokémoni infiltrovali reálný svět

Pokémon Go vs. Lovení holek

Když jsem by mladší, žádné Pokémon Go neexistovalo. Seděl jsem doma u počítače, dokud mě ven nevytáhlo lovení holek.

Každý dnes dává aplikaci Pokemon Go kredit za to, že hráče donutí chodit pěšky, vytáhne mezi lidi, dovede na zajímavá místa, později dokonce donutí cestovat (jelikož někteří pokémoni se vyskytují jen v Americe, jen v Evropě, jen v Asii…). Pravda je, že streetgame toto dělá už dávno.

Než jsem začal oslovovat holky na ulici, trefil jsem akorát do školy. Teprve díky streetgame jsem začal být celý den ve městě, cestoval za parťáky, zkoušel různá prostředí, hledal místa na rande…

Až na to, že streetgame navíc vede k sexu, a mnohem více vás nutí komunikovat s lidmi. Srazy hráčů se sice pořádají, ale pokemona neošukáte (alespoň zatím, než na to vydají nějaký patch).

Zkušenosti s hrou

Nedávno jsem strávil 10 hodin na streetgame s parťákem, který u toho hrál Pokémon Go. Podle aplikace jsme nachodili 13 km (dost podceňuje, dokud nejdete rovně), wing chytil 48 pokémonů a 3 nové, které ještě neměl v pokedexu. Kvůli jídlu jsme navštívili dvě restaurace, farmářský obchod a taky supermarket s nabíječkou mobilů. Zaregistroval jsem několik památek a veřejných míst, kterých jsem si dříve nevšiml.

Tvůrci jsou naštěstí poměrně osvícení. Vytvořili hru záměrně tak, aby téměř nešla hrát doma (krom vyvíjení pokémonů na vyšší stádia). Opravdu se snaží, aby se lidé dívali více kolem sebe a méně do mobilu – také proto dříve odstranili naváděcí systém a v budoucnu podle Johna Hanke umožní měření vzdálenosti i s vypnutým displejem. Hra má jistý sociální aspekt (lury jdou vidět na mapě a lákají jiné hráče, gymy se nejlépe ovládají ve více lidech) a i ten se ještě bude vylepšovat (výměna pokémonů, zápasy dvou hráčů přímo proti sobě…).

Niantic (úspěchem už srovnatelný s Google, Facebook, Microsoft nebo Apple) totiž nevyšel na trh s hotovou aplikací, ale s minimálním hratelným produktem, který chce následující roky vylepšovat. Pokemon Go tak baví spíše první měsíc, kdy levely snadno poskakují a nalézáte hromady nových Pocket Monsters. Jakmile ale většinu máte a úrovně vyžadují obrovské množství zkušeností (z 1 na 23 tolik co z 23 na 25….), mění se hra v nudný grind, zvlášť pokud by se ji někdo pokoušel hrát v maloměstě a odmítal cestovat do Saudské Arábie, Austrálie…

Balení hráček

Samozřejmě dá se hrát i balit. Pokémony hrají hlavně ženy přes 20 let, které jako malé sledovaly seriál v televizi. Hráčky snadno poznáte podle sledování mapy na mobilu a házení pokébalů, a můžete používat oslovení jako:

  • Čau, jaký jsi level? Aha, mě zajímají až holky od patnácté úrovně…
  • Víš, co na věznění zvířat v malých pokebalech říkají ekologové?
  • Pozor, někde tu pobíhá Snorlax!
  • Ahoj, já jsem Koffing.

Holky hrající Pokémon Go ale můžete balit i bez znalosti hry. Nemusíte mít stejné koníčky jako ony a pro jistotu rozumět všemu, co by která žena mohla dělat… Naopak je často chcete dostat od monitoru mobilu k vám. Získejte stoprocentní pozornost. Vaše přítomnost musí být silnější než závislost na hře, jinak vás po minutě podvede s Mr. Mimem.

Beta samec může být rád, že se holka sama zabaví lovem pokémonů, protože sám nemá plán. Pak ale ona vede jeho. Takový beta bude těžko stupňovat doteky a zajišťovat logistiku k sexu. Vše se promění v obyčejnou procházku, jakou můžete absolvovat i se svou matkou.

Finální verdikt

Pokémon Go je lepší než hrát hry na počítači, ale na streetgame zdaleka nemá. Dostane ven nějaké holky, ty ale pro účinné svádění musíte od aplikace odtrhnout.

Na Přednášce Trendy ve svádění pro rok 2017 pak budu mimo jiné popisovat i pokročilé strategie využití podobných aplikací. Jedna třeba zahrnuje sednout si na lavičku před pokestop a umístit na něj lure modul, takže hráčky začnou samy chodit za vámi.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: