Podpořte ženu v riskantním chováním – StreetGame.cz
Padák v nebi

Podpořte ženu v riskantním chováním

Dát číslo klukovi, kterého znám pár minut… Jít s ním na rande… Vyspat se s ním po pár hodinách… To vše chce kuráž. Proto se hodí, když v průběhu zasejete do ženy pár myšlenek, které tohle odvážné chování podpoří.

„YOLO je zkratka pro žijeme jen jednou. Podobně jako carpe diem to znamená, že je třeba si užívat života, i když to zahrnuje brát na sebe rizika,“ píší na anglické wikipedii.

A vy jí musíte pořádně zYOLOvat. Například řekněte:

„Už tě takhle někdo oslovil? Jsem nervózní, jako když jsem nedávno poprvé skákal padákem! Vše se má jednou zkusit. Průměrný život trvá jen 28 tisíc dnů!“

Tak dohromady použijete všechny 3 části techniky YOLOvání:

  • Uveďte motivační frázi, jako „žiju jen jednou“ nebo „vše se má zkusit“. Nepoužívejte ji k přemlouvání, vyslovte jí v souvislosti se sebou.
  • Vzpomeňte nějakou adrenalinovou činnost, které jste se nedávno účastnili.
  • Vzbuďte pocit viny, že si dost neužívá. Upozorněte, že jí ubíhá čas, že život je limitovaná edice.

Ona je zřejmě trochu nervózní. Když na začátku prohlásíte, že vy taky, snáz se se zbytkem ztotožní. Navíc po ní hodíte vlastní kámen.

Nemusíte ale nutně použít vše naráz. Vyprávějte třeba příběh o někom, kdo propásl svou příležitost.

„Chlapec s dívkou se poznali a okamžitě se do sebe zamilovali. Nechtěli ale nic uspěchat a tak se ten den v posteli dohodli, že se spolu nevyspí. Místo toho počkají, a až se znova potkají a budou-li vše cítit stejně, udělají to. Čas plynul a stále nic…

Až se asi po roce konečně uviděli. Krátce na sebe pohlédli, pozdravili se a každý pokračoval svou cestou.“

(Delší příběhy pasují až do pozdějších fází hry, do spojení, kdy už konverzace není rychlou přestřelkou, ale každý už mluvíte déle.)

Filosof Slavoj Žižek říká, že dnes už lidé nechodí za terapeutem, protože by cítili vinu za svá nestřídmá, excesivní potěšení, že by provedli něco špatného, aby uspokojili své pudy… Dnes lidé chodí za terapeutem, protože cítí vinu za to, že nejsou dostatečně šťastní, že si nejsou schopní pořádně užívat. Z „být šťastný“ se stala povinnost. Toho využijete.

A nezapomeňte: nevytahujte YOLOvání, když něco chcete. Místo toho s ním strategicky infikujte ženskou mysl dávno před tím.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: